"Justies labāk — tā nav veiksme, tas ir lēmums!" / Dr. Evija Rodke

Injekcijas

Ar ko atšķiras hialuronskābes injekcijas no botulīna toksīna injekcijām?

26/06/2019

Botulīna toksīna injekcijas, hialuronskābes injekcijas - tās abas tiek dēvētas par "skaistuma injekcijām". Bet - ar ko tās īsti atšķiras? Kurā gadījumā katra no tām piemērota? Tas ir viens no jautājumiem, ko mums bieži jautā - ieviešam skaidrību!

Botulīna toksīns ir cīņa ar grumbiņu cēloni, taču hialuronskābe ir cīņa ar sekām.

Hialuronskābe ir pildviela (fillers), kas piepilda un mitrina injicētās vietas

  • Samazina vai pilnībā likvidē grumbas, kas ir tikko izveidojušās vai ir jau kļuvušas dziļas un atrodas pieres zonā, kā arī deguna augšdaļā starp acīm, „vārnu kājiņas” – apkārt acīm, degunam un lūpām, kā arī tās grumbas, kas izveidojušās ap muti vai zoda zonā.
  • Koriģē un aizpilda grumbas kakla, dekoltē un roku zonā.
  • Palielina lūpu, vaigu, zoda, kā arī seklu kontūru apjomu, veic lūpu kontūru, sejas ovāla korekciju, laterālās uzacu daļas liftingu.
  • Veic sejas ādas, kakla un dekoltē zonas ādas intensīvu atjaunināšanu.
  • Piešķir ādai maksimālu mitrināšanu, formu, uzlabo ādas elastīgumu, atjauno veselīgas, atpūtušās un spirgtas ādas izskatu.
  • Koriģē pēc aknes vai traumām radušās atrofiskās rētas, nelielas asimetrijas.

Botulīna toksīns ir pareizi atšķaidīts toksīns, kas noņem injekcijas vietā muskuļa konkrētu šķiedru darbību

  • Pierei un acu zonai - smaidot, smejoties, brīnoties vai dusmojoties, atbilstošā sejas muskulatūra saraujas, laika gaitā veidojot tajās vietās grumbiņas.  Noņem konkrētās muskuļu šķiedras darbību, ļaujot atslābināties ādai un savilktajiem muskuļiem.
  • Padusēm un plaukstām - botulīna toksīns paralizē mazos muskulīšus, padarot tos neaktīvus un neļauj tiem vienlaicīgi saspiesties tik strauji, lai izraisītu pastiprinātu svīšanu. Tas nenozīmē, ka sviedru dziedzeri tiek bloķēti, jo svīšana ir nozīmīga organisma fizioloģiska darbība. Pēc botulīna injekciju veikšanas svīšana notiek iztvaikošanas veidā, bet process ir normāls un nerada papildus diskomfortu.

Ir svarīgi injekcijas veikt pie pieredzējuša un sertificēta speciālista!

Injekciju salīdzinājums

Saistīti raksti

Deguna starpsienas operācija jeb septoplastika – kas ir starpsienas deviācija un kādos gadījumos nepieciešama operācija? Deguna starpsienas operācija ir ķirurģiska manipulācija, kas ne tikai sniedz iespēju novērst diskomfortu, hroniskas saslimšanas vai apgrūtinātu elpošanu, bet dažkārt arī kosmētiskus defektus. Tieši deguna starpsienu deviācija jeb izliekums bieži ir visdažādāko sūdzību un hronisku saslimšanu pamatā. Taču, tā kā