fbpx

"Justies labāk — tā nav veiksme, tas ir lēmums!" / Dr. Evija Rodke

Noderīgi

Kaut arī strādājam katru dienu garas stundas, lielā pieprasījuma dēļ klientiem ne vienmēr sanāk tikt uz vizīti vai operāciju tagad un tūlīt. Paldies mūsu uzticīgajiem draugiem par pacietību, bet jaunajiem tikmēr pastāstīsim sīkāk par dažādiem organizatoriskiem jautājumiem! Kā pierakstīties uz konsultāciju? Ko darīt, ja pēc konsultācijas rodas vēl kādi jautājumi? Vai ir iespējams veikt operāciju

Pirmais solis – konsultācija Kā sagatavoties operācijai? Cik ilgs ir atveseļošanās process? Kāds ir piemērotākais risinājums manai problēmai? Kādas analīzes nepieciešams veikt pirms operācijas? Kādas būs operācijas izmaksas? Šie ir tikai daži visbiežāk uzdotie jautājumi, uz kuriem konsultācijas laikā gūsiet atbildes no mūsu profesionālajiem speciālistiem. Ikvienam, kurš vēlas veikt plastisko operāciju vai izmantot skaistuma injekcijas

Ginekoloģija ir medicīnas nozare, kas pēta sieviešu reproduktīvo orgānu uzbūvi, funkcijas, kā arī slimības, to ārstēšanu un profilaksi. Tāpat ginekologs novēro sievietes grūtniecības laikā. Ikviena sieviete zina, cik svarīga loma ginekologam ir veselības un labsajūtas nodrošināšanā. Labs ginekologs vienmēr uzklausīs sūdzības, atbildēs uz jautājumiem un sniegs izsmeļošu informāciju par ārstēšanas iespējām. Ginekologa konsultācijas, slimību diagnostika, ginekoloģisko saslimšanu ārstēšana un profilakse – augstākās kvalitātes veselības aprūpe sievietēm klīnikā Aesthetica. Piesakieties uz vizīti pie mūsu speciālista jau šodien!

Ginekoloģija – rūpes par sievietes veselību

Bieži vien ginekologs ir vairāk nekā tikai ārsts, tā ir uzticības persona, kura rūpējas par sieviešu ginekoloģisko veselību. Saslimšanu ārstēšanai ginekologs var izrakstīt dažādus līdzekļus atbilstoši problēmas veidam. Tie var būt gan iekšķīgi lietojami medikamenti, gan dažādi lokāli lietojami krēmi vai lodītes, kā arī hormonālie preparāti.

Kādos gadījumos būtu jāvēršas pie ginekologa?

Pacientes var izjust vairākus simptomus, kas var liecināt par ginekoloģiskām saslimšanām, piemēram:

• sāpes vēdera lejasdaļā;
• ilgstoša vēdera uzpūšanās;
• asiņaini izdalījumi pēc dzimumakta;
• bieža urinēšana;
• mēnešreizes pēkšņi kļūst neregulāras, spēcīgākas, ilgstošākas;
• parādās asiņaini izdalījumi pirms vai pēc mēnešreizēm un citi simptomi.

Ja Jums ir kādas sūdzības, kas skar sieviešu intīmo veselību, ir jāapmeklē ginekologs. Estētiskās medicīnas klīnikā Aesthetica Jūs saņemsiet profesionālas konsultācijas, kā arī nepieciešamo ārstēšanu ginekoloģisko saslimšanu gadījumā. Mūsu ginekoloģe konsultēs par slimībām, kontracepcijas izvēli, menopauzi, ieteiks profilaksi, kā arī veiks ultrasonogrāfisko izmeklēšanu. Ginekologa konsultācija un izmeklējumi tiek veikti mājīgā un mierīgā gaisotnē. Ja meklējat labu ginekologu Rīgā, kam uzticēt rūpes par savu veselību, piesakieties uz vizīti pie mūsu speciālista!

Kaunuma lūpu plastika - labioplastika

Labioplastikas mērķis ir samazināt pārāk lielas kaunuma lūpas. Lielajām kaunuma lūpām būtu jāpārsedz mazās kLabioplastikas mērķis ir samazināt pārāk lielas kaunuma lūpas. Lielajām kaunuma lūpām būtu jāpārsedz mazās kaunuma lūpas. Gan lielās, gan mazās kaunuma lūpas var būt pārlieku lielas vai asimetriskas dažādu iemeslu dēļ – iedzimtības, deformācijas dēļ pēc dzemdībām, hormonālu izmaiņu izraisītas atrofijas dēļ, traucējot ikdienas vai seksuālajā dzīvē, nodarboties ar sportu, piemēram, riteņbraukšanu, izraisīt psihoemocionālu diskomfortu.

Operācijas mērķis ir veikt rezekciju – lieko audu noņemšanu, rezultātā samazinot kaunuma lūpas un atjaunojot simetriju.

Starpenes plastika - perineoplastika

Perineoplastikas laikā var novērst defektus, kuri atrodas zonā starp lielo kaunumu apakšējo savienojumu un ānusu. Bieži deformācija šajā zonā rodas pēc dzemdībām – dziļi un plaši plīsumi, atkārtotas dzemdības ar plīsumiem, nepareiza dzīšana, rētainas izmaiņas pēc dzemdībām. Reizēm sūdzības nerodas pēc dzemdībām, bet perimenopauzē vai menopauzē, jo hormonālo izmaiņu dēļ audi zaudē elastību.

Biežākie iemesli perineoplastikai – sāpes starpenē fizisku aktivitāšu laikā, diskomforts, sāpes dzimumakta laikā, plaša maksts ieeja, sievietes vēlme koriģēt deformāciju. Operācijas laikā var tikt koriģēts gan starpenes defekts, gan maksts ieeja, to sašaurinot.

Maksts plastika - vaginoplastika

Vaginoplastika ir ieteicama sievietēm, kurām pēc dzemdībām ar maksts plīsumiem ir izveidojušās rētainas pārmaiņas, maksts ir pārlieku plata un traucē seksuālajā dzīvē. Operācijas laikā tiek izgriezta daļa no maksts gļotādas, lai samazinātu maksts apjomu, deformācijas gadījumā tiek izgriezta deformētā daļa. Lai atjaunotu maksts stingrību, tiek izliktas papildus šuves uz maksts muskuļiem, rezultātā maksts apjoms samazinās, pieaug stingrība.

Intīmajā ķirurģijā šīs metodes bieži vien nepieciešams kombinēt savā starpā, jo ļoti bieži plīsumi dzemdībās ir skāruši gan starpeni, gan maksti. Veicot perineoplastiku un vaginoplastiku, atjauno  maksts un starpenes defektus.

Jautājumi un atbildes

Ginekoloģija ir nozare medicīnā, kas pēta un ārstē sieviešu reproduktīvos orgānus – maksti, dzemdes kaklu, olnīcas, olvadus, piedāvājot atbilstošas ārstniecības metodes un profilaktiskus pasākumus ginekoloģisko saslimšanu novēršanai.

Ginekologa konsultācija ir svarīga sievietēm dažādās vecuma grupās. Tās laikā var gūt vērtīgu informāciju par reproduktīvo veselību, dažādām ginekoloģiskām saslimšanām un to profilaksi, grūtniecību, dzemdībām, kontracepciju un citiem ikvienai sievietei svarīgiem jautājumiem. Ginekologa konsultācija nepieciešama arī pirms ginekoloģisko operāciju veikšanas, kā arī pirms intīmās plastikas veikšanas.

