fbpx

"Justies labāk — tā nav veiksme, tas ir lēmums!" / Dr. Evija Rodke

Labdaribas Akcija 23

Aesthetica labdarības akcija 2023 - bezmaksas krūšu palielināšana

28/02/2023

Labas tradīcijas ir jāturpina! Šis ir jau ceturtais gads, kad Aesthetica klīnika veic labdarības akcijas cilvēkiem ar medicīniskām indikācijām. Šoreiz palīdzēsim radīt prieku, pašpārliecinātību un sievišķību.

Bezmaksas krūšu palielināšana. Dr. Ieva Lāce veiks operāciju kādai sievietei, kurai vispār nav attīstījies šis sievišķajai identitātei un pašapziņai tik svarīgais orgāns - krūtis. Aplāzija - tas ir orgāna trūkums, neesamība. Šis medicīniskais stāvoklis sievieti var psiholoģiski nospiest, traucēt veidot attiecības un radīt virkni emocionālu pārdzīvojumu. Ir valstis, kur pie šādas indikācijas krūšu palielināšana ir valsts apmaksāta operācija. Diemžēl Latvijā tā nav, tāpēc mēs vēlamies kādu iepriecināt un varbūt pat mainīt visu dzīvi!

Pieteikšanās
Sūti savu pieteikumu uz media@aesthetica.lv ar norādi “Pieteikums akcijai: krūšu palielināšana” ! Pastāsti mums, kāds ir Tavs stāsts un kāpēc Tu šādu operāciju vēlies; norādi savu telefona numuru; pievieno foto:
-No priekšas – ar rokām gar sāniem
-No priekšas ar horizontāli paceltām rokām
-45 grādu leņķī – ar rokām sakrustotām aiz muguras

Svarīgi
! Piedaloties akcijā, paciente piekrīt publicēt pirms - pēc rezultātus, kā arī dalīties savā stāstā un pieredzē video materiālam, kas tiks veidots klīnikas sociālajiem tīkliem un citiem komunikācijas nolūkiem. Kopīgi parādīsim, ka šīs aktuālās problēmas patiesībā skar daudzus un ir risināmas!

Pieteikšanās termiņš: 22.03.2023 (ieskaitot); izvēlēto pacienti paziņosim 4. aprīlī; operācija tiks veikta aprīļa beigās.

! ! Mīļās meitenes, lūdzam ņemt vērā, ka šoreiz palīdzēsim kādai dalībniecei, kurai krūtis nav attīstījušās vispār jeb ir plakans krūškurvis, nevis pēc krūtsbarošanas nepieciešama pacelšana, tvirtums u.c.