fbpx

"Justies labāk — tā nav veiksme, tas ir lēmums!" / Dr. Evija Rodke

hialuronskabes-filleri

Hialuronskābes injekcijas sejai – veids, kā ātri un dabiski atgūt starojošu izskatu!

26/06/2019

Kas ir hialuronskābe? Ko tā dod mūsu ādai? Kur tā paliek, gadiem ejot? Un galu galā – kādas ir tavas iespējas atjaunot hialuronskābes rezerves ādā, tādējādi atjaunojot savas sejas ādas jaunavīgo izskatu, padarot to gludāku, starojošāku un skaistāku? Par to visu – šoreiz!

KAS IR HIALURONSKĀBE?

Jaunībā mūsu ādu no iekšienes mitrina hialuronskābe – dabiskas izcelsmes polisaharīds. Hialuronskābe absorbē mitrumu un uztur ādai nepieciešamo mitruma līmeni tās iekšienē, tādējādi nodrošinot jauneklīgu un tvirtu izskatu. Interesanti – 20-35 gadu vecumā mūsu ādā esošās hialuronskābes rezerves ir pietiekamas, laiks no 35-50 gadiem ir tas, kurā šīs rezerves vidēji samazinās par aptuveni 50%! Savukārt pēc 50 gadiem šīs rezerves turpina strauji sarukt, bieži vien ādā paliek vien ap 30% hialuronskābes, ja salīdzina ar ādu, kāda tā bija 20 gados…

KUR PALIEK HIALURONSKĀBE?

Ar gadiem hialuronskābes daudzums ādā samazinās: āda kļūst sausa un zaudē savu tvirtumu. Parādās grumbas un krunkas. Arī citiem faktoriem ir sava loma novecošanas procesā. Piemēram, gravitācijas ietekmē āda kļūst nokarena un veidojas krunciņas.

Viens no lielākajiem hialuronskābes ienaidniekiem, arī jaunam un veselam cilvēkam, ir pārmērīga sauļošanās. Tas attiecas uz solāriju cienītājiem, kas dedzina ādu un tādējādi noārda savu hialuronskābi. Protams, ietekmējošie faktori ir vesela virkne, piemēram, datora izstarojumi, magnētiskie lauki, dažādi toksīni, kas maina iekšējo vidi. Dzīves laikā tiek apēsts daudz sliktu pārtikas piedevu, kas sašķeļas, izraisa skābu vidi, arī slimības un vāja imunitāte izraisa hialuronskābes noārdīšanos. Stress, arī medikamentu pārmērīga lietošana nomāc iespēju organismam ražot hialuronskābi nepieciešamajā daudzumā.

Taču labā ziņa ir tā, ka hialuronskābes rezerves ādā IR iespējams atjaunot - izmantojot hialuronskābes skaistuma injekcijas sejai! Lasi tālāk un uzzini, kad un kādēļ tās ir vērts izmantot!

5 IEMESLI, KĀDĒĻ VĒRTS IZMĒĢINĀT HIALURONSKĀBES INJEKCIJAS

Tu vari uzlabot jebkuru sejas zonu. Hialuronskābes injekcijas sejai ir veids, kā iespējams maigi, bet efektīvi atbrīvoties no dažādām ādas novecošanās pazīmēm jebkurā sejas zonā vai arī neuzkrītoši uzlabot dabas doto skaistumu, koriģēt kādas nepilnības. Konusltācijā pie sava izvēlētā speciālista tu uzzināsi, kā maksimāli izcelt tavas sejas vaibstus, atgriezt tai jaunavīgu izskatu, vienlaikus saglabājot tā dabiskumu.

Tu iegūsi jaunāku, bet tāpat dabīgu izskatu. Jaunākās paaudzes hialuronskābes injekcijas ir veidotas tā, lai tu iegūtu maksimālu rezultātu, nezaudējot dabīgu izskatu. Tās ir maigas konsistences, viegli ieplūst ādā, neradot smaguma sajūtu vai uzspēlētu rezultātu. Tu iegūsti vieglu sajūtu, dabisku, bet uzlabotu izskatu tieši tajās sejas zonās, kurās vēlējies!

Procedūra un atkopšanās pēc tās ir ātra, rezultāts - noturīgs. Hialuronskābes injekcijas ir mazinvazīva kosmētiskā procedūra, kas nozīmē to, ka tā ir ātra un atkopšanās laiks pēc tās – īss. Parasti jau pāris dienu laikā pēc procedūras injekciju zona vairs nebūs saskatāma un tu varēsi atgriezties ikdienas ritmā. Procedūras efekts ir atkarīgs no dažādiem apstākļiem, vidēji – tas saglabājas aptuveni 12-18 mēnešus! Tomēr, svarīgi ir atcerēties - ja cilvēkam injicē hialuronskābes injekcijas, bet viņš, piemēram, turpina pārmērīgi sauļoties, stresot, aizrauties ar dažādām diētām, tad mākslīgi ievadītajai hialuronskābei būs raksturīga paātrināta utilizēšanās, tādējādi samazinot procedūras efektivitātes laiku.

