fbpx

"Justies labāk — tā nav veiksme, tas ir lēmums!" / Dr. Evija Rodke

arstnieciska-vingrosana

ĀRSTNIECISKĀS VINGROŠANAS ABONEMENTS

01/08/2023

10 reizes - 300 eur (pērkot atsevišķi 350 eur).

* Abonements jāizmanto 4 mēnešu laikā no iegādes dienas.

Vai Tu zini, kādi ir būtiskākie iemesli, lai apmeklētu fizioterapeitu mūsu klīnikā?👇🏼

1️⃣ Ja gatavojies krūšu palielināšanas operācijai, fizioterapeita konsultācija var būt nepieciešama gan pirms, gan pēc korekcijas. Gadījumos, kad pacientei ir krūšu kurvja deformācija vai mugurkaula skolioze, fizioterapija gatavošanās procesā palīdzēs izvairīties no nepatīkamām muguras sāpēm pēcoperācijas periodā, kā arī ar speciālu vingrošanu ir iespējams izbalansēt ne tikai muskuļu savilkumu, bet ilgtermiņā pat izkoriģēt stāju.

Savukārt, pēc jebkuras krūšu korekcijas operācijas pareizi vingrojumi palīdzēs Tev samazināt sāpīgās spazmas un muskuļu savilkumus mugurā. Zinošs speciālists var atvieglot pēc operācijas izjūtas arī ar īpašām masāžām, kuras var veikt jau no pirmās dienas.

2️⃣ Ja Tevi moka muguras un locītavu sāpes, esi izgājis visas izmeklēšanas un ārsts ir nosūtījis uz ārstniecisko kursu pie fizioterapeita. Šādos gadījumos, kad problēma ir risināma tieši ar fizioterapijas palīdzību, speciālists izstrādā individuālu vingrošanas plānu, lai stiprinātu muskuļus, atslogotu bojātās zonas un mazinātu diskomfortu.

3️⃣ Grūtniecības laikā smaguma sajūtu vai muguras sāpes var atvieglot ar speciālu teipošanas palīdzību. Tas mazinās muskuļu sasprindzinājumu, spiedienu uz nervu galiem, kā arī uzlabos limfas cirkulāciju un mazinās tūsku.