fbpx

"Justies labāk — tā nav veiksme, tas ir lēmums!" / Dr. Evija Rodke

Aesthetica speciālistes

Esi vesela, slaida un ar tvirtu ķermeni arī savos 40+

25/11/2020

Aesthetica klīnikas speciālisti ir izstrādājuši īpaši pielāgotu, zinātnē balstītu ķermeņa ideālo aprišu atgūšanas un uzturēšanas programmu sievietēm vecumā ap 40 gadiem un 40+. Tās pamatā ir uztura paradumu maiņa, fizisko aktivitāšu kombinācija ar skaistumkopšanas tehnoloģiju iespējām. Jūs tiksiet aprūpētas un medicīnas profesionāļu pieskatītas, veicot šo īpašo sava ķermeņa transformācijas ceļu trīs mēnešu garumā!

  • Programma sevī ietver līdzšinējo uztura paradumu analīzi un vielmaiņas korekciju, katram piemeklējot individuālu piemērotu uztura stratēģiju. Nepastāv viena, universāla diēta, kura der visiem! Jums piemērota uztura stratēģija palīdzēs ilgtermiņā - arī pēc programmas beigām - saglabāt labu veselību un slaidas ķermeņa  aprises. Mēs fiksēsim esošo vielmaiņas stāvokli (cik labi jūsu šūnas saņem vai tērē enerģiju), un to koriģēt palīdzēs ārste-uztura speciāliste Dr. Guna Havensone, ar kuras apmeklējumu Jūs uzsāksiet un noslēgsiet šo programmu.
  • Programmas sākumā Jūs konsultēsieties arī ar sertificētu klīnisko psiholoģi Kristīni Karlsoni, kura palīdzēs apzināt un izprast psiholoģiskos faktorus, kas, iespējams, traucē vēlamo mērķu sasniegšanā, palīdzēs rast risinājumus un veiksmīgi iesākt pārvērtību ceļu.
  • Laika gaitā Jūs iepazīsiet fizioterapeitus Zitu Kriškāni un Māri Rodki, kuri sākotnēji analizēs visus Jūsu fiziskās veselības aspektus individuālā konsultācijā. Turpmāk fizioterapeiti darbosies ar Jums divas reizes nedēļā. Jūs veiksiet speciālu ārstniecisko vingrošanu, kuras mērķis būs aktivizēt gremošanas procesus, veicināt ķermeņa dziļās, stabilizējošās sistēmas darbību, kas sevī ietver arī intīmās muskulatūras aktivizāciju un uzlabo visa ķermeņa plasticitāti. 
  • Pirmos divus mēnešus Jūs iepazīstiet savu ķermeni un apzināsiet muskuļus, bet trešajā mēnesī Jūsu ķermenis labāk iepazīs kardio-slodzi un jau augstākas grūtības pakāpes vingrojumus.

Visas programmas kopējais ilgums ir trīs mēneši, kuru laikā Jūs vismaz 3 reizes tiksieties ar uztura speciālisti, konsultēsieties ar psiholoģi un fizioterapeitu, kam sekos 24 fizioterapijas nodarbības mazās grupās (grupā vienlaicīgi darbojas tikai 5- 7 cilvēki). Atkarībā no Valsts noteiktajiem ierobežojumiem, nodarbības notiks klātienē vai tiešsaistē.

Visas programmas laikā Jums tiks sniegts atbalsts speciāli projektam izveidotā Whatsapp grupā, kur varēsiet uzdot jautājumus, apmainīties pieredzē ar citām dalībniecēm un atbalstīt cita citu. Kopīgiem spēkiem mēģināsim arī gavēt un restartēt mūsu šūnu vielmaiņu, lai saglabātu ve'selību un aizkavētu novecošanos. Jums būs iespēja padalīties ar sajūtām un iespaidiem ar savas grupas līdzbiedriem, kas arī ies šo ne tik vieglo fiziskā ķermeņa transformācijas ceļu. Jūs jebkurā laikā varēsiet uzdot sev interesējošus jautājumus un saņemt uz tiem atbildes no programmas vadītājiem.

Ja vēlēsieties papildus palutināt sevi un izzināt mūsu klīnikas piedāvātās iespējas, tad Jums būs iespēja ar īpašām atlaidēm apmeklēt:

  • Sertificētas plastikas ķirurģes Dr. Ievas Lāces pirmreizēja konsultācija ar 50% atlaidi
  • Pilna mutes dobuma higiēna pie higiēnistes Anitas Preisas 50 EUR (standarta cena: 65 EUR)
  • Konsultācija pie zobārstes Dr. Lienes Bīnertes ar 50% atlaidi
  • Ultrasonogrāfijas izmeklējumam pie Dr. Justīnes Deičmanes 25% atlaide
  • 50% atlaide konsultācijai pie dermatoloģes Dr. Dinas Mihailovas

Būt veselai, saglabāt sievišķīgu un tvirtu ķermeni arī savos 40+ - ko tas nozīmē?

Gluži kā dabā gadalaiki nomaina cits citu, arī sievietes organisms ceturtajā gadu desmitā sasniedz savu briedumu. Programma ir izveidota sievietēm, lai palīdzētu saglabāt veselību un sievišķīgu augumu visas dzīves garumā. Atklāsim jums noslēpumus, kā paildzināt sievietes “dzīves atvasaru” un šo tik skaisto laiku izbaudīt pilnībā!

Sievietes organismam piemīt potenciāls spēt pielāgoties mainīgajiem dzīves uzdevumiem: būt partnerei, mātei, sasniegt profesionālās virsotnes utt. un tas ir apbrīnojami. Izmantosim šo dabas doto potenciālu; gadiem ritot, tas nekur nav zudis! Programmas ietvaros mainīsim ikdienas paradumus, aktivizēsim vielmaiņu, atgūsim hormonālās sistēmas balansu. Klīnikas profesionāļu komanda būs Jums līdzās, veicot šo īpašo sava ķermeņa transformācijas ceļu.

3 mēnešu programmas izmaksas: 550 EUR (300 EUR + 125 EUR + 125 EUR)