Aesthetica klīnika atzīmē 2 gadus kopš atvēršanas
24/02/2022
Mīļie draugi, kolēģi un sekotāji!
Aesthetica klīnikai šodien svētki - atzīmējam atvēršanas 2. gadadienu! Mums ir neizsakāms prieks par to, ka varam piedalīties Jūsu pašapziņas restaurēšanā jaunās un modernās telpās, kopā ar aizrautīgu un profesionālu kolektīvu, kas turpina augt un attīstīties līdzi laikam!
Padalīsimies ar dažiem faktiem par mums vēsturiskā laika līnijā:
- 2016. gada 25. novembrī tiek dibināta Aesthetica SIA - tādēļ ik gadu svinam divas jubilejas - gan SIA dibināšanas, gan klīnikas atvēršanas dienu.
- 2018. gada 19. septembrī Aesthetica klīnikas pamatos tiek ielikta laika kapsula. Kā vēstījums nākamajām paaudzēm par klīniku, laika kapsulā ir ievietots: krūšu implants, aktuālā naudas valūta 5 eiro un 1 eiro monēta, aktuālais laikraksts "Diena", ķirurģiskie diegi, klīnikas vadītājas Dr. Evijas Rodkes un direktora Māra Sproģa vēstule un fotoattēls.
"Sapņojiet, sapņojiet traki, sapņojiet augstu! Esmu visu mūžu sapņojusi par šo brīdi un vietu, nu var redzēt, ka tas piepildās! Turamies kopā un ejam uz priekšu!" Ar šādiem vārdiem Dr. Evija Rodke 2018. gada ziemā atzīmē klīnikas spāru svētkus.
2020. gada 24. februārī tiek atvērta Aesthetica klīnika un uzņemti pirmie pacienti.
2021. gads - vienā gadā veikto operāciju skaits stipri pārsniedz 1000! Tūkstošo operāciju klīnikā veic Dr. Marta Rudakovska.
2022. gada februārī Aesthetica Beauty Clinic Instagram lapas sekotāju skaits pārsniedz 9,5 tūkstošus!
Klīnikas Facebook lapas sekotāju skaits tuvojas 4,5 tūkstošiem!
Turpināsim veidot vēsturi kopā! Paldies, ka esat kopā ar mums!
Jūsu, Aesthetica klīnika.
Saistīti raksti
Ieskaties! Īpaši Jums esam sagatavojuši ievērojamas atlaides plastiskajām operācijām! Uzzini vairāk šajā rakstā.
Dr. Ieva Rancāne no 3.janvāra atrodas Vīnē un pirmo 2020. gada ceturksni pavadīs apmācību programmā plastiskajā ķirurģijā, padziļināti pilnveidojot praktiskās un teorētiskās zināšanas estētiskajā ķirurģijā un mazinvazīvajās procedūrās. Šobrīd Dr. Rancānes ikdiena aizrit privātajās plastiskās ķirurģijas klīnikās un valsts slimnīcā kopā ar 4 plastikas ķirurgiem. Priecājamies, ka mūsu komandā ir speciālisti, kuri regulāri tiecas uzlabot savas
Iepazīsties – Aesthetica kosmetoloģe Katrīna Barinova. Katrīnai ir augstākā medicīniskā izglītība, ilggadēja un plaša pieredze kosmetoloģijā, kā arī maģistra grāds uzturzinātnē. Viņa parūpēsies par jūsu ādas veselību, izskatu un labsajūtu ikdienā, kā arī palīdzēs sagatavoties operācijām un ātrāk atkopties pēc tām. Noskaties video un uzzini vairāk par mūsu speciālisti un piedāvātiem pakalpojumiem! Video: latviski; subtitri: