"Justies labāk — tā nav veiksme, tas ir lēmums!" / Dr. Evija Rodke

Klīnika

Aesthetica klīnika svin pirmo dzimšanas dienu

24/02/2021

Šodien, 2021. gadā 24. februārī aprit gads, kopš savas durvis vēra un darbību uzsāka jaunuzbūvētā plastiskās ķirurģijas un estētiskās medicīnas klīnika “Aesthetica”.

Jaunā klīnika atrodas Teikā, izvietota trijos stāvos, 1030 kvadrātmetru lielā platībā. Klīnikā ir 2 moderni aprīkotas operāciju zāles, kur strādā trīs plastikas ķirurgi, pārējos kabinetos un procedūru telpās pieņem dažādu jomu speciālisti. Bet trešajā stāvā blakus jumta terasei ir izbūvēti apartamenti, kur pacienti var izvēlēties palikt arī uz ilgāku laiku.

Klīnikas vadītāja Dr. Evija Rodke atzīst, ka “esam ieguldījuši daudz darba un mīlestības klīnikas būvniecībā un iedzīvināšanā.  Īpaši apmierināti ir mūsu klienti, kas vienuviet ērtā un elegantā klīnikā var saņemt savstarpēji papildinošus plastiskās ķirurģijas un estētikās medicīnas pakalpojumus. Rezultātā, neskatoties uz pandēmijas izaicinājumiem, klīnikas pirmo darbības gadu esam noslēguši godam. Arī veikto operāciju skaits ir būtiski pieaudzis, pateicoties mūsu lieliskajai plastisko ķirurgu komandai – kopā ar mani strādā klientu iecienītie Dr. Arguts Keirāns un Dr. Ieva Lāce. Tāpat man ir liels gandarījums par saviem klīnikas kolēģiem - augsti novērtēto speciālistu loku, kas tagad sniedz savus pakalpojumu mūsu moderni aprīkotajā klīnikā.“

Lai nodrošinātu klientiem ilglaicīgus un kvalitatīvus rezultātus, klīnikā tiek piedāvāti arī citi savstarpēji papildinoši un integrēti estētiskās medicīnas pakalpojumi, kā piemēram, estētiskās injekcijas, estētiskā un vispārējā zobārstniecība, dažāda veida USS izmeklējumi, estētiskā un vispārējā dermatoloģija, mamoloģija, fizioterapija, kosmetoloģija, estētiskā ginekoloģija, rinoplastika. Ieņemot stabilu vietu plastiskās ķirurģijas un estētiskās medicīnas jomā, klīnika “Aesthetica” joprojām saglabā īpašo individuālo pieeju katram klientam un augstas klases apkalpošanas latiņu.