fbpx

"Justies labāk — tā nav veiksme, tas ir lēmums!" / Dr. Evija Rodke

Intīmā zona

Hialuronskābes injekcijas intīmās zonas skaistuma atjaunošanai!

26/06/2019

Tu noteikti esi dzirdējusi un, iespējams, arī izmēģinājusi hialuronskābes injekcijas sejai, kas ir lieliskas grumbiņu, krunciņu novēršanai un jauneklīga izskata atjaunošanai. Taču - vai esi dzirdējusi par šo skaistuma injekciju izmantošanu sievietes intīmās zonas skaistuma atjaunošanai? Jā - arī šī ir zona, kuras izskats gadiem ejot var kļūt neapmierinošs. Un, ja tas nepatīk, ir pieejams risinājums! 

HIALURONSKĀBES INJEKCIJAS INTĪMO ZONU SKAISTUMA ATJAUNOŠANAI 

Šī ir procedūra, kuras laikā tiek atjaunots sievietes intīmās zonas - lielo kaunuma lūpu - skaistums. Tas tiek darīts, izmantojot hialuronskābes injekcijas, kas ļauj atjaunot zaudēto apjomu konkrētajās zonās. Darbības princips ir tieši tāds pats, kā izmantojot hialuronskābes injekcijas sejas ādā - tiek aizpildīts "tukšums".

KAM DOMĀTA ŠĪ PROCEDŪRA? 

Gadiem ejot lielās kaunuma lūpas var zaudēt savu apjomu, tvitumu un aprises - gan novecošanās procesu dēļ, kas tieši skar arī šo sievietes zonu, gan arī, piemēram, hormonālu izmaiņu dēļ pēc grūtniecības, menopauzes periodā. Tāpat - pēc smagām slimībām, to ārstēšanas, piemēram, ķīmijterapijas. Lielās kaunuma lūpas var zaudēt savu pievilcību pat pēc krasas notievēšanas.

Lielo kaunuma lūpu zonas izmaiņas, kas notiek tieši novecošanās ietekmē, var pavadīt arī citas netīkamas sajūtas, piemēram, nieze, diskomforts intīmo attiecību laikā, pat sāpes un iekaisumi. Pēc konkrētās procedūras arī šīs sajūtas, ja to cēlonis ir lielo kaunuma lūpu novecošanās, samazinās un pat izzūd.

Konkrētā procedūra ir piemērota jebkurai sievietei, kas nav apmierināta ar savu lielo kaunuma lūpu izskatu, vēlas atjaunot to apjomu, tonusu, elastību, pievilcīgās aprises un tvirtumu kopumā. Turklāt - to var veikt arī gados jaunas sievietes. Tā noderīga arī, piemēram, asimetrijas gadījumā.

Konkrētā procedūra - hialuronskābes injekciju izmantošana lielo kaunuma lūpu apjoma atjaunošanā - ir unikāla ar to, ka ir ātra, vienkārša, neprasa ķirurģisku iejaukšanos, tai nav pēcoperācijas perioda.

KĀ NORISINĀS PROCEDŪRA?

Procedūra aizņem aptuveni 30 minūtes laika. Tā ir maksimāli nesāpīga, pateicoties lokālajai anestēzijai, kas tiek pielietota pirms injekcijām. Procedūras laikā ārsts injicē hialuronskābes pildvielu sievietes lielo kaunuma lūpu rajonā, kur tas nepieciešams. Vēlamais efekts ir sasniegts uzreiz un nav nepieciešama nekāda atveseļošanās.

KĀDS IR EFEKTS?

Hialuronskābe atjauno sievietes intīmo zonu skaistumu - tiek palielināts lielo kaunuma lūpu apjoms un tonuss. Tās izskatās tvirtākas, pilnīgākas un pievilcīgākas - vienu vārdu sakot jaunākas! Tāpat var tikt koriģēta asimetrija, ja tāda bijusi. Pilnīgs efekts pēc procedūras redzams nedēļas laikā un saglabājas aptuveni vienu gadu.