"Justies labāk — tā nav veiksme, tas ir lēmums!" / Dr. Evija Rodke

Maketi Facebook 4

Dr. Marta Rudakovska piedāvā īpašas atlaides plastiskajām operācijām

06/04/2022

Sveiciens jums visām, mīļās sievietes!

Augstu novērtējam lielo pieteikumu skaitu labdarības akcijai, kurā Dr. Marta Rudakovska kādai māmiņai veiks bezmaksas vēdera un krūšu operāciju, jeb "mommy makeover". Pieteikumu skaits ar katru dienu tikai turpina pieaugt - tos vēl var iesūtīt līdz 1. maijam (ieskaitot). Lielais vēstuļu skaits tikai pierāda to, cik ļoti šī problēma ir aktuāla. Daudzām no māmiņām šī soļa speršana prasījusi lielu drosmi - tādēļ to ļoti novērtējam un vēlamies iedrošināt piedalīties ikvienu mammu - jebkurā vecumā! Izskatīsim ikvienu pieteikumu.

Taču ŠODIEN, novērtējot Jūsu atsaucību, lasot emocionālās vēstules un redzot lielo vajadzību skaitu, nolēmām izsludināt AKCIJU! Izlēmām nākt pretim un iepriecināt šai pavasarī ne tikai māmiņas, bet visas SIEVIETES ar ievērojamām ATLAIDĒM plastiskajām operācijām, ko veiks Dr. Marta Rudakovska.

Dāvinām 400 EUR atlaidi

  • Krūšu palielināšanai ar implantiem (cena bez atlaides 3600 EUR)
  • Vēdera plastikai (cena bez atlaides 3950-4500 EUR)

Dāvinām 200 EUR atlaidi

  • Plakstiņu korekcijai (augšējo plakstiņu operācijas cena bez atlaides 1000 EUR, apakšējo plakstiņu operācija bez atlaides 1200 EUR)
  • Mazo kaunuma lūpu korekcijai (cena bez atlaides 1200-1500 EUR)

Konsultācijas: Maijs - Jūlijs

Operāciju norises laiks: 27. jūnijs līdz 31. augusts.

Ja izvēlaties veikt vairākas no minētajām operācijām, dāvināsim 300-400 EUR atlaidi no abu operāciju kopsummas.

❗️Lūdzam pievērst uzmanību - akcija attiecas uz sekojošām operācijām: plakstiņu korekcija, intīmā plastika (mazo kaunuma lūpu korekcija), abdominoplastika un krūšu tilpuma un formas korekcija ar implantiem (t.i. augmentācija). Citus pakalpojumus kā, piemēram, krūšu pacelšana, samazināšana utt. šoreiz akcijas ietvaros nepiedāvājam.

Pasteidzies! Akcijas operāciju skaits ir ierobežots!

Piesakies: Zvani +371 20385822 vai raksti uz info@aesthetica.lv!

Saistīti raksti

Dr. Ieva Rancāne no 3.janvāra atrodas Vīnē un pirmo 2020. gada ceturksni pavadīs apmācību programmā plastiskajā ķirurģijā, padziļināti pilnveidojot praktiskās un teorētiskās zināšanas estētiskajā ķirurģijā un mazinvazīvajās procedūrās. Šobrīd Dr. Rancānes ikdiena aizrit privātajās plastiskās ķirurģijas klīnikās un valsts slimnīcā kopā ar 4 plastikas ķirurgiem. Priecājamies, ka mūsu komandā ir speciālisti, kuri regulāri tiecas uzlabot savas

Iepazīsties – Aesthetica kosmetoloģe Katrīna Barinova. Katrīnai ir augstākā medicīniskā izglītība, ilggadēja un plaša pieredze kosmetoloģijā, kā arī maģistra grāds uzturzinātnē. Viņa parūpēsies par jūsu ādas veselību, izskatu un labsajūtu ikdienā, kā arī palīdzēs sagatavoties operācijām un ātrāk atkopties pēc tām. Noskaties video un uzzini vairāk par mūsu speciālisti un piedāvātiem pakalpojumiem! Video: latviski; subtitri: