"Izskatīties labāk — tā nav veiksme, tas ir lēmums!" / Dr. Evija Rodke

Noderīgi

Kaut arī strādājam katru dienu garas stundas, lielā pieprasījuma dēļ klientiem ne vienmēr sanāk tikt uz vizīti vai operāciju tagad un tūlīt. Paldies mūsu uzticīgajiem draugiem par pacietību, bet jaunajiem tikmēr pastāstīsim sīkāk par dažādiem organizatoriskiem jautājumiem! Kā pierakstīties uz konsultāciju? Ko darīt, ja pēc konsultācijas rodas vēl kādi jautājumi? Vai ir iespējams veikt operāciju

Pirmais solis – konsultācija Kā sagatavoties operācijai? Cik ilgs ir atveseļošanās process? Kāds ir piemērotākais risinājums manai problēmai? Kādas analīzes nepieciešams veikt pirms operācijas? Kādas būs operācijas izmaksas? Šie ir tikai daži visbiežāk uzdotie jautājumi, uz kuriem konsultācijas laikā gūsiet atbildes no mūsu profesionālajiem speciālistiem. Ikvienam, kurš vēlas veikt plastisko operāciju vai izmantot skaistuma injekcijas

Pacientiem no ārzemēm

Svarīgi! Pandēmijas ietekmē nosacījumi var manīties. Par pieraksta iespējām un noteikumiem aicinām sazināties ar klīniku, rakstot uz info@aesthetica.lv!
Pacientiem no ārzemēm ir jāievēro Valstī noteiktie ieceļošanas ierobežojumi. Vairāk informācijas: https://www.spkc.gov.lv/lv 

Mūsu klīnikā viesojas ievērojams skaits pacientu, kuri dzīvo ārpus Latvijas. Tie ir gan ārzemēs dzīvojoši latvieši, gan arī cittautieši. Esam apkopojuši svarīgākos faktorus, kas  jāņem vērā, plānojot operāciju pie mums, ja Latvija nav pastāvīgā dzīvesvieta.

Cik ilgi man būs nepieciešams atrasties Latvijā?

Mūsu klīnikas prioritāte ir uzņemties atbildību par visiem operācijas posmiem, tāpēc ar visaugstāko atbildības sajūtu izvērtējam un uzraugam relatīvi grūtāko operācijas daļu - pēcoperācijas periodu.

Apjomīgākas operācijas

Nopietnāku operāciju gadījumā (piemēram, krūšu korekcija vai vēdera plastika) Latvijā Tev jāpavada vismaz 12 - 14 dienas. Šo dienu laikā paspēsi gan tikties ar dakteri personīgā vizītē,  gan veikt nepieciešamās analīzes un izmeklējumus pirms operācijas (ja tādi nebūs veikti jau savā mītnes zemē), kā arī veikt pašu operāciju, nepieciešamās pārsiešanas un izņemt diegus. Šis ir minimālais periods, lai spētu veiksmīgi atgūties un sasniegt veiksmīgu, lielisku un drošu iznākumu.

Nelielas operācijas

Nelielu operāciju gadījumā (piemēram, plakstiņu un intīmajām korekcijām) ir nepieciešamas vismaz 8 dienas,  lai varētu doties prom pēc diegu izņemšanas, ko veicam 8. dienā pēc operācijas. Ja uz savu mītnes valsti dosies prom ar  sauzemes vai ūdens transportu un plāno diegus izņemt pie sevis, tad plakstiņu korekcijas gadījumā prom vari doties arī nākamajā dienā. Savukārt pēc intīmās plastikas operācijas prom varēsi doties 3 līdz 4 dienu laikā. 

Ko darīt, ja nevaru/nevēlos pirms operācijas ierasties uz konsultāciju Latvijā?

Šādā gadījumā apraksti savas vēlmes un nosūti attēlus ar problemātisko/koriģējamo ķermeņa zonu uz mūsu klīnikas e-pastu: info@aesthetica.lv

Krūšu korekcijām, vēdera un plakstiņu korekcijai nepieciešams iesūtīt arī attēlus. Lūdzam attēlus neuzņemt pašam, bet palūgt to izdarīt kādam citam. Svarīgi, lai attēli būtu iespējami kvalitatīvāki. Pēc fotogrāfiju apskates tiks izvērtēts nepieciešamais operācijas veids un darba apjoms.

Attēlu uzņemšana krūšu/vēdera korekcijai:

  • No priekšas  - ar rokām gar sāniem
  • No priekšas ar horizontāli paceltām rokām
  • 45 grādu leņķī  - ar rokām sakrustotām aiz muguras

Attēlu uzņemšana plakstiņu korekcijai:

  • Seja no priekšas, acis vaļā, skatiens taisni uz priekšu, bez mīmikas

Ja pavisam noteikti zini, ka operāciju tiešām vēlies, piedāvājam rezervēt operācijas laiku – šādā gadījumā nebūs jāgaida rindā uz konsultāciju, bet laiks operācijai tiks rezervēts uzreiz. Ja ir veikta operācijas rezervācija, ar savu operējošo ķirurgu personīgi tiksies pēc darba laika. Ja plānota krūšu vai vēdera operācija, tikšanās jānotiek vēlākais 1 dienu līdz operācijai , bet plakstiņu korekcijas gadījumā pacienti ar ķirurgu tiekas operācijas dienā pirms operācijas. Šajā tikšanās reizē pārrunāsiet individuālās vēlmes, veiksiet nepieciešamos mērījumus un detalizēti pārrunāsiet operācijas norisi. 

