"Izskatīties labāk — tā nav veiksme, tas ir lēmums!" / Dr. Evija Rodke

Noderīgi

Kaut arī strādājam katru dienu garas stundas, lielā pieprasījuma dēļ klientiem ne vienmēr sanāk tikt uz vizīti vai operāciju tagad un tūlīt. Paldies mūsu uzticīgajiem draugiem par pacietību, bet jaunajiem tikmēr pastāstīsim sīkāk par dažādiem organizatoriskiem jautājumiem! Kā pierakstīties uz konsultāciju? Ko darīt, ja pēc konsultācijas rodas vēl kādi jautājumi? Vai ir iespējams veikt operāciju

Pirmais solis – konsultācija Kā sagatavoties operācijai? Cik ilgs ir atveseļošanās process? Kāds ir piemērotākais risinājums manai problēmai? Kādas analīzes nepieciešams veikt pirms operācijas? Kādas būs operācijas izmaksas? Šie ir tikai daži visbiežāk uzdotie jautājumi, uz kuriem konsultācijas laikā gūsiet atbildes no mūsu profesionālajiem speciālistiem. Ikvienam, kurš vēlas veikt plastisko operāciju vai izmantot skaistuma injekcijas

Sieviešu intīmo zonu skaistums ir viena no tēmām, kas ir ļoti aktuāla, bet par to vēl joprojām publiski runā maz. Nereti klīnikā  ierodas sievietes, kuras ir pārliecinātas, ka vienīgās ir neapmierinātas ar šīs zonas estētisko pievilcību vai tās nepilnību izraisītiem ierobežojumiem, tomēr varam apgalvot, ka tas ir mīts!

Mazo kaunuma lūpu korekcija jeb labioplastija

Kāpēc sievietes izvēlas veikt mazo kaunuma lūpu korekciju (labioplastiju)?

 • Mazās kaunuma lūpas ir simetriski vai asimetriski palielinātas un atrodas ārpus lielajām kaunuma lūpām, traucējot fiziskām aktivitātēm, intīmajai dzīvei, higiēnai, veļas izvēlei u.c.
 • Psiholoģisks diskomforts (zems pašvērtējums, kompleksi, nespēja dzīvot pilnvērtīgu intīmo dzīvi) un fizisks diskomforts (berze, sūrstēšana u.tml.).
 • Sievietes individuālā vēlme uzlabot intīmo zonu vizuālo izskatu.

Kā norisinās operācija un atlabšanas periods?

 • Korekcijas operācija notiek vispārējā anestēzijā un ilgst 30 līdz 45 minūtes.
 • Pēc izgulēšanas paciente drīkst doties mājās – klīnikā nakts nav jāpavada.
 • 3 dienas pēc operācijas pēc katra labierīcību apmeklējuma ir jāapskalojas ar kumelīšu uzlējumu, pēc 3. dienas drīkst atsākt ierasto intīmās kopšanas rutīnu.
 • Sēžot šī zona 3 – 4 dienas var saglābāt jūtīgumu, bet labierīcību apmeklējumam tas netraucē un sāpju nav.
 • Pirmo nedēļu jānēsā maigs biksīšu ieliktnītis un jāizvairās no cieša apģērba.
 • 2 nedēļas (minimums) jāatturas no intīmajām attiecībās, sporta, vannas, baseina, pirts un solārija.
 • Pēc sadzīšanas rēta nav redzama un jūtība šajā zonā nemainās.

Hialuronskābes filleru injekcijas lielo kaunuma lūpu atjaunošanai

Lielo kaunuma lūpu korekcija norisinās, izmantojot hialuronskābes injekcijas, kuras ļauj iegūt vēlamo apjomu, tvirtumu un tonusu.

Kādos gadījumos veikt lielo kaunuma lūpu korekciju?

 • Novecošanās procesu, hormonālu un svara izmaiņu, ķīmijterapijas un smagu saslimšanu rezultātā kaunuma lūpas zaudējušas kādreizējo vizuālo pievilcību
 • Lielās kaunuma lūpas ir mazas, neattīstītas un nenosedz ieeju makstī, tādējādi nepildot to dabiskās funkcijas

G punkta injekcijas

Klīnikas sniegtā procedūra sievietēm sniedz iespēju pastiprināt seksuālās izjūtas, palielināt jūtīgumu un kopumā uzlabot intīmo dzīvi abiem partneriem. G punkta palielināšana norisinās,  izmantojot hialuronskābes injekcijas.

