fbpx

"Justies labāk — tā nav veiksme, tas ir lēmums!" / Dr. Evija Rodke

Noderīgi

Kaut arī strādājam katru dienu garas stundas, lielā pieprasījuma dēļ klientiem ne vienmēr sanāk tikt uz vizīti vai operāciju tagad un tūlīt. Paldies mūsu uzticīgajiem draugiem par pacietību, bet jaunajiem tikmēr pastāstīsim sīkāk par dažādiem organizatoriskiem jautājumiem! Kā pierakstīties uz konsultāciju? Ko darīt, ja pēc konsultācijas rodas vēl kādi jautājumi? Vai ir iespējams veikt operāciju

Pirmais solis – konsultācija Kā sagatavoties operācijai? Cik ilgs ir atveseļošanās process? Kāds ir piemērotākais risinājums manai problēmai? Kādas analīzes nepieciešams veikt pirms operācijas? Kādas būs operācijas izmaksas? Šie ir tikai daži visbiežāk uzdotie jautājumi, uz kuriem konsultācijas laikā gūsiet atbildes no mūsu profesionālajiem speciālistiem. Ikvienam, kurš vēlas veikt plastisko operāciju vai izmantot skaistuma injekcijas

Sejas kopšana ietver procedūru kompleksu, kas ir paredzēts dažādu problēmu novēršanai, lai iegūtu koptu un starojošu sejas ādu. Procedūras tiek iedalītas barojošās, mitrinošās un specifiskās sejas tīrīšanas procedūrās, kuras tiek pielietotas, izvērtējot ādas tipu. Tāpat mūsu klīnika piedāvā problemātiskas ādas kopšanas programmas — grumbiņu, izsitumu un novecošanās procesu novēršanai un aizkavēšanai.

Kādas sejas kopšanas procedūras nodrošina klīnika?

Pīlingi

Pīlingu rezultātā āda tiek attīrīta no atmirušo šūnu slāņa, iegūstot jaunu izskatu. Pīlinga veidi:

  • Augļu skābes (ķīmiskie) pīlingi — dziļais, vidējais, virskārtas.
  • Retinola pīlings — retinola skābe nespēj kaitēt ādai, taču tā tiek izmantota vidējā dziļuma pīlinga procedūrās.
  • TCA pīlings — TCA pīlinga procedūra tiek izmantota trihloretiķskābe. Šai skābei piemīt spēcīga baktericīda un keratolītiska iedarbība.

Injekciju procedūras

Injekciju kosmetoloģija ir atjauninošu metožu komplekss, kura ietvaros ar adatu palīdzību pacienta ādā tiek ievadīti īpaši preparāti. Injekciju priekšrocības ādai tiek atgriezta jaunība un skaistums. Ar injekciju palīdzību tiek ārstēta arī matu izkrišana, atjaunots sejas ovāls un kontūras, noņemti maisi un riņķi zem acīm u.c.

Injekciju veidi:

  1. Mezoterapija— inovatīva estētiskās medicīnas procedūra, kuras ietvaros zem ādas slānī tiek ievadītas dažādas vielas vai ar īpaša aparāta palīdzību tiek atjaunota ādas jaunība (sejas, galvas ādas mezoterapija, dubultzoda samazināšana, striju samazināšana, celulīta novēršana).
  2. Biorevitalizācija— palīdz ādai atgūt elastību, tvirtumu, kā arī jaunai un veselīgai ādai raksturīgu krāsu.

Aparātkosmetoloģija

Mēs pielietojam aparātmetodes, kuru laikā tiek izmantotas modernas un inovatīvas tehnoloģija, kas iedarbojas uz ādas slāni, ievada zemādas slānī jaunību atjaunojošus un ādu izlīdzinošus preparātus, kā arī aktivizē ādas atjaunošanas procesus.

Miostimulācija

Miostimulācijas laikā starp pozitīvu un negatīvu elektrodu virzīta strāva izraisa muskuļu saraušanaos. Procedūras laikā  ar starp negatīvi un pozitīvi  virzītas elektrodu strāvas  palīdzību tiek stimulētas muskuļu šķiedras. Vājā strāva uzlabo asinsriti audos un paaugstina muskuļu šķiedru tonusu  - tas viss pozitīvi ietekmē ādu, izlīdzinot un nostiepjot to.

