fbpx

"Justies labāk — tā nav veiksme, tas ir lēmums!" / Dr. Evija Rodke

Atlaides Intimajai Plastikai

JŪNIJS UN JŪLIJS - INTĪMĀS VESELĪBAS MĒNEŠI

08/06/2023

Vasara ir piemērotākais laiks operācijai, ja runājam tieši par intīmo plastiku.

Mīļās dāmas, jūlijā un augustā esam sagatavojuši brīnišķīgu piedāvājumu tieši jums:

  • Labioplastika 1200 - 2250 EUR (parasti 1450-2500 EUR);
  • Maksts plastika 1650 EUR (parasti 1900 EUR);
  • Hialuronskābes injekcijas intīmajā zonā 1ml - 250 EUR un katrs nākamais ml vienas vizītes laikā 175 EUR (parasti 300 EUR un 200 EUR).

Par intīmām tēmām parasti skaļi nerunā, tādēļ daudzas dāmas pat nezina, ka risinājums ir praktiski visam un turpina dzīvot diskomfortā un sāpēs.

Kādai kaunuma lūpiņas traucē sportot - velobraucienos, izjādēs, kādai apgrūtina intīmo dzīvi, kādai rada sāpes dzemdību laikā iegūtās rētas, bet kādai vienkārši nepatīk, ka nemitīgi jāpiedomā, lai justos ērti peldkostīmā, pieguļošā apģērbā un nebūtu jāpiekārto apakšveļa. Ar labioplastikas palīdzību visas šīs problēmas var tikt atrisinātas.

Dzemdību procesā sievietēm nereti izveidojas arī starpenes vai maksts plīsumi, kas vēlāk bieži ir muskuļu vājuma iemesls. Tas viss var traucēt kā ikdienā, tā arī seksuālajā dzīvē. Šo problēmu lieliski risina maksts plastika jeb vaginoplastika. Operācijas laikā tiek samazināts maksts platums un koriģētas deformētās daļas. Papildus iekšējo stingrību un noturību panāk, atjaunojot pirmsdzemdību anatomiju maksts muskuļiem.

Tev nav jādzīvo diskomfortā, ja tāds ir radies!

Droši piesakies uz konsultāciju, zvanot +371 20385822 vai rakstot uz info@aesthetica.lv, un uzzini, kā mēs varam palīdzēt tieši Tev!

Kāpēc IEPLĀNOT ŠĀDU OPERĀCIJU VASARĀ?

  • Pēc operācijas var valkāt vieglu apģērbu, nav jāvelk zeķbikses vai bikses, kas var būt apgrūtinoši. Dažas nedēļas pēc korekcijas viss jau ir pilnībā sadzijis, un drīkst gan peldēties, gan braukt ar velosipēdu.
  • Vasarā mūsu imunitāte ir visstiprākā, un organisms visus spēkus var veltīt, lai ātrāk atlabtu.
  • Šajā gadalaikā gaidīšanas laiks uz operāciju parasti ir īsāks.