"Izskatīties labāk — tā nav veiksme, tas ir lēmums!" / Dr. Evija Rodke

Noderīgi

Kaut arī strādājam katru dienu garas stundas, lielā pieprasījuma dēļ klientiem ne vienmēr sanāk tikt uz vizīti vai operāciju tagad un tūlīt. Paldies mūsu uzticīgajiem draugiem par pacietību, bet jaunajiem tikmēr pastāstīsim sīkāk par dažādiem organizatoriskiem jautājumiem! Kā pierakstīties uz konsultāciju? Ko darīt, ja pēc konsultācijas rodas vēl kādi jautājumi? Vai ir iespējams veikt operāciju

Pirmais solis – konsultācija Kā sagatavoties operācijai? Cik ilgs ir atveseļošanās process? Kāds ir piemērotākais risinājums manai problēmai? Kādas analīzes nepieciešams veikt pirms operācijas? Kādas būs operācijas izmaksas? Šie ir tikai daži visbiežāk uzdotie jautājumi, uz kuriem konsultācijas laikā gūsiet atbildes no mūsu profesionālajiem speciālistiem. Ikvienam, kurš vēlas veikt plastisko operāciju vai izmantot skaistuma injekcijas

Ķermeņa konturēšana - liposakcija

Liposakcija jeb tauku atsūkšana ir procedūra, kuras laikā no atsevišķām ķermeņa daļām tiek likvidēti tauki. Sievietes visbiežāk tauku atsūkšanu veic gurnu, augšstilbu, ķermeņa sānu, vēdera, roku un pazodes zonās. Vīriešu vidū tipiskākās problēmzonas ir vēders, sāni virs jostas, pazode un krūtis. Liposakcija nav svara korekcijas, pareizu ēšanas paradumu vai fizisko aktivitāšu aizvietošanas veids, bet gan formas un apjoma korekcijas instruments. Tauku šūnas vairojas līdz pubertātei, pēcāk to skaits paliek konstants, mainoties pašiem tauku šūnu izmēriem. Liposakcija ir vienīgā procedūra, kuras laikā iespējams izņemt miljardiem tauku šūnu.

Kas jāzina par tauku atsūkšanu?

  • Lai sasniegtu vislabāko rezultātu, pacientam jābūt normālam vai pastāvīgam svaram.
  • Pēc tauku atsūkšanas attiecīgajā zonā paliek normāls skaits tauku šūnu, kurš var palielināties, bet šādā gadījumā tas notiks proporcionāli - siluets un forma saglabāsies.
  • Liposakcija sniedz iespēju koriģēt arī atsevišķas rētas un ķermeņa defektus ar reljefu.
  • Operācijas rezultāts būs redzams pēc aptuveni pusotra mēneša.

Operācija un pēcoperācijas periods

Operācija parasti notiek vispārējā anestēzijā, izņemot gadījumos, kad nepieciešama maza apjoma tauku atsūkšana. Pēc lielākām operācijām 1 nakts jāpavada stacionārā, pēc mazākām – var doties mājās jau tajā pašā dienā, 1 mēnesi jāvalkā speciāla spiedoša veļa. Duša atļauta pēc 1 nedēļas, bet pirts, baseini, vanna, solārijs un sports ierobežoti uz 4 nedēļām. Aptuveni no 10. dienas jāsāk ķermeņa procedūras, lai samazinātu tūsku, mīkstinātu veidojošos rētaudus un palīdzētu ādai sarauties. Pēc procedūras nav lielu rētu, jo grieziens tiek izdarīts visneredzamākajās vietās un ir mazāks par vienu centimetru. Ieteicams 1 nedēļu būt brīvai no darba, bērniem un ikdienas pienākumiem.

Jautājumi un atbildes

Ir jānogaida, kamēr būsiet atgriezusies svarā, kāds bija pirms grūtniecības. Tāpat arī jānogaida, kad beigsiet krūtsbarošanu.

Jā, tas ir iespējams, ja katras operācijas apjoms nav pārāk liels un operācijas kopējais ilgums nepārsniedz 5-6 stundas. Visbiežāk reizē tiek veiktas krūšu un vēdera korekcijas jeb tā saucamais "mommy makeover", kā arī krūšu un plakstiņu korekcijas.

Lai nāktu klientiem pretī, esam izveidojuši iespēju slēgt juridisku nomaksas līgumu, kas paredz, ka 60% no operācijas kopējām izmaksām tiek apmaksāti pirms operācijas, pārējie 40% bez procentiem jāatmaksā tuvāko trīs mēnešu laikā. Tādā gadījumā ir nepieciešama izziņa no darba devēja vai VID (par oficiālu darba vietu Latvijā).

Pierakstīties varat, zvanot (+371) 20385822, rakstot uz info@aesthetica.lv vai aizpildot zemāk atrodamo kontaktformu.

Šajā video kopā ar dakteres Rodkes-Sproģes asistenti - medmāsiņu Eviju Medni noskaidrosi, ko mēs konsultācijā jautāsim, darīsim un, kā kopīgi izvēlēsimies tieši Tev piemērotāko variantu!

Tāpat Evija pastāstīs, kas ir kapsulas kontraktūra, kā to atpazīt un kā no tās atbrīvoties!

Cik ilgi man jābūt Latvijā?

Apjomīgāku operāciju (krūšu korekcijas, sejas vai vēdera plastikas) gadījumā Latvijā Tev jāpavada vismaz 14 dienas. Šo dienu laikā paspēsi gan tikties ar dakteri personīgā vizītē,  gan veikt nepieciešamās analīzes un izmeklējumus pirms operācijas (ja tādi nebūs veikti jau savā mītnes zemē), kā arī veikt pašu operāciju, iziet visas pārsiešanas un izņemt diegus. Šis ir minimāli nepieciešamais periods, lai kvalitatīvi un profesionāli novadītu visu procesu līdz veiksmīgