fbpx

"Justies labāk — tā nav veiksme, tas ir lēmums!" / Dr. Evija Rodke

Noderīgi

Kaut arī strādājam katru dienu garas stundas, lielā pieprasījuma dēļ klientiem ne vienmēr sanāk tikt uz vizīti vai operāciju tagad un tūlīt. Paldies mūsu uzticīgajiem draugiem par pacietību, bet jaunajiem tikmēr pastāstīsim sīkāk par dažādiem organizatoriskiem jautājumiem! Kā pierakstīties uz konsultāciju? Ko darīt, ja pēc konsultācijas rodas vēl kādi jautājumi? Vai ir iespējams veikt operāciju

Pirmais solis – konsultācija Kā sagatavoties operācijai? Cik ilgs ir atveseļošanās process? Kāds ir piemērotākais risinājums manai problēmai? Kādas analīzes nepieciešams veikt pirms operācijas? Kādas būs operācijas izmaksas? Šie ir tikai daži visbiežāk uzdotie jautājumi, uz kuriem konsultācijas laikā gūsiet atbildes no mūsu profesionālajiem speciālistiem. Ikvienam, kurš vēlas veikt plastisko operāciju vai izmantot skaistuma injekcijas

Rokas ķirurģija ir medicīnas nozare, kurā tiek koriģētas dažāda veida augšējo ekstremitāšu problēmas. Plastikas ķirurgi, kuri veic rokas ķirurģijas operācijas, cenšas atjaunot roku un pirkstu funkcijas, reizē padarot attiecīgo zonu pēc iespējas estētiskāku arī vizuāli. Rokas ķirurģiju var veikt dažādu iemeslu dēļ, tostarp roku trauma gadījumos un pēc reimatiskām saslimšanām - dažādiem artrīta veidiem, kuru ietekmē ir mainīta un bojāta roku struktūra.

Kādas problēmas iespējams risināt mūs klīnikā?

Dipitrēna slimība

Zināma arī kā „vikingu slimība” vai palmārās aponeirozes fascīts. Tā izpaužas ar sabiezējumu veidošanos plaukstā un pirkstos, slimībai progresējot, tas rezultējas ar savilktiem, deformētiem pirkstiem. Ārstēšanas taktiku nosaka pacienta sūdzības un slimības klīniskā aina. Operācija tiek veikta lokālā vai vispārējā anestēzijā - veic sabiezējumu ekscīziju, cīpslu, nervu - asinsvadu kūlīšu atbrīvošanu un pirkstu iztaisnošanu. Pēc operācijas pacients turpina ārstēties ambulatori, veikt pārsiešanas, šuvju izņemšanu, kā arī uzsākt kustību izstrādi pirkstos plaukstas ergoterapeita uzraudzībā.

Higromas

Higromas ir norobežoti, ar gēlveida saturu pildīti veidojumi pirkstu un plaukstu zemādā. Higromai palielinoties, pacientam var būt sūdzības par sāpēm pie slodzes, kā arī kustību ierobežojums pirkstā vai plaukstas locītavā. Operāciju veic lokālā vai vispārējā anestēzijā, īstenojot veidojuma atbrīvošanu no apkārtējiem audiem (nerviem, cīpslām), izņemot no tā sākotnējās augšanas vietas.
Tālāka ārstēšanās noris ambulatori: pārsiešanas, šuvju noņemšana, kustību izstrāde pie ergoterapeita.

Karpālā kanāla sindroms

Karpālais kanāls atrodas plaukstas locītavas apvidū, caur to iet saliecējcīpslas un nervs. Pacientam ir sūdzības par dedzinošu sajūtu, tirpšanu pirkstos (I-IVp) un plaukstā, sāpes var izstarot apakšdelmā un augšdelmā. Slimībai progresējot, var būt pirkstu koordinācijas traucējumi, kā arī spēka zudums pirkstos un plaukstā. Operāciju veic lokālā vai vispārējā anestēzijā, veic karpālās saites šķelšanu, nospiestā nerva atbrīvošanu. Tālāka ārstēšanās ambulatori, pārsiešanas, šuvju noņemšana, kustību izstrāde pie ergoterapeita.

Kubitālā kanāla sindroms

Kubitālais kanāls atrodas elkoņa locītavas apvidū, kanālā atrodas nervs, kuru dažādu patoloģiju rezultātā saspiež. Pacients sūdzas par tirpšanu apakšdelmā un pirkstos(IV-Vp), kā arī spēka zudumu un kontraktūras veidošanos IV-Vp. Operāciju veic lokālā vai vispārējā anestēzijā, veic kubitālās saites šķelšanu, nospiestā nerva atbrīvošanu un pārvietošanu. Tālāka ārstēšanās noris ambulatori: pārsiešanas, šuvju noņemšana, kustību izstrāde pie ergoterapeita.

Stenozējošais ligamentīts

Zināms arī kā ‘’ieklemmētā pirksta” slimība. Pacientam ir grūtības atliekt pirkstu vai to var veikt tikai ar otras rokas palīdzību. Jūtamas sāpes saliecējcīpslu rajonā. Operāciju veic lokālā vai vispārējā anestēzijā, nodrošina veidojuma atbrīvošanu no apkārtējiem audiem (nerviem, cīpslām), izņem no tā sākotnējās augšanas vietas.
Tālāka ārstēšanās noris ambulatori: pārsiešanas, šuvju noņemšana, kustību izstrāde pie ergoterapeita.

Jautājumi un atbildes

Jā, tas ir iespējams, ja katras operācijas apjoms nav pārāk liels un operācijas kopējais ilgums nepārsniedz 5-6 stundas. Visbiežāk reizē tiek veiktas krūšu un vēdera korekcijas jeb tā saucamais "mommy makeover", kā arī krūšu un plakstiņu korekcijas.

Lai nāktu klientiem pretī, esam izveidojuši iespēju slēgt juridisku nomaksas līgumu, kas paredz, ka 60% no operācijas kopējām izmaksām tiek apmaksāti pirms operācijas, pārējie 40% bez procentiem jāatmaksā tuvāko trīs mēnešu laikā. Tādā gadījumā ir nepieciešama izziņa no darba devēja vai VID (par oficiālu darba vietu Latvijā).

Pierakstīties varat, zvanot (+371) 20385822, rakstot uz info@aesthetica.lv vai aizpildot zemāk atrodamo kontaktformu.

Speciālisti, kas sniedz pakalpojumu

Plastikas ķirurģe, rokas ķirurģe

Pieteikties konsultācijai

Informācijas, kas jāsniedz datu subjekta datu ievākšanas brīdī

Pārzinis – Aesthetica SIA, reģistrācijas Nr. 40203026926, Rīga, Tālivalža iela 15, LV-1006
Datu apstrādes nolūks – pieteikuma pieraksta pie ārsta apstrāde
Apstrādājamās personas datu kategorijas – vārds, uzvārds, epasts, kontakta tālrunis
Datu apstrādes tiesiskais pamats – šis Jūsu pieteikums un GDPR 6 panta b un f app.
Personas datu saņēmēju kategorijas – attiecīgi pilnvaroti Aesthetica SIA darbinieki
Aesthetica SIA ir nozīmēts datu aizsardzības speciālists, ar kuru var sazināties datuspecialists@aesthetica.lv

Sīkāk par to, kā mēs apstrādājam Jūsu personas datus Jūs variet uzzināt mūsu privātuma politikā, kas ir publicēta te Privātuma politika vai arī rakstot mums uz epastu datuspecialists@aesthetica.lv