Jautājumi un atbildes

Jā, tas ir iespējams, ja katras operācijas apjoms nav pārāk liels un operācijas kopējais ilgums nepārsniedz 5-6 stundas. Visbiežāk reizē tiek veiktas krūšu un vēdera korekcijas jeb tā saucamais "mommy makeover", kā arī krūšu un plakstiņu korekcijas.

Lai nāktu klientiem pretī, esam izveidojuši iespēju slēgt juridisku nomaksas līgumu, kas paredz, ka 60% no operācijas kopējām izmaksām tiek apmaksāti pirms operācijas, pārējie 40% bez procentiem jāatmaksā tuvāko trīs mēnešu laikā. Tādā gadījumā ir nepieciešama izziņa no darba devēja vai VID (par oficiālu darba vietu Latvijā).

Pierakstīties varat, zvanot (+371) 20385822, rakstot uz info@aesthetica.lv vai aizpildot zemāk atrodamo kontaktformu.

Cik ilgi man jābūt Latvijā?

Apjomīgāku operāciju (krūšu korekcijas, sejas vai vēdera plastikas) gadījumā Latvijā Tev jāpavada vismaz 14 dienas. Šo dienu laikā paspēsi gan tikties ar dakteri personīgā vizītē,  gan veikt nepieciešamās analīzes un izmeklējumus pirms operācijas (ja tādi nebūs veikti jau savā mītnes zemē), kā arī veikt pašu operāciju, iziet visas pārsiešanas un izņemt diegus. Šis ir minimāli nepieciešamais periods, lai kvalitatīvi un profesionāli novadītu visu procesu līdz veiksmīgam un drošam iznākumam - paspētu konsultēties, izoperēties un atveseļoties tik tālu, lai droši varētu doties uz savu mītnes valsti.

Plakstiņu korekcijām ir nepieciešamas vismaz 8 dienas – lai varētu lidot prom pēc diegu izņemšanas, ko veicam 8. dienā pēc operācijas. Ja uz savu mītnes valsti dosies prom ar automašīnu un plāno diegus izņemt pie sevis, tad prom vari doties kaut nākamajā dienā, ja tas ļoti nepieciešams. Tomēr mūsu klīnikas taktika ir uzņemties atbildību par savu veikto operāciju un novadīt pirmo, grūtāko pēcoperācijas periodu līdz galam, uzmanīgi un rūpīgi kontrolējot un vadot šo periodu.

Ko darīt, ja es nevaru/nevēlos atsevišķi lidot uz konsultāciju?

Šādā gadījumā vari aprakstīt savas vēlmes un nosūtīt attēlus ar problemātisko/koriģējamo ķermeņa zonu uz mūsu klīnikas e-pastu: info@aesthetica.lv .

Attēlu uzņemšana krūšu/vēdera korekcijai:

 • No priekšas ar rokām gar sāniem;
 • No priekšas ar horizontāli paceltām rokām
 • 45 grādu leņķī ar rokām sakrustotām aiz muguras

Attēlu uzņemšana plakstiņu korekcijai:

 • Seja no priekšas, acis vaļā, skatiens taisni uz priekšu bez mīmikas 
 • Pārējām operācijām nav tik būtiski, kā tiek uzņemtas fotogrāfijas. Galvenais, lūgums tās uzņemt kādai citai personai, nevis pašam, un darīt to tā, lai labi, asi un tuvplānā redzama problēma, ko vēlies koriģēt.

Foto tiks apskatīti un tiks apzināts nepieciešamais operācijas veids un darba apjoms.

Ja pavisam noteikti zini, ka operāciju tiešām vēlies, piedāvājam rezervēt operācijas laiku - tad Tev nebūs jāgaida rindā uz konsultāciju un pēc tam vēl rindā uz operāciju. Ja ir veikta operācijas rezervācija, ar Dr. Rodki-Sproģi personīgi tiksies pēc darba laika - vēlākais 1 dienu līdz operācijai (ja ir krūšu vai vēdera operācija; plakstiņu korekcijas pacienti ar dakteri tiekas operācijas dienā pirms operācijas). Šajā tikšanās reizē izrunāsiet, samērīsiet un izplānosiet visas precīzās detaļas individuāli tieši Tev.