Procedūra paredzēta šādos gadījumos: pazemināts ādas tonuss, krokas, maisi un tumši loki zem acīm, priekšlaicīga novecošana, sausa āda, hiperpigmentācija, pumpu rētas, paplašinātas poras, problemātiska un taukaina āda, celulīts, strijas.

Sejas tīrīšana ar ultraskaņu

Sejas tīrīšanas procedūra ar utlraskaņas skrubi, kas attīra ādu no netīrumiem, atmirušām šūnām, ādas taukiem, korķiem, tauku dziedzeriem, komedoniem. Šis ādas tīrīšanas veids ir nesāpīgs un neatstāj redzamas sekas (apsārtumi un pietūkumi) uz ādas. Ultraskaņa uzlabo limfodrenāžu, lokālo asinsriti un veicina šūnu apmaiņu. Tīrīšana ar ultraskaņu tiek izmantota gan sejas, gan plecu un muguras ādas tīrīšanai.

Vakuuma masāža 

Šī ir bezinjekciju mezoterapijas metode, kuras laikā izmantotie kosmētiskie un ārstniecības preparāti audos tiek ievadīti ar elektrisko impulsu palīdzību, neizmantojot adatas. Elektriskās strāvas iedarbības rezultātā notiek jonu kanālu atvēršana, kas ļauj transportēt lietderīgās vielas līdz paredzētajam mērķim. Procedūras rezultātā notiek ādas atveseļošana, apturēta ādas stāvokļa pasliktināšanās un novērstas citas ādas problēmas.

Mezoporācija

Šī ir bezinjekcijas mezoterapijas metode, kuras laikā izmantotie kosmētiskie un ārstniecības preparāti audos tiek ievadīti ar elektrisko impulsu palīdzību, neizmantojot adatas.

Elektriskās strāvas iedarbības rezultātā notiek jonu kanālu atvēršana, kas ļauj transportēt lietderīgās vielas līdz paredzētajam mērķim. Procedūras rezultātā notiek ādas atveseļošana, apturēta ādas stāvokļa pasliktināšanās un novērstas citas ādas problēmas.

Dimanta mikrodermbrāzija

Pati nesāpīgākā un maigākā sejas ādas mehāniskā pīlinga metode. Šis ādas slīpēšanas veids nepieprasa anestēzijas izmantošanu, kā arī pēc tam nav nepieciešama ilga pēc-procedūras reabilitācija. Metode ir paredzēta pēc iespējas maigākai atmirušo ādas šūnu iznīcināšanai. Taču šī metode veicina arī ātrāku šūnu atjaunošanos.

Fotonu terapija

Šīs metodes pamatā ir gaismas daļiņu (fotonu plūsmu) un gaismas viļņa elektromagnētiskās iedarbības izmantošana.Katrai krāsai ir savs viļņa garums, kas spēj sasniegt noteiktu ādas slāņa dziļumu, palīdzot novērst dažādas ādas problēmas.

Depilācija ar vasku

Šī ir viena no pirmajām metode, kas ļāva atbrīvoties no nevēlamā ķermeņa un ādas apmatojuma. Procedūras īstenošanas laikā tiek izmantoti mīkstie un cietie vaski.

Jautājumi un atbildes

Pierakstīties varat, zvanot (+371) 20385822, rakstot uz info@aesthetica.lv vai aizpildot zemāk atrodamo kontaktformu.

Speciālisti, kas sniedz pakalpojumu

Kosmētiķe, uztura speciāliste

Kosmētiķe

Mikropigmentācijas speciāliste

Pieteikties konsultācijai

Informācijas, kas jāsniedz datu subjekta datu ievākšanas brīdī

Pārzinis – Aesthetica SIA, reģistrācijas Nr. 40203026926, Rīga, Tālivalža iela 15, LV-1006
Datu apstrādes nolūks – pieteikuma pieraksta pie ārsta apstrāde
Apstrādājamās personas datu kategorijas – vārds, uzvārds, epasts, kontakta tālrunis
Datu apstrādes tiesiskais pamats – šis Jūsu pieteikums un GDPR 6 panta b un f app.
Personas datu saņēmēju kategorijas – attiecīgi pilnvaroti Aesthetica SIA darbinieki
Aesthetica SIA ir nozīmēts datu aizsardzības speciālists, ar kuru var sazināties datuspecialists@aesthetica.lv

Sīkāk par to, kā mēs apstrādājam Jūsu personas datus Jūs variet uzzināt mūsu privātuma politikā, kas ir publicēta te Privātuma politika vai arī rakstot mums uz epastu datuspecialists@aesthetica.lv