"Justies labāk — tā nav veiksme, tas ir lēmums!" / Dr. Evija Rodke

Noderīgi

Kaut arī strādājam katru dienu garas stundas, lielā pieprasījuma dēļ klientiem ne vienmēr sanāk tikt uz vizīti vai operāciju tagad un tūlīt. Paldies mūsu uzticīgajiem draugiem par pacietību, bet jaunajiem tikmēr pastāstīsim sīkāk par dažādiem organizatoriskiem jautājumiem! Kā pierakstīties uz konsultāciju? Ko darīt, ja pēc konsultācijas rodas vēl kādi jautājumi? Vai ir iespējams veikt operāciju

Pirmais solis – konsultācija Kā sagatavoties operācijai? Cik ilgs ir atveseļošanās process? Kāds ir piemērotākais risinājums manai problēmai? Kādas analīzes nepieciešams veikt pirms operācijas? Kādas būs operācijas izmaksas? Šie ir tikai daži visbiežāk uzdotie jautājumi, uz kuriem konsultācijas laikā gūsiet atbildes no mūsu profesionālajiem speciālistiem. Ikvienam, kurš vēlas veikt plastisko operāciju vai izmantot skaistuma injekcijas

Krūšu pacelšana

Krūšu korekcijas procedūru ievadkonsultācijas

Ņemot vērā augsto pieprasījumu un interesi, mūsu klīnika piedāvā pirmreizējo ievadkonsultāciju pie speciāli sagatavotiem asistentiem vai jaunajiem ārstiem, lai sieviete mierīgā atmosfērā uzzinātu visu galveno par šiem jautājumiem, spētu apdomāt un pieņemt savām vēlmēm atbilstošāko un drošāko lēmumu. Šī ir lieliska iespēja tām sievietēm, kuras vēlas veikt kādu no procedūrām, bet nav pietiekami informētas vai baidās par komplikāciju riskiem, gribētu uzzināt visu par implantu veidiem, mūsdienu tehnoloģijām, garantijām, kā pareizāk sakārtot savu ģimenes dzīvi un ikdienu, kā arī iegūtu atbildes uz visiem sev interesējošiem jautājumiem. Parasti baidāmies no nezināmā – šī ir lieliska iespēja uzzināt visu par un ap krūšu skaistumu un veselību. Mūsu zinošie speciālisti mierīgā gaisotnē sniegs atbildes uz visiem klientam aktuālajiem jautājumiem par sagatavošanos operācijai, procedūru norisi un atlabšanas periodu.

Piesakies konsultācijai un vienojies par piemērotāko laiku, zvanot +371 20385822 vai rakstot uz info@aesthetica.lv

Krūšu pacelšana

Tikai krūšu pacelšana (mastopeksija) tiek veikta gadījumos, kad sievietes krūtīm ir labs apjoms un izmērs, bet nepieciešams koriģēt to noslīdēšanu, samazināt areolu izmēru un pacelt to novietojumu. Diemžēl tikai sporta vingrinājumi krūšu pacelšanai nesniedz gaidīto rezultātu.

Operācijas rezultātā tiek novērsts krūšu noslīdējums, uzlabota krūšu forma, atrašanās vieta, kompaktums un estētika. Krūšu pacelšana tiek veikta, izmantojot pašas pacientes audus - noņemot tikai lieko ādu, bet no dziedzera audiem izveidojot skaistas, tvirtas un stabilas, vietā esošas krūtis. Ja krūtis ir noslīdējušas un bez apjoma, krūšu pacelšanu var kombinēt ar palielināšanu (ar implantiem). Krūšu pacelšanas operācijas laikā netiek traumēti krūtsgali, to inervācija, apasiņošana vai piena izvadkanāli.

Kāpēc krūtis noslīd?

  • Pēc grūtniecības un krūts barošanas krūtis zaudē dziedzera stingrību un apjomu, krūšu āda kļūst neelastīga, izstaipīta, bieži vien ar strijām.
  • Strauja svara zuduma vai tā izmaiņu rezultātā tiek zaudēts taukaudu daudzums krūšu rajonā, tas ietekmē krūšu apjomu un ādas elastību.
  • Noslīdēšanu ietekmē arī gravitācija, novecošanās process un krūšu apjoms – jo lielākas un smagākas ir krūtis, jo izteiktāks un ātrāks var būt šis noslīdēšanas process.