Ja es izvēlos atbraukt atsevišķi uz konsultāciju un tikai tad nolemju par labu operācijai, cik ilgs laiks aptuveni paiet no konsultācijas līdz operācijai?

Tas ir atkarīgs no konkrētā brīža rindām. Vidēji tie varētu būt apmēram 3 mēneši, taču, lai to noskaidrotu precīzi, jāsazinās ar dakteres asistenti, zvanot (+371) 20385822 vai rakstot uz info@aesthetica.lv

Vairāk par svarīgākajiem punktiem, kas jāzina un jāņem vērā, plānojot operāciju pie mums, ja pastāvīgi nedzīvojat Latvijā, lasi šeit: Pacientiem no ārzemēm

Pakalpojuma cenas

Mazo kaunuma lūpu korekcija (labioplastika) 1200 - 1500 EUR
Mazo kaunuma lūpu korekcija vienā pusē 900 EUR
Lielo kaunuma lūpu korekcija ar injekcijām No 950 EUR (+250 EUR, ja nepieciešama vispārējā anestēzija)

Norādītajās operācijas cenās ir iekļauts pilnīgi viss: anestēzija, operācija, palāta, medikamenti, ēdināšana, pārsiešanas, pēcoperācijas veļa, kā arī atrādīšanās vizīte.

Mazo kaunuma lūpu korekcija (labioplastika) 980 EUR

Norādītajās operācijas cenās ir iekļauts pilnīgi viss: anestēzija, operācija, palāta, medikamenti, ēdināšana, pārsiešanas, pēcoperācijas veļa, kā arī atrādīšanās vizīte.

Mazo kaunuma lūpu korekcija (labioplastika) 1100 EUR
Materiāla noņemšana uz histoloģisko/citoloģisko izmeklēšanu 15 EUR
Neauvia organic Intense Rose ārstnieciskā hialuronskābes injekcija ginekoloģijā 260-1500 EUR
Maksts un dzemdes ārstnieciskās procedūras 15 EUR
Spirāles ielikšana 50 EUR
Spirāles izņemšna 25 EUR
Ginekologa pirmreizēja konsultācija 45 EUR
Sieviešu iegurņa orgānu  ultrasonoskopija ginekologa konsultācijas ietvaros +40 EUR
Mazo kaunumu lūpu korekcija 1100 EUR
Starpenes plastika (pēcdzemdību plīsumu korekcija) No 700 EUR
Maksts plastika 1200 EUR
Ķirurģiska deflorācija No 500 EUR
Jaunavības plēves atjaunošana No 900 EUR
Ārstnieciskās procedūras estētiskajā ginekoloģijā,intīmā jaunība(PRF injekcijas, hialuronskābes injekcijas) 250-1500 EUR
Ginekologa atkārtota konsultācija 30 EUR
Bartolini abscesa incīzija un drenāža 50 EUR
Brūču apstrāde ginekologa konsultācijas laikā 10-25 EUR
Šuvju noņemšana ginekologa konsultācijas laikā 10-25 EUR
Cerklāžas pesārija ievietošana 98 EUR
Drenāžas skalošana dzemdes dobumā ginekologa konsultācijas laikā 10-25 EUR
Svešķermeņa izņemšana no maksts ginekologa konsultācijas laikā 10-25 EUR
Dzemdes noslīdējuma korekcija ginekologa konsultācijas laikā +40 EUR
Papildus manipulācijas materiāla noņemšana histoloģiskai izmeklēšanai 30 EUR
Aspirāta noņemšana no dzemdes dobuma 35 EUR
Onkocitoloģiskā iztriepe 15 EUR
Piemaksa par Installagel izmantošanu atsāpināšanai 8 EUR
Receptes izrakstīšana 15 EUR

Norādītajās operācijas cenās ir iekļauts pilnīgi viss: anestēzija, operācija, palāta, medikamenti, ēdināšana, pārsiešanas, pēcoperācijas veļa, kā arī atrādīšanās vizīte.

Speciālisti, kas sniedz pakalpojumu

Plastikas ķirurģe

Plastikas ķirurģe

Plastikas ķirurģe, rokas ķirurģe

Pieteikties konsultācijai