"Justies labāk — tā nav veiksme, tas ir lēmums!" / Dr. Evija Rodke

Labdarības Akcija

Labdarības akcija māmiņām 2022

10/03/2022

Mīļās dāmas, māmiņas, sievietes - mums ir dāvana jums! 🤗 Turpinot Aesthetica klīnikas labdarības operāciju tradīcijas, ko praktizējam jau vairākus gadus – izsludinām pieteikšanos šī gada lielajam notikumam – labdarības “māmiņu pārvērtības” jeb t.s.”mommy makeover”!

Aicinām līdz š.g.1.05. pieteikties tās māmiņas, kas pēc bērniņa (-u) iznēsāšanas ir pabeigušas ģimenes plānošanu, ir ar sevi jau strādājušas, gan vingrojot, gan sekojot līdzi uzturam, bet tomēr nav apmierinātas ar krūšu un vēdera stāvokli. Sagaidot Māmiņu dienu, vēlamies uzrunāt ne tikai jaunās māmiņas, bet arī tās, kurām bērni jau paaugušies. Šo operāciju veiks mūsu klīnikas pieredzējusī plastikas ķirurģe Dr.Marta Rudakovska, dodot iespēju kādai no kandidātēm būtiski izmainīt savu veselību, izskatu, pašsajūtu un uzlabot savas dzīves kvalitāti. Vienmēr atceramies: “Justies labāk – tā nav veiksme, tas ir lēmums!”

❤️SVARĪGI!

🌸Sūti savu pieteikumu līdz š.g.1.05. uz media@aesthetica.lv ar norādi “Pieteikums labdarības akcijai: Māmiņu pārvērtības”!

🌸Pastāsti mums, kāds ir Tavs stāsts, kāpēc šādu operāciju vēlies un kāpēc tieši Tev mums būtu jāpalīdz? Norādi savu telefona numuru; rakstiski apliecini, ka izvēles gadījumā piekrīti gan savu datu un fotogrāfiju, gan stāsta un operācijas pieredzes publiskošanai; kā arī pievieno foto, lai varam redzēt Tavu problēmu:

- No priekšas

– ar rokām gar sāniem

- No priekšas ar horizontāli paceltām rokām

- 45 grādu leņķī – ar rokām sakrustotām aiz muguras

❗️Piedaloties akcijā, paciente piekrīt publicēt pirms - pēc rezultātus, kā arī publiski dalīties savā stāstā un pieredzē. Kopīgi parādīsim, ka šādas problēmas patiesībā skar daudzas sievietes un ir risināmas!

🌸Lai pieteiktos akcijā, ir jābūt pagājušiem vismaz 6 mēnešiem pēc pēdējās krūtsbarošanas reizes.

🌸Akcijā šoreiz aicinām piedalīties tās māmiņas, kurām ir nepieciešama GAN krūšu, GAN vēdera korekcijas operācija!

🌸Pieteikšanās termiņš: 01.05.2022.

🌸Operācijas norise paredzēta jūnija sākumā.

🌸Sazināsimies tikai ar tām kandidātēm, kuras būs izvēlētas iespējamai operācijai – jau par klātienes vizīti. Uz tikšanos Aesthetica klīnikā! 😊