Tā ir iespēja uzlabot savu sejas ādu 3 veidos:

  • Pirmkārt, tā ir iespēja ATJAUNOT sejas ādu – samazināt un izlīdzināt gan mazās, smalkās krunciņas, gan jau dziļākas grumbas, tādējādi padarot sejas ādu svaigāku, možāku, starojošāku un jaunāka izskata! Novecojot sejā parādās grumbas un krunciņas, seja zaudē hialuronskābi un sāk parādīties nelielas līnijas. Ilgstošu ārējo apstākļu - saules iedarbības, diētas, sejas mīmikas,- dēļ dažas grumbiņas kļūst par dziļākām grumbām. Arī tauku zudums un ādas noslīdējums var pārvērst grumbiņas krunkās. Izplatītākās grumbas un krunciņas ir: a) ap lūpām, b) ap acīm, c) vertikāli starp uzacīm, d) nazolabiālās līnijas (pie deguna) un e) marionetes līnijas (zoda zonā).
  • Otrkārt, ar hialuronskābes injekcijām ir iespējams PACELT sejas ādu – tas nozīmē atjaunot tās apjomu, piemēram, vaigu, zoda zonā, tādējādi piešķirot sejai maigu liftinga efektu. Kā gravitācija ietekmē tavu seju? Jauneklīga izskata sejai ir apaļas kontūras, augsti vaigu kauli un stingri izteikta žokļa līnija. No vaigiem līdz pat deguna malām ir gluda līnija bez ieplakām. Novecojot sejas mīkstie audi zaudē apjomu. Āda zaudē elastīgumu un gravitācijas ietekmē kļūst nokarena, izmainot sejas vaibstus.
  • Un treškārt, ar injekciju palīdzību tu vari PIEŠĶIRT KONTŪRAS tām sejas zonām, kur vēlies, piemēram, atjaunot lūpu kontūras, apjomu, tāpat koriģēt sejas ovālu. Novecojot lūpu un sejas kontūras kļūst mazāk izteiktas. Ar gadiem lūpas zaudē apjomu, kļūst plānākas un to kontūras vairs nav tik izteiktas. Virs lūpu malas veidojas tievas, vertikālas līnijas, kas rodas, lūpas savelkot. Ādai zaudējot hialuronskābi, samazinās sejas un vaigu apjoms, zūd jauneklīgās sejas kontūras.  Laika gaitā sejas vidusdaļa zaudē apjomu, zods zaudē stingrās aprises un sāk veidoties dubultzods.

Kopumā hialuronskābes injekcijas spēj tikt galā ar šādiem uzdevumiem:

  • Samazināt vai pilnībā likvidēt grumbas, kas ir tikko izveidojušās vai ir jau kļuvušas dziļas un atrodas pieres zonā, kā arī deguna augšdaļā starp acīm, „vārnu kājiņas” – apkārt acīm, degunam un lūpām, kā arī tās grumbas, kas izveidojušās ap muti vai zoda zonā.
  • Koriģēt un aizpildīt grumbas kakla, dekoltē un roku zonā.
  • Palielināt lūpu, vaigu, zoda, kā arī seklu kontūru apjomu, veikt lūpu kontūras, sejas ovāla korekciju, laterālās uzacu daļas liftingu.
  • Veikt sejas ādas, kakla un dekoltē zonas ādas intensīvu atjaunināšanu.
  • Piešķirt ādai maksimālu mitrināšanu, formu, uzlabot ādas elastīgumu, atjaunot veselīgas, atpūtušās un spirgtas ādas izskatu.
  • Koriģēt pēc aknes vai traumām radušās atrofiskās rētas.

Injekcijas ir vienīgais veids, kā tiešām atjaunot hialuronskābes rezerves ādas dziļākajos slāņos! Jā, mūsdienu kosmētikas ražotāji piedāvā visdažādākos sejas krēmus, kas satur hialuronskābi dažādās tās koncentrācijās, ar mērķi uzlabot ādas stāvokli, aizkavēt novecošanās procesus, atjaunot to. Tomēr – ir pierādīts, ka neviens sejas krēms nespēj atjaunot hialuronskābes rezerves ādas dziļākajos slāņos, tie iedarbojas tikai visrpusēji. Līdz ar to vienīgais veids, kā tiešām atjaunot hialuronskābes rezerves ādā, ir hialuronskābes injekcijas!

KĀ NOTIEK PROCEDŪRA?

Tā ir ļoti ātra un vienkārša, tai nav nepieciešama iepriekšēja sagatavošanās. Galvenais ir sameklēt savu speciālistu, konsultācijā izrunāt visas savas vēlmes, piemeklēt atbilstošāko preperātu. Procedūras laikā hialuronskābe tiek ievadīta attiecīgajās sejas zonās zem ādas ar ļoti tievu adatiņu. Tā aizpilda grumbas, krunciņas un piešķir ādai apjomu. Procedūra ir komfortabla, jo tiek izmantots arī viegli anestezējošs līdzeklis, bieži tas ir jau paša produkta sastāvā. Pēc procedūras ap injekcijas vietām var parādīties neliels pietūkums, sāpīgums vai zilums, bet tas ir ātri pārejošs. Parasti tiek ieteikts aptuveni 12 stundas nelietot kosmētiku un divas nedēļas izvairīties no saunu apmeklējuma un sauļošanās. Taču kopumā – parasti jau pāris dienu laikā pēc procedūras tu vari atgriezties ikdienas darbos un ritmā!