fbpx

"Justies labāk — tā nav veiksme, tas ir lēmums!" / Dr. Evija Rodke

Mirdzosas_adas_noslepums_lv

MIRDZOŠAS ĀDAS NOSLĒPUMS

30/10/2023

Svaigas un mirdzošas sejas ādas procedūru KOMPLEKTS? Mīļās dāmas, mēs visas esam pelnījušas izskatīties lieliski, tādēļ esam jums sagatavojuši īpašu komplekso pakalpojumu grozu - “Mirdzošas ādas noslēpums”, tas sevī ietver:

-   PRP injekcijas (2 reizes);

-   PRF injekcijas (2 reizes);

-   Individuālu sejas kopšanas procedūru.

Kas ir PRP un PRF injekcijas?

PRP (platelet rich plasma) un PRF (platelet rich fibrin) ir materiāls, ko iegūst no paša pacienta asinīm. Procedūras laikā no vēnas tiek paņemtas asinis, ievietotas speciālā aparātā jeb centrifūgā un no tām tiek atdalīta plazma kopā ar trombocītiem. Aktivētie trombocīti sāk izdalīt augšanas faktorus, kas veicina ātru audu atjaunošanos. Invazīvi - ar dūrienu palīdzību - plazma ar trombocītiem tiek ievadīta ādā, kur sāk notikt aktīvi atjaunošanās procesi. Šī procedūra ļauj ievērojami uzlabot ādas kvalitāti un mazināt novecošanās pazīmes, stimulējot kolagēna veidošanos.

Tā kā labam efektam ir nepieciešams procedūru kurss, izdevīgāk būs iegādāties uzreiz pakalpojumu komplektu. Izmantojot īpašo piedāvājumu “Mirdzošas ādas noslēpums”, Tavs ietaupījums būs 225 eur!

Komplekta cena 910 eur (pērkot atsevišķi 1120 eur).

Īstais brīdis, lai sevi palutinātu, ir TIEŠI TAGAD, mēs gaidām Tevi! Šī varētu būt arī lieliska dāvana svētkos kādam Tavam tuviniekam.

Izmantošanas termiņš 9 mēneši no iegādes datuma.