"Justies labāk — tā nav veiksme, tas ir lēmums!" / Dr. Evija Rodke

Noderīgi

Kaut arī strādājam katru dienu garas stundas, lielā pieprasījuma dēļ klientiem ne vienmēr sanāk tikt uz vizīti vai operāciju tagad un tūlīt. Paldies mūsu uzticīgajiem draugiem par pacietību, bet jaunajiem tikmēr pastāstīsim sīkāk par dažādiem organizatoriskiem jautājumiem! Kā pierakstīties uz konsultāciju? Ko darīt, ja pēc konsultācijas rodas vēl kādi jautājumi? Vai ir iespējams veikt operāciju

Pirmais solis – konsultācija Kā sagatavoties operācijai? Cik ilgs ir atveseļošanās process? Kāds ir piemērotākais risinājums manai problēmai? Kādas analīzes nepieciešams veikt pirms operācijas? Kādas būs operācijas izmaksas? Šie ir tikai daži visbiežāk uzdotie jautājumi, uz kuriem konsultācijas laikā gūsiet atbildes no mūsu profesionālajiem speciālistiem. Ikvienam, kurš vēlas veikt plastisko operāciju vai izmantot skaistuma injekcijas

Hialuronskābes jeb filleru injekcijas Jūsu skaistumam

Hialuronskābes injekcijas un botulīna injekcijas šobrīd ir plaši pieprasīts pakalpojums ne tikai pasaulē, bet arī Latvijā. Arī tāda procedūra kā lūpu palielināšana kļūst arvien populārāka, jo daudzas sievietes vēlas pilnīgākas un jauneklīgāka izskata lūpas. Skaistuma injekcijas tiek izmantotas, lai modelētu sejas izskatu, koriģējot sejas vaibstu asimetriju, kā arī efektīvai ādas mitrināšanai un atjaunošanai. Lai veiktu skaistuma injekcijas un lūpu palielināšanu, ir svarīgi izvēlēties tikai profesionālus speciālistus, kuri nodrošinās izcilu un drošu rezultātu. Plastiskās ķirurģijas klīnikā Aesthetica Jūs varat veikt hialuronskābes injekcijas, botulīntoksīna injekcijas un citas skaistuma injekcijas augsti sertificētu plastikas ķirurgu un estētiskās medicīnas speciālistu vadībā. Mēs esam pārliecināti – rezultāts Jūs apmierinās! Piesakiet vizīti jau šodien!

Hialuronskābes jeb filleru injekcijas Jūsu skaistumam

Pildvielas jeb filleri ir injicējams preparāts, ko izmanto, lai pievienotu apjomuHialuronskābes injekcijas ir populārs un efektīvs veids grumbu, krunciņu, rievu likvidēšanai. Hialuronskābes injekcijas tiek ikdienā sauktas arī par filleriem. Pildvielas jeb filleri ir injicējams preparāts, ko izmanto, lai pievienotu apjomu, mitrinātu, aizpildītu rievas, veidotu dziļo audu fiksāciju un pacelšanu. Tāpat filleri tiek izmantoti gadījumos, ja nepieciešama sejas ovāla korekcija vai žokļa līnijas korekcija.

Kas ir hialuronskābes filleri sejai?

Hialuronskābe ir mūsu ādas dabīga sastāvdaļa, un tā ir atbildīga par ādas tvirtumu un elastību. Filleri tiek veidoti cilvēka DNS gabaliņu, kas ražo hialuronskābi, laboratorijā ievietojot baktērijā. Šī baktērija ražo dabīgo cilvēka materiālu, ko pēc tam ārsts injicē atpakaļ cilvēka ādā. Visbiežāk to izmanto miera stāvoklī redzamu vertikālo pieres grumbu aizpildīšanai, deguna – mutes rievu, lūpu kontūras un apjoma, asimetriju korekcijai, deguna korekcijai, kā arī iekritušu orbītu, sejas ovāla, žokļa līnijas u.c. korekcijām un audu fiksācijai.

Procedūra ilgst aptuveni 15-20 minūtes, pirms procedūras tiek uzlikts anestezējošs krēms.

Lūpu palielināšana

Lūpu palielināšana ar hialuronskābi saturošo filleru injekciju palīdzību ir izplatīta un droša procedūra, ja to veic kvalificēti speciālisti. Pacienti bieži vien vēlas pilnīgākas, taču dabiska izskata lūpas, tāpēc lūpu palielināšana ar filleru injekcijām ir piemērotākā procedūra šāda rezultāta iegūšanai. Lūpu palielināšana tiek veikta šādos gadījumos:

  • asimetrijas koriģēšana;
  • sīko krunciņu aizpildīšana ap lūpām;
  • apjoma un formas piešķiršana lūpām;
  • lūpu kaktiņu pacelšana;
  • lūpu kontūru akcentēšana;
  • harmoniskāka un pievilcīgāka sejas izskata veidošana.

Ja ir vēlme uzlabot lūpu formu un apjomu, izvēlieties hialuronskābes injekcijas! Rezultātā Jūs iegūsiet lūpu formu un apjomu, kādu vienmēr esat vēlējies.

Botulīna injekcijas

Botulīna toksīns atslābina un paralizē muskuļa šķiedras injekcijas vietā, līdz ar to muskulis vairs neveic kustību un nerada šajā vietā mīmikas krunciņas. Pārējā sejas muskulatūra turpina normāli darboties.

Visbiežāk botulīna injekcijas izmanto, lai likvidētu horizontālās un vertikālās mīmikas rievas uz pieres, „vārnu kājiņas” ap acīm.

Pareizi veicot botulīna toksīna jeb tautas valodā “botoksa” injekcijas, sejā saglabājas izteiksme, un cilvēks var parādīt dusmas vai prieku, emocijas, bet bez krunciņām.

Visā pasaulē botulīna toksīna injekcijas ir izvēles preparāts un to ļoti plaši izmanto pastiprinātās svīšanas novēršanai padusēs, plaukstās, pēdās.

Piedāvājam arī mezoterapiju un biorevitalizāciju. Par šīm procedūrām vairāk lasi sadaļā kosmetoloģija!

Jautājumi un atbildes

Lūpu palielināšana tiek veikta ar hialuronskābi saturošo filleru injekciju palīdzību, kas ir viens no populārākajiem un drošākajiem lūpu palielināšanas veidiem. Svarīgākais ir izvēlēties tikai kvalificētus un zinošus speciālistus šīs procedūras veikšanai, piemēram, Aesthetica klīnikas sertificētus plastikas ķirurgus un estētiskās medicīnas speciālistus.

Botulīna injekcijas atslābina muskuļus injekcijas veikšanas vietā, līdz ar to muskulis neveic kustības un nerodas mīmikas krunciņas. Botulīna toksīna injekcijas ir ļoti plaši pielietota procedūra, ko veic ne tikai sejas ādai, bet arī padusēm, plaukstām, pēdām, lai novērstu pastiprinātu svīšanu.

Filleri sejai, kas satur hialuronskābi, ir pildvielas, ko injicē sejas ādā, lai mitrinātu, izlīdzinātu rievas, veidotu dziļo audu fiksāciju. Lūpu palielināšana un sejas ovāla korekcija arī tiek veikta ar filleru palīdzību, sniedzot tūlītēju rezultātu.

Mūsu klīnikā veicam populārākās skaistuma injekcijas: hialuronskābes injekcijas, botulīna toksīna injekcijas, ko veic pazīstami un augsti kvalificēti plastikas ķirurgi un estētiskās medicīnas speciālisti.

Pirms injekciju procedūras nav nepieciešama atsevišķa konsultācija. Kad ieradīsietes uz vizīti, speciālists apskatīs situāciju, uzklausīs Jūsu vēlmes un pastāstīs par iespējām. Ja vēlēsieties, varēsiet veikt procedūru jau tās pašas vizītes laikā.

Pierakstīties varat, zvanot (+371) 20385822, rakstot uz info@aesthetica.lv vai aizpildot zemāk atrodamo kontaktformu.

Šobrīd populārākās ir hialuronskābes injekcijas jeb filleri, kā arī botulīna injekcijas, kas savu popularitāti nezaudē jau vairāk kā 20 gadus.

Biežāk veiktās procedūras sejas ovāla, žokļa līnijas korekcijai ir hialuronskābes injekcijas jeb filleri, ar kuru palīdzību speciālists spēj izveidot vēlamo formu, kā arī palielināt un koriģēt lūpas vai aizpildīt pieres grumbas.


Tas ir ļoti individuāli, atkarīgs no pacienta audu biezuma. Ja audi ir ļoti sausi un tukši, būs nepieciešama atkārtota pildīšana, līdz varēsim priecāties par to rezultātu, par kādu tiek sapņots. Hialuronskābes filleri nodrošina ilgstošu rezultātu (12 – 18 mēneši), taču tie nav nemainīgi paliekoši uz visiem laikiem un ar laiku izzūd. 

Speciālisti, kas sniedz pakalpojumu

Plastikas ķirurgs, mikroķirurgs

Plastikas ķirurģe

Dermatoloģe, veneroloģe, estētiskās medicīnas speciāliste

Dermatoloģe, veneroloģe, estētiskās medicīnas speciāliste

Pieteikties konsultācijai

Informācijas, kas jāsniedz datu subjekta datu ievākšanas brīdī

Pārzinis – Aesthetica SIA, reģistrācijas Nr. 40203026926, Rīga, Tālivalža iela 15, LV-1006
Datu apstrādes nolūks – pieteikuma pieraksta pie ārsta apstrāde
Apstrādājamās personas datu kategorijas – vārds, uzvārds, epasts, kontakta tālrunis
Datu apstrādes tiesiskais pamats – šis Jūsu pieteikums un GDPR 6 panta b un f app.
Personas datu saņēmēju kategorijas – attiecīgi pilnvaroti Aesthetica SIA darbinieki
Aesthetica SIA ir nozīmēts datu aizsardzības speciālists, ar kuru var sazināties datuspecialists@aesthetica.lv

Sīkāk par to, kā mēs apstrādājam Jūsu personas datus Jūs variet uzzināt mūsu privātuma politikā, kas ir publicēta te Privātuma politika vai arī rakstot mums uz epastu datuspecialists@aesthetica.lv