fbpx

"Justies labāk — tā nav veiksme, tas ir lēmums!" / Dr. Evija Rodke

Operacija Atvalinajuma

VASARAS ATVAĻINĀJUMS - ĪSTAIS LAIKS PĀRVĒRTĪBĀM!

23/05/2024

✔️ Vasarā imunitāte ir visstiprākā un organisms visus spēkus var veltīt, lai ātrāk atveseļotos.

✔️ Risks, ka plānoto operāciju nāksies pārcelt pēkšņa vīrusa uzbrukuma dēļ, ir daudz mazāks.

✔️ Kolēģu ziņkārīgie skatieni Tevi nemulsinās, kā arī nebūs jāskaidro darba devējam, kādēļ vajadzīga slimības lapa. Izdari to diskrēti un atgriezies no atvaļinājuma jaunā veidolā!

✔️ Lieliskas cenas operācijām tieši šovasar! Lai padarītu Tev šo ceļojumu uz labāko sevis versiju arī finansiāli patīkamāku, mūsu ķirurgi ir sarūpējuši lieliskus piedāvājumus.

Izvēlies sev piemērotāko piedāvājumu un piesakies vizītei!

Atlaides Plastiskai Operacijai
Īpašas cenas plastiskajām operācijām un konsultācijām pie Dr. Ivas Lāces un Dr. Martas Rudakovskas līdz augusta beigām.
Arguts Keirans Atlaides Operacijai
Dr. Arguts Keirāns dāvina fantastisku iespēju skolotājiem - veikt jebkuru vēlamo ķermeņa korekciju atvaļinājuma laikā ar 10% ATLAIDI! 
Evija Rodke Atlaides
Maijā, jūnijā un jūlijā Dr. Evija Rodke dāvina 500 eur lielu atlaidi jebkurai pirmreizējai krūšu korekcijai 3+ kartes īpašniecēm.
Maris Krumins Atlaides
Dr. Māris Krūmiņš piedāvā īpašas cenas operācijām un konsultācijām no maija līdz pat augusta beigām.

Dažādu iemeslu dēļ var būt radies priekšstats, ka vasaras mēneši nav piemērotākais laiks plastiskajām operācijām.  Vai tas tā patiešām ir, un ar ko jārēķinās, veicot operācijas vasaras mēnešos, stāsta Aesthetica klīnikas plastikas ķirurģe Dr. Ieva Lāce.

No saviem pacientiem esmu dzirdējusi dažādus aizspriedumus attiecībā uz operācijas plānošanas laiku. Iemesli tam tiek minēti visdažādākie – pilnmēness, dilstošs mēness, pavasaris - sulu laiks, rudens – lapkritis, vasara – karstums… Cilvēki satraucas, ka visi šie faktori ietekmēs rezultātu un atveseļošanos. Līdz ar to piemērotāko laiku atrast kļūst gandrīz neiespējami.

Šie ir mīti, kas kļūst par patiesību tikai un vienīgi tad, ja paši ticam, ka konkrētais laiks apgrūtinās dzīšanas procesu. Patiesībā tas, kas visvairāk ietekmē atveseļošanos, ir paša pacienta domas un pārliecība.

Ja runājam par operācijām vasarā – nav nekāda pamata no tām baidīties. Tieši pretēji, korekcijām šajā gadalaikā ir daudz priekšrocību. Lielā daļā pasaules valstu vasara ir visu gadu. Ja šis gadalaiks tiešām būtu nepiemērots laiks ķirurģijai, daudzās valstīs nebūtu iespējams veikt nekādas operācijas: ne plastiskās, ne medicīnisku indikāciju dēļ.

Biežākais mīts, ko man nācies dzirdēt, ir – karstumā rētas sliktāk dzīst. Gaisa temperatūra nav tā, kas ietekmē dzīšanas procesu, svarīgākais ir  pareiza rētu kopšana.

Vēl viens aspekts, par ko klienti satraucas, ir tas, ka nevarēs baudīt vasaras priekus – sauļoties un peldēties. Patiesībā atveseļošanās periods pēc operācijas nemaz nav tik garš, pilnīgs miera režīms jāievēro pirmās 2 nedēļas. Krūšu korekcijas gadījumā pirmo nedēļu jānēsā elastīgā saite, ar otro nedēļu jau var pāriet uz speciālo krūšturi un pēc mēneša vairs nav nekādu ierobežojumu pludmales sezonas baudīšanai. Svarīgākais, kas jāievēro pēc plakstiņu operācijas, ir saules aizsargkrēma lietošana uz rētām. Tomēr tam nevajadzētu būt apgrūtinājumam, jo aizsargkrēmam, jebkurā gadījumā, ir jābūt mūsu ikdienas sejas kopšanas sastāvdaļai, it īpaši vasarā.

Vasara nav šķērslis plastiskās operācijas veikšanai. Bieži vien šis ir vislabākais laiks, jo ir vieglāk izbrīvēt mirkli sev. Cilvēki parasti nevēlas lieku uzmanību no darba kolēģu puses, skaidrot, kāpēc vajadzīgs atvaļinājums vai slimības lapa. Vasarā ir vieglāk izvairīties no liekas intereses, jo, tradicionāli, šis ir atvaļinājumu laiks, un lieki jautājumi nerodas.

Vēl viens pluss vasarai ir tas, ka mūsu imunitāte šajā laikā ir visstiprākā, un organisms visus spēkus var veltīt, lai ātrāk atlabtu. Arī vīrusu ierosinātās saslimšanas šajā laikā ir retākas, līdz ar to samazinās risks, ka operāciju nāksies atcelt slimības dēļ.

Ir ķirurģiskas manipulācijas, pēc kurām atveseļošanās periods ir vieglāks tieši siltajā gadalaikā. Piemēram, pēc intīmās plastikas sievietes var valkāt vieglu apģērbu, nav jāvelk zeķubikses vai bikses, kas var būt apgrūtinoši. Dažas nedēļas pēc operācijas viss jau ir pilnībā sadzijis, un drīkst gan peldēties, gan braukt ar velosipēdu.

​​Vēl būtiska vasaras priekšrocība ir tā, ka šajā periodā gaidīšanas laiks uz operāciju parasti ir īsāks.

Kopsavilkumā varu teikt, ka operācija un pēc operācijas periods vasarā ir tieši tāds pats kā citā gadalaikā. Jebkurā gadījumā, lēmumam par plastisko ķirurģiju ir jābūt rūpīgi apsvērtam, izvēlētajam laikam - pielāgotam savam dzīves ritmam, taču gadalaikam ar to nav nekāda saistība.