"Izskatīties labāk — tā nav veiksme, tas ir lēmums!" / Dr. Evija Rodke

Noderīgi

Kaut arī strādājam katru dienu garas stundas, lielā pieprasījuma dēļ klientiem ne vienmēr sanāk tikt uz vizīti vai operāciju tagad un tūlīt. Paldies mūsu uzticīgajiem draugiem par pacietību, bet jaunajiem tikmēr pastāstīsim sīkāk par dažādiem organizatoriskiem jautājumiem! Kā pierakstīties uz konsultāciju? Ko darīt, ja pēc konsultācijas rodas vēl kādi jautājumi? Vai ir iespējams veikt operāciju

Pirmais solis – konsultācija Kā sagatavoties operācijai? Cik ilgs ir atveseļošanās process? Kāds ir piemērotākais risinājums manai problēmai? Kādas analīzes nepieciešams veikt pirms operācijas? Kādas būs operācijas izmaksas? Šie ir tikai daži visbiežāk uzdotie jautājumi, uz kuriem konsultācijas laikā gūsiet atbildes no mūsu profesionālajiem speciālistiem. Ikvienam, kurš vēlas veikt plastisko operāciju vai izmantot skaistuma injekcijas

Hialuronskābes injekcijas un botulīna injekcijas

Hialuronskābes injekcijas un botulīna injekcijas šobrīd ir plaši pieprasīts pakalpojums ne tikai pasaulē, bet arī Latvijā. Arī tāda procedūra kā lūpu palielināšana kļūst arvien populārāka, jo daudzas sievietes vēlas pilnīgākas un jauneklīgāka izskata lūpas. Skaistuma injekcijas tiek izmantotas, lai modelētu sejas izskatu, koriģējot sejas vaibstu asimetriju, kā arī efektīvai ādas mitrināšanai un atjaunošanai. Lai veiktu skaistuma injekcijas un lūpu palielināšanu, ir svarīgi izvēlēties tikai profesionālus speciālistus, kuri nodrošinās izcilu un drošu rezultātu. Plastiskās ķirurģijas klīnikā Aesthetica Jūs varat veikt hialuronskābes injekcijas, botulīntoksīna injekcijas un citas skaistuma injekcijas augsti sertificētu plastikas ķirurgu un estētiskās medicīnas speciālistu vadībā. Mēs esam pārliecināti – rezultāts Jūs apmierinās! Piesakiet vizīti jau šodien!

Hialuronskābes jeb filleru injekcijas Jūsu skaistumam

Pildvielas jeb filleri ir injicējams preparāts, ko izmanto, lai pievienotu apjomuHialuronskābes injekcijas ir populārs un efektīvs veids grumbu, krunciņu, rievu likvidēšanai. Hialuronskābes injekcijas tiek ikdienā sauktas arī par filleriem. Pildvielas jeb filleri ir injicējams preparāts, ko izmanto, lai pievienotu apjomu, mitrinātu, aizpildītu rievas, veidotu dziļo audu fiksāciju un pacelšanu. Tāpat filleri tiek izmantoti gadījumos, ja nepieciešama sejas ovāla korekcija vai žokļa līnijas korekcija.

Kas ir hialuronskābes filleri sejai?

Hialuronskābe ir mūsu ādas dabīga sastāvdaļa, un tā ir atbildīga par ādas tvirtumu un elastību. Filleri tiek veidoti cilvēka DNS gabaliņu, kas ražo hialuronskābi, laboratorijā ievietojot baktērijā. Šī baktērija ražo dabīgo cilvēka materiālu, ko pēc tam ārsts injicē atpakaļ cilvēka ādā. Visbiežāk to izmanto miera stāvoklī redzamu vertikālo pieres grumbu aizpildīšanai, deguna – mutes rievu, lūpu kontūras un apjoma, asimetriju korekcijai, deguna korekcijai, kā arī iekritušu orbītu, sejas ovāla, žokļa līnijas u.c. korekcijām un audu fiksācijai.

Procedūra ilgst aptuveni 15-20 minūtes, pirms procedūras tiek uzlikts anestezējošs krēms.