Operācijas norise

Operācijas ilgums ir 1 līdz 3 stundas un tā tiek veikta vispārējā anestēzijā. Operācijas laikā tiek likvidēta liekā āda, pārvietoti un nostabilizēti krūšu audi un koriģēts areolu izmērs un novietojums. Rētas izvietojumu ietekmē krūšu pacelšanas veids. Rēta var tikt veidota tikai ap areolu vai ap areolu un ar vertikālo iegriezumu uz leju, bet apjomīgāku noslīdējumu gadījumā tiek veidots apgrieztā “T” veida iegriezums (enkura tipa pacelšana). Vairāk par to lasi šeit.

Pēcoperācijas periods

Pēc operācijas klīnikā jāuzturas 1 nakts, 1 nedēļu jāvalkā elastīgā saite. 2 nedēļas jāierobežo fiziskā slodze un ikdienas darbu veikšana, nedrīkst veikt asas roku kustības un celt smagumu vairāk par 1 kg, nedrīkst stiepties (lai elkonis neietu tālāk par pleca līmeni), kā arī nedrīkst karsēties un lietot karstus ēdienus vai dzērienus. 1 mēnesi jāvalkā speciālā veļa. Klīnika var izsniegt slimības lapu uz 10 dienām, arī diegu izņemšana tiek veikta aptuveni 10. līdz 12. dienā pēc operācijas.  Pēc nedēļas paciente var iet dušā, savukārt pēc mēneša sākt pamazām atgriezties ierastajā ikdienas ritmā – izmantot baseinu, pirti, solāriju, sportot utt. Krūšu pacelšanas galīgais rezultāts ir redzams aptuveni pēc 3 līdz 5 mēnešiem.

Vairāk par sagatavošanos un pēcoperācijas periodu lasi šeit.

Jautājumi un atbildes

Lai organisma hormonālais balanss ļautu audiem normāli dzīt, ir nepieciešams nogaidīt vismaz 6 mēnešus.

Jā, tas ir iespējams, ja katras operācijas apjoms nav pārāk liels un operācijas kopējais ilgums nepārsniedz 5-6 stundas. Visbiežāk reizē tiek veiktas krūšu un vēdera korekcijas jeb tā saucamais "mommy makeover", kā arī krūšu un plakstiņu korekcijas.

Ražotāja noteikta piemaksa ir tikai par īpašiem, pasūtāmiem (lieliem) izmēriem un B-Lite vieglajiem implantiem. Izvēloties B-Lite implantus, operācijas izmaksas paaugstinās par 1300 eiro.

Lai nāktu klientiem pretī, esam izveidojuši iespēju slēgt juridisku nomaksas līgumu, kas paredz, ka 60% no operācijas kopējām izmaksām tiek apmaksāti pirms operācijas, pārējie 40% bez procentiem jāatmaksā tuvāko trīs mēnešu laikā. Tādā gadījumā ir nepieciešama izziņa no darba devēja vai VID (par oficiālu darba vietu Latvijā).

Lai varētu veikt operāciju, jābūt pagājušiem vismaz 6 mēnešiem kopš pēdējās krūtsbarošanas reizes.

Pierakstīties varat, zvanot (+371) 20385822, rakstot uz info@aesthetica.lv vai aizpildot zemāk atrodamo kontaktformu.

Cik ilgi man jābūt Latvijā?

Apjomīgāku operāciju (krūšu korekcijas, sejas vai vēdera plastikas) gadījumā Latvijā Tev jāpavada vismaz 14 dienas. Šo dienu laikā paspēsi gan tikties ar dakteri personīgā vizītē,  gan veikt nepieciešamās analīzes un izmeklējumus pirms operācijas (ja tādi nebūs veikti jau savā mītnes zemē), kā arī veikt pašu operāciju, iziet visas pārsiešanas un izņemt diegus. Šis ir minimāli nepieciešamais periods, lai kvalitatīvi un profesionāli novadītu visu procesu līdz veiksmīgam un drošam iznākumam - paspētu konsultēties, izoperēties un atveseļoties tik tālu, lai droši varētu doties uz savu mītnes valsti.

