fbpx

"Justies labāk — tā nav veiksme, tas ir lēmums!" / Dr. Evija Rodke

Ha Injekcijas Atlaides Pagarinajums

Īpašas cenas hialuronskābes injekcijām

30/01/2023

Mums ir lieliski jaunumi! Tuvojoties Valentīndienai, esam padomājuši par iespēju jau laicīgi sapucēties!

Februārī un martā mūsu klīnikā būs iespējams veikt hialuronskābes filleru injekcijas par īpašām cenām:

  • Vienas ampulas cena Eur 300;
  • Divu ampulu cena Eur 500 (vienas vizītes laikā);
  • Katras nākamās ampulas cena Eur 200 (vienas vizītes laikā).

Hialuronskābes injekcijām ir plašs pielietojums, tās izmanto grumbu izlīdzināšanai, lūpu palielināšanai, sejas ovāla korekcijām un pat intīmās zonas komforta atjaunošanai. Injekcijas ir veids, kā iespējams maigi, bet efektīvi atbrīvoties no dažādām ādas novecošanās pazīmēm jebkurā sejas zonā vai arī neuzkrītoši uzlabot dabas doto skaistumu, koriģēt kādas nepilnības.

Jaunākās paaudzes hialuronskābes injekcijas ir veidotas tā, lai Tu iegūtu maksimālu rezultātu, nezaudējot dabīgu izskatu. Tās ir maigas konsistences, neradot smaguma sajūtu vai pārspīlētu rezultātu.

Šī ir mazinvazīva kosmētiskā procedūra, kas nozīmē to, ka tā ir ātra un atkopšanās laiks pēc tās – īss. Jau pāris dienas pēc procedūras dūrieniņu pēdas vairs nebūs saskatāmas un Tu varēsi atgriezties ikdienas ritmā. Procedūras efekts atkarīgs no dažādiem apstākļiem, vidēji tas saglabājas aptuveni 12-18 mēnešus.

Mūsu pieredzējušie speciālisti parūpēsies par dabisku un estētisku rezultātu, izmantojot tikai visaugstākās kvalitātes preparātus un ņems vērā gan Tavas vēlmes, gan sejas proporcijas.

Sapucējies, lai katru dienu justos īpaši!

📞 Piesakies uz vizīti! Zvani +371 20385822 vai sūti e-pastu uz info@aesthetica.lv!