Lūpu palielināšana

Lūpu palielināšana ar hialuronskābi saturošo filleru injekciju palīdzību ir izplatīta un droša procedūra, ja to veic kvalificēti speciālisti. Pacienti bieži vien vēlas pilnīgākas, taču dabiska izskata lūpas, tāpēc lūpu palielināšana ar filleru injekcijām ir piemērotākā procedūra šāda rezultāta iegūšanai. Lūpu palielināšana tiek veikta šādos gadījumos:

  • asimetrijas koriģēšana;
  • sīko krunciņu aizpildīšana ap lūpām;
  • apjoma un formas piešķiršana lūpām;
  • lūpu kaktiņu pacelšana;
  • lūpu kontūru akcentēšana;
  • harmoniskāka un pievilcīgāka sejas izskata veidošana.

Ja ir vēlme uzlabot lūpu formu un apjomu, izvēlieties hialuronskābes injekcijas! Rezultātā Jūs iegūsiet lūpu formu un apjomu, kādu vienmēr esat vēlējies.

Botulīna injekcijas

Botulīna toksīns atslābina un paralizē muskuļa šķiedras injekcijas vietā, līdz ar to muskulis vairs neveic kustību un nerada šajā vietā mīmikas krunciņas. Pārējā sejas muskulatūra turpina normāli darboties.

Visbiežāk botulīna injekcijas izmanto, lai likvidētu horizontālās un vertikālās mīmikas rievas uz pieres, „vārnu kājiņas” ap acīm.

Pareizi veicot botulīna toksīna jeb tautas valodā “botoksa” injekcijas, sejā saglabājas izteiksme, un cilvēks var parādīt dusmas vai prieku, emocijas, bet bez krunciņām.

Visā pasaulē botulīna toksīna injekcijas ir izvēles preparāts un to ļoti plaši izmanto pastiprinātās svīšanas novēršanai padusēs, plaukstās, pēdās.

Piedāvājam arī mezoterapiju un biorevitalizāciju. Par šīm procedūrām vairāk lasi sadaļā kosmetoloģija!

Jautājumi un atbildes

Šobrīd populārākās ir hialuronskābes injekcijas jeb filleri, kā arī botulīna injekcijas, kas savu popularitāti nezaudē jau vairāk kā 20 gadus.

Biežāk veiktās procedūras sejas ovāla, žokļa līnijas korekcijai ir hialuronskābes injekcijas jeb filleri, ar kuru palīdzību speciālists spēj izveidot vēlamo formu, kā arī palielināt un koriģēt lūpas vai aizpildīt pieres grumbas.

Lūpu palielināšana tiek veikta ar hialuronskābi saturošo filleru injekciju palīdzību, kas ir viens no populārākajiem un drošākajiem lūpu palielināšanas veidiem. Svarīgākais ir izvēlēties tikai kvalificētus un zinošus speciālistus šīs procedūras veikšanai, piemēram, Aesthetica klīnikas sertificētus plastikas ķirurgus un estētiskās medicīnas speciālistus.

Botulīna injekcijas atslābina muskuļus injekcijas veikšanas vietā, līdz ar to muskulis neveic kustības un nerodas mīmikas krunciņas. Botulīna toksīna injekcijas ir ļoti plaši pielietota procedūra, ko veic ne tikai sejas ādai, bet arī padusēm, plaukstām, pēdām, lai novērstu pastiprinātu svīšanu.

Filleri sejai, kas satur hialuronskābi, ir pildvielas, ko injicē sejas ādā, lai mitrinātu, izlīdzinātu rievas, veidotu dziļo audu fiksāciju. Lūpu palielināšana un sejas ovāla korekcija arī tiek veikta ar filleru palīdzību, sniedzot tūlītēju rezultātu.

Mūsu klīnikā veicam populārākās skaistuma injekcijas: hialuronskābes injekcijas, botulīna toksīna injekcijas, ko veic pazīstami un augsti kvalificēti plastikas ķirurgi un estētiskās medicīnas speciālisti.