Ginekologa konsultācija ir ieteicama tādu simptomu gadījumā kā sāpes vēdera lejasdaļā vai visā vēdera dobumā, ilgstoša vēdera uzpūšanās, asiņaini izdalījumi starp mēnešreizēm vai pēc dzimumakta, kā arī, ja menstruācijas pēkšņi kļūst stiprākas, neregulāras vai pārāk ilgstošas un citu simptomu gadījumā.

Labs ginekologs ir augstas klases speciālists savā jomā, kurš sniedz profesionālas konsultācijas, atbild uz visiem interesējošiem jautājumiem, diagnosticē slimības, nosaka atbilstošu ārstēšanu, konsultē par grūtniecību vai kontracepciju, veic USG un cita veida izmeklējumus, lai uzlabotu sievietes ginekoloģiskās veselības stāvokli un atrisinātu ar to saistītās problēmas.

Estētiskā ginekoloģija palīdz sievietēm uzlabot intīmās zonas izskatu, veselību, kas savukārt uzlabo sievietes labsajūtu un dzīves kvalitāti. Lai to panāktu, tiek veikta intīmā plastika, piemēram, kaunuma lūpu plastika, starpenes, maksts plastika un citas operācijas.

Ar labioplastikas palīdzību tiek samazinātas lielās kaunuma lūpas. Operācijas laikā tiek noņemti liekie audi, tādā veidā samazinot lielās kaunuma lūpas un atjaunojot simetriju attiecībā uz mazajām kaunuma lūpām. Labioplastika tiek veikta asimetrijas gadījumā, kas var rasties, piemēram, pēc dzemdībām vai hormonālu izmaiņu dēļ.

Perineoplastika jeb starpenes plastika tiek veikta, lai novērstu defektus, kas rodas starp lielo kaunumu apakšējo savienojumu un anālo atveri. Visbiežāk šāda veida operācija tiek veikta pēc dzemdībām, ja to laikā rodas plīsumi, arī pēc atkārtotām dzemdībām. Defekti var rasties arī menopauzes laikā hormonālo izmaiņu dēļ.

Vaginoplastika jeb bieži saukta arī par maksts plastiku ir ķirurģiska operācija sievietēm pēc dzemdībām, ja tiek novērotas pēcdzemdību traumas, maksts noslīdējums vai kad maksts ir pārāk plata. Vaginoplastika palīdz nodrošināt maksts stingrību, mazināt tās apjomu, kā arī atbrīvoties no deformētajām maksts daļām.

Estētiskā ginekoloģija ir viens no mūsu klīnikas galvenajiem darbības virzieniem, tāpēc veicam profesionālas intīmās plastikas operācijas tādas kā labioplastika, perineoplastika, vaginoplastika.

Pierakstīties varat, zvanot (+371) 20385822, rakstot uz info@aesthetica.lv vai aizpildot zemāk atrodamo kontaktformu.

Speciālisti, kas sniedz pakalpojumu

Ginekoloģe, dzemdību speciāliste

Ginekoloģe

Pieteikties konsultācijai

Informācijas, kas jāsniedz datu subjekta datu ievākšanas brīdī

Pārzinis – Aesthetica SIA, reģistrācijas Nr. 40203026926, Rīga, Tālivalža iela 15, LV-1006
Datu apstrādes nolūks – pieteikuma pieraksta pie ārsta apstrāde
Apstrādājamās personas datu kategorijas – vārds, uzvārds, epasts, kontakta tālrunis
Datu apstrādes tiesiskais pamats – šis Jūsu pieteikums un GDPR 6 panta b un f app.
Personas datu saņēmēju kategorijas – attiecīgi pilnvaroti Aesthetica SIA darbinieki
Aesthetica SIA ir nozīmēts datu aizsardzības speciālists, ar kuru var sazināties datuspecialists@aesthetica.lv

Sīkāk par to, kā mēs apstrādājam Jūsu personas datus Jūs variet uzzināt mūsu privātuma politikā, kas ir publicēta te Privātuma politika vai arī rakstot mums uz epastu datuspecialists@aesthetica.lv