Plakstiņu korekcijām ir nepieciešamas vismaz 8 dienas – lai varētu lidot prom pēc diegu izņemšanas, ko veicam 8. dienā pēc operācijas. Ja uz savu mītnes valsti dosies prom ar automašīnu un plāno diegus izņemt pie sevis, tad prom vari doties kaut nākamajā dienā, ja tas ļoti nepieciešams. Tomēr mūsu klīnikas taktika ir uzņemties atbildību par savu veikto operāciju un novadīt pirmo, grūtāko pēcoperācijas periodu līdz galam, uzmanīgi un rūpīgi kontrolējot un vadot šo periodu.

Ko darīt, ja es nevaru/nevēlos atsevišķi lidot uz konsultāciju?

Šādā gadījumā vari aprakstīt savas vēlmes un nosūtīt attēlus ar problemātisko/koriģējamo ķermeņa zonu uz mūsu klīnikas e-pastu: info@aesthetica.lv .

Attēlu uzņemšana krūšu/vēdera korekcijai:

  • No priekšas ar rokām gar sāniem;
  • No priekšas ar horizontāli paceltām rokām
  • 45 grādu leņķī ar rokām sakrustotām aiz muguras

Attēlu uzņemšana plakstiņu korekcijai:

  • Seja no priekšas, acis vaļā, skatiens taisni uz priekšu bez mīmikas 
  • Pārējām operācijām nav tik būtiski, kā tiek uzņemtas fotogrāfijas. Galvenais, lūgums tās uzņemt kādai citai personai, nevis pašam, un darīt to tā, lai labi, asi un tuvplānā redzama problēma, ko vēlies koriģēt.

Foto tiks apskatīti un tiks apzināts nepieciešamais operācijas veids un darba apjoms.

Ja pavisam noteikti zini, ka operāciju tiešām vēlies, piedāvājam rezervēt operācijas laiku - tad Tev nebūs jāgaida rindā uz konsultāciju un pēc tam vēl rindā uz operāciju. Ja ir veikta operācijas rezervācija, ar Dr. Rodki-Sproģi personīgi tiksies pēc darba laika - vēlākais 1 dienu līdz operācijai (ja ir krūšu vai vēdera operācija; plakstiņu korekcijas pacienti ar dakteri tiekas operācijas dienā pirms operācijas). Šajā tikšanās reizē izrunāsiet, samērīsiet un izplānosiet visas precīzās detaļas individuāli tieši Tev.

Ja es izvēlos atbraukt atsevišķi uz konsultāciju un tikai tad nolemju par labu operācijai, cik ilgs laiks aptuveni paiet no konsultācijas līdz operācijai?

Tas ir atkarīgs no konkrētā brīža rindām. Vidēji tie varētu būt apmēram 3 mēneši, taču, lai to noskaidrotu precīzi, jāsazinās ar dakteres asistenti, zvanot (+371) 20385822 vai rakstot uz info@aesthetica.lv

Vairāk par svarīgākajiem punktiem, kas jāzina un jāņem vērā, plānojot operāciju pie mums, ja pastāvīgi nedzīvojat Latvijā, lasi šeit: Pacientiem no ārzemēm

Speciālisti, kas sniedz pakalpojumu

Plastikas ķirurģe

Plastikas ķirurgs, mikroķirurgs

Plastikas ķirurģe

Plastikas ķirurģe, rokas ķirurģe

Plastikas ķirurgs

Plastikas ķirurgs

Pieteikties konsultācijai

Informācijas, kas jāsniedz datu subjekta datu ievākšanas brīdī

Pārzinis – Aesthetica SIA, reģistrācijas Nr. 40203026926, Rīga, Tālivalža iela 15, LV-1006
Datu apstrādes nolūks – pieteikuma pieraksta pie ārsta apstrāde
Apstrādājamās personas datu kategorijas – vārds, uzvārds, epasts, kontakta tālrunis
Datu apstrādes tiesiskais pamats – šis Jūsu pieteikums un GDPR 6 panta b un f app.
Personas datu saņēmēju kategorijas – attiecīgi pilnvaroti Aesthetica SIA darbinieki
Aesthetica SIA ir nozīmēts datu aizsardzības speciālists, ar kuru var sazināties datuspecialists@aesthetica.lv

Sīkāk par to, kā mēs apstrādājam Jūsu personas datus Jūs variet uzzināt mūsu privātuma politikā, kas ir publicēta te Privātuma politika vai arī rakstot mums uz epastu datuspecialists@aesthetica.lv