"Justies labāk — tā nav veiksme, tas ir lēmums!" / Dr. Evija Rodke

Implantu profili

Implantu “ciparu” nozīme

24/07/2020

Meitenes vizītē ļoti bieži jautā tieši par cipariem, kāds būs jauno implantu "tilpums"? Taču tas cipars nav vis tilpums, bet gan dažādām firmām dažāds koda pēdējo ciparu apzīmējums. Dažas firmas mēra implantus mililitros, dažas - gramos, citas - cc vienībās. Tas nav un nevar būt viens un tas pats.

Piemēram, B-lite implantiem 365 cc atbilst 275 g, bet pilnīgi tāda paša izmēra implants (bāzes un augstuma garums centimetros) no Motiva ir 425 cc, no Polytech tāds pats ir 400 ml, bet no Allergan tieši tāds pats ir 365 g. Svarīgi, ka visu maina arī implantu profili!

Implantu “ciparu” nozīme

Tāpēc, mīļās meitenes, nevajag koncentrēties uz "cipariem"! Vizītē ir jāskatās, kas patīk, kā ķermenis izskatās, ievietojot attiecīgo saizeri, un kādas ir vizuālās proporcijas. Esiet atvērtas, atmetiet steriotipus, klausieties un skatieties kopā ar dakteri!


Arī kleitas mēs katra piemērām uz sevis, nevis pērkam to, kas izskatījās labi draudzenei, vai ne? Tieši tāpat un vēl interesantāk ir ar krūšu izmēriem!


Piemēri:

 2 implantiem - vienādam "ciparam" 300 - dažādi profili, dažādas pamatnes un augstumi

Implantu “ciparu” nozīme

3 implantiem ir trīs dažādi profili, dažādas pamatnes un dažādi augstumi, bet visiem "cipars" ir 280

Implantu “ciparu” nozīme

Saistīti raksti

Deguna starpsienas operācija jeb septoplastika – kas ir starpsienas deviācija un kādos gadījumos nepieciešama operācija? Deguna starpsienas operācija ir ķirurģiska manipulācija, kas ne tikai sniedz iespēju novērst diskomfortu, hroniskas saslimšanas vai apgrūtinātu elpošanu, bet dažkārt arī kosmētiskus defektus. Tieši deguna starpsienu deviācija jeb izliekums bieži ir visdažādāko sūdzību un hronisku saslimšanu pamatā. Taču, tā kā