fbpx

"Justies labāk — tā nav veiksme, tas ir lēmums!" / Dr. Evija Rodke

Lower Eyelid correction options

Apakšējo plakstiņu korekcijas iespējas

19/06/2019

Acis ir mūsu dvēseles spogulis. Runājot ar cilvēku, mēs uztveram acu zonu kā vienu veselu - augšējos un APAKŠĒJOS PLAKSTIŅUS kopā. Par augšējiem plakstiņiem esam stāstījuši daudz, tāpēc šoreiz Dr. Evija Rodke pastāstīs par apakšējo plakstiņu dažādajām korekciju iespējām.

Šī ir delikāta zona - apakšējiem plakstiņiem ir ne tikai smalka anatomija, bet arī tieša saistība ar vaigu rajonu, tādēļ sejas vidējā trešdaļa risinājumos vienmēr ir jāvērtē kopumā.

Ja agrāk bija izplatīts uzskats - acīm veicot operāciju, noteikti jāoperē augšējie un apakšējie plakstiņi kopā, tad mūsdienās, skaistumkopšanā un plastiskajā ķirurģijā ienākot jaunām tehnoloģijām un iespējām, vajadzība uzreiz operēt kļūst arvien retāka. Noskaties video un uzzini, kā un kādos gadījumos plastiskā ķirurģija var palīdzēt atbrīvoties no "maisiņu efekta" un/vai lokiem zem acīm.

Video: latviski

Subtitri: angliski

Saistīti raksti

Pagājušajos Ziemassvētkos mūsu veidotās labdarības akcijas ietvaros iepriecinājām septiņas fantastiskas dāmas. Trīs no viņām vērsās pie Dr. Arguta Keirāna, lai uzlabotu savu veselību un izskatu ar plakstiņu plastikas palīdzību. Šis gads mums visiem ir bijis patiešām raibs, bet mēs turpinām darīt labus darbus un iepriecināt. Dalāmies ar mūsu jauko pacientu stāstiem un gala rezultātiem, kas,

Pagājušajos Ziemassvētkos vēlējāmies dot iespēju vienai sievietei uzlabot dzīves kvalitāti, veicot bezmaksas krūšu samazināšanu. Tā kā pieteikumu bija tik daudz un palīdzēt gribējās visiem, nolēmu dot iespēju DIVĀM sievietēm. Šodien pastāstīšu par mūsu pirmo pacienti, kurai veicām labdarības operāciju medicīnisku indikāciju dēļ. Viņas krūtis bija tik mokoši smagas, ka izsauca veselu virkni veselības problēmu –