Pirms injekciju procedūras nav nepieciešama atsevišķa konsultācija. Kad ieradīsietes uz vizīti, speciālists apskatīs situāciju, uzklausīs Jūsu vēlmes un pastāstīs par iespējām. Ja vēlēsieties, varēsiet veikt procedūru jau tās pašas vizītes laikā.

Pierakstīties varat, zvanot (+371) 20385822, rakstot uz info@aesthetica.lv vai aizpildot zemāk atrodamo kontaktformu.

Pakalpojuma cenas

BOTULĪNA TOKSĪNA INJEKCIJAS
Piere vai acis 250 EUR
Piere + acis 325-375 EUR
Paduses 375- 400 EUR
Plaukstas vai pēdas No 500 EUR
HIALURONSKĀBES FILLERU INJEKCIJAS (NEATKARĪGI NO ZONAS)
Viena ampula 300 EUR
Divas ampulas vienā vizītē 500 EUR
Katra nākamā ampula vienā vizīte + 250 EUR
Konsultācijas cena pie atkārtotām injekciju procedūrām 30 EUR
BOTULĪNA TOKSĪNA INJEKCIJAS
Paduses 375 EUR
Piere + acis 350 EUR
HIALURONSKĀBES INJEKCIJAS (NEATKARĪGI NO ZONAS)
Viena ampula 300 EUR
Divas ampulas vienā vizītē 500 EUR
Katra nākamā ampula vienā vizītē + 200 EUR
BIOMATERIĀLU INJEKCIJAS
Viens stobrs 180 EUR
Konsultācijas cena pie atkārtotām injekciju procedūrām 30 EUR
BOTULĪNA TOKSĪNA INJEKCIJAS
Paduses 375 EUR
Piere + acis 350 EUR
HIALURONSKĀBES INJEKCIJAS (NEATKARĪGI NO ZONAS)
Viena ampula 300 EUR
Divas ampulas vienā vizītē 500 EUR
Katra nākamā ampula vienā vizītē + 250 EUR
Konsultācijas cena pie atkārtotām injekciju procedūrām 30 EUR
BIOREVITALIZĀCIJA
Biorevitalizācija 165 - 405 EUR
KONTŪRPLASTIKA
Botulīna toksīns - 0,1 ml preparāta 30 EUR
Filleri (par vienu iepakojumu (0,5 — 1 ml) atkarībā no preparāta) 165 - 405 EUR
Konsultācijas cena pie atkārtotām injekciju procedūrām 30 EUR
BIOMATERIĀLU INJEKCIJAS
Biomateriālu injekcijas viens stobrs 180 EUR
Botulīna toksīna injekcijas košanas muskulī (maseter) 200 - 300 EUR
Botulīna toksīna injekcijas migrēnu ārstēšanai 200 - 300 EUR
Injekcijas kakla/dekoltē zonas atjaunošana 240 - 435 EUR
Injekcijas plaukstu/ceļgalu vai elkoņu atjaunošana 120 EUR
PAPILOMU NOŅEMŠANA
Padušu zona 120 - 150 EUR
Kakla zona 120 - 180 EUR
Acu zona 80 - 160 EUR
Krūšu zona 60 - 210 EUR
Citas zonas vienā vizītē 25 EUR / papiloma
Vīrusa/infekcijas papilomas (kandilomas) intīmajā zonā 120-260 EUR
DZIMUMZĪMJU NOŅEMŠANA
Sejas zona no 150 EUR
Ķermenis 65 - 200 EUR
Placentex injekcijas - antidistrofisks preperāts 60 EUR (1 ampula)
Kārpu/veidojumu apstrāde ar šķidro slāpekli - kriodestrukcija no 45 EUR
Punch biopsija 45 EUR
Punch biopsija ar ligatūra 60 EUR
Dermatoskopija no 45 EUR

Speciālisti, kas sniedz pakalpojumu

Plastikas ķirurģe

Plastikas ķirurgs, mikroķirurgs

Plastikas ķirurģe

Dermatologs, venerologs, estētiskās medicīnas speciālists

Pieteikties konsultācijai