"Justies labāk — tā nav veiksme, tas ir lēmums!" / Dr. Evija Rodke

plastiskās ķirurģijas klīnika Aesthetica uzņemšanas zona ar baloniem

Aesthetica klīnika atzīmē 2 gadus kopš atvēršanas

24/02/2022

Mīļie draugi, kolēģi un sekotāji!

Aesthetica klīnikai šodien svētki - atzīmējam atvēršanas 2. gadadienu! Mums ir neizsakāms prieks par to, ka varam piedalīties Jūsu pašapziņas restaurēšanā jaunās un modernās telpās, kopā ar aizrautīgu un profesionālu kolektīvu, kas turpina augt un attīstīties līdzi laikam!

Padalīsimies ar dažiem faktiem par mums vēsturiskā laika līnijā:

- 2016. gada 25. novembrī tiek dibināta Aesthetica SIA - tādēļ ik gadu svinam divas jubilejas - gan SIA dibināšanas, gan klīnikas atvēršanas dienu.

- 2018. gada 19. septembrī Aesthetica klīnikas pamatos tiek ielikta laika kapsula. Kā vēstījums nākamajām paaudzēm par klīniku, laika kapsulā ir ievietots: krūšu implants, aktuālā naudas valūta 5 eiro un 1 eiro monēta, aktuālais laikraksts "Diena", ķirurģiskie diegi, klīnikas vadītājas Dr. Evijas Rodkes un direktora Māra Sproģa vēstule un fotoattēls.

"Sapņojiet, sapņojiet traki, sapņojiet augstu! Esmu visu mūžu sapņojusi par šo brīdi un vietu, nu var redzēt, ka tas piepildās! Turamies kopā un ejam uz priekšu!" Ar šādiem vārdiem Dr. Evija Rodke 2018. gada ziemā atzīmē klīnikas spāru svētkus.

2020. gada 24. februārī tiek atvērta Aesthetica klīnika un uzņemti pirmie pacienti.

2021. gads - vienā gadā veikto operāciju skaits stipri pārsniedz 1000! Tūkstošo operāciju klīnikā veic Dr. Marta Rudakovska.

2022. gada februārī Aesthetica Beauty Clinic Instagram lapas sekotāju skaits pārsniedz 9,5 tūkstošus!

Klīnikas Facebook lapas sekotāju skaits tuvojas 4,5 tūkstošiem!

Turpināsim veidot vēsturi kopā! Paldies, ka esat kopā ar mums!

Jūsu, Aesthetica klīnika.