Ierašanās uz tikšanos klātienē

Lai ierastos uz tikšanos klātienē, ar klīnikas pārstāvi vienosieties par  ērtāko iespējamo klīnikas apmeklējuma laiku un plānoto uzturēšanās ilgumu. Nokļūšana līdz Rīgai ir Tavā ziņā – nepieciešamības gadījumā klīnika var nodrošināt transfēru no līdostas līdz klīnikai. Tāpat, saskaņojot ierašanos, esat laipni aicināti norādīt citas specifiskas vēlmes (piemēram, īpaša ēdiena nepieciešamību vai mūsu apartamenta tipa numuriņa izvēli).

Esat laipni aizināti ierasties ar pavadoni, apartamentos iespējams izmitināt līdz 2 cilvēkiem (ieskaitot pacientu). Par to vairāk lasi te: Viesu apartamenti

Cik ilgi nepieciešams gaidīt operāciju, ja vispirms izvēlos atbraukt uz konsultāciju, un pēc konsultācijas izlemju veikt operāciju?

Tas ir atkarīgs no attiecīgā brīža rindām. Vidēji tie ir aptuveni 3 mēneši, taču precīza gaidīšanas laika noskaidrošanai ir jāsazinās ar asistenti, zvanot (+371) 20385822 vai rakstot uz info@aesthetica.lv

Kādas analīzes un izmeklējumi ir nepieciešami pirms operācijas? Kur tos varu veikt?

Par sagatavošanos operācijai iespējams izlasīt te: Sagatavošanās

Par nepieciešamajiem izmeklējumiem individuāli katram klientam izstāstīs arī dakteres asistente, kā arī konkrētu sarakstu nosūtīs uz e-pastu. Izmeklējumus var veikt arī attiecīgajā mītnes valstī, aprakstošo izmeklējumu atbildes rakstot angļu valodā (ginekologa vizīte, plaušu caurskate, ultrasonogrāfija vai mamogrāfija krūtīm). Ja kāda iemesla dēļ nav iespējams veikt analīzes vai izmeklējumus savā mītnes valstī, lūdzam par to informēt klīniku - mūsu komanda palīdzēs savlaicīgi organizēt visus izmeklējumus tepat - Latvijā.

Kur vērsties pēc palīdzības, ja pēc atgriešanās mītnes zemē rodas problēmas?

Visu atveseļošanās periodu ar pacientiem kopā ir pēc-operācijas aprūpes medmāsiņa, kas darbojas mūsu plastikas ķirurgu uzraudzībā. Ja rodas bažas, varēsi ar māsiņu sazināties gan pa telefonu, gan e-pastā, gan arī sūtīt foto vai ziņu uz WhatsApp!

Vai varu saņemt slimības lapu vai ārsta izziņu par operāciju, ja darba vieta ir ārzemēs?

Katram pacientam izsniedzam klīnikas izrakstu par veikto manipulāciju. Nepieciešamības gadījumā izsniedzam arī izziņu angļu valodā par to, ka pacients ir bijis klīnikā uz operāciju, norādot laika periodu darba vai fiziskās slodzes ierobežojumiem . Izsniedzam arī slimības lapas uz 10 dienām - atkarībā no mītnes zemes darba devēja noteikumiem, var iesniegt tā oriģinālo versiju, gan notariāli tulkotu nepieciešamajā valodā.

Ja Jums ir radušies kādi citi jautājumi saistībā ar vizīti, priecāsimies atbildēt! Raksti uz info@aesthetica.lv vai zvani(+371) 20385822

Jautājumi un atbildes

Ir jānogaida, kamēr būsiet atgriezusies svarā, kāds bija pirms grūtniecības. Tāpat arī jānogaida, kad beigsiet krūtsbarošanu.

Jā, tas ir iespējams, ja katras operācijas apjoms nav pārāk liels un operācijas kopējais ilgums nepārsniedz 5-6 stundas. Visbiežāk reizē tiek veiktas krūšu un vēdera korekcijas jeb tā saucamais "mommy makeover", kā arī krūšu un plakstiņu korekcijas.

Lai nāktu klientiem pretī, esam izveidojuši iespēju slēgt juridisku nomaksas līgumu, kas paredz, ka 60% no operācijas kopējām izmaksām tiek apmaksāti pirms operācijas, pārējie 40% bez procentiem jāatmaksā tuvāko trīs mēnešu laikā. Tādā gadījumā ir nepieciešama izziņa no darba devēja vai VID (par oficiālu darba vietu Latvijā).

Lai varētu veikt operāciju, jābūt pagājušiem vismaz 6 mēnešiem kopš pēdējās krūtsbarošanas reizes.

Pierakstīties varat, zvanot (+371) 20385822, rakstot uz info@aesthetica.lv vai aizpildot zemāk atrodamo kontaktformu.

Pieteikties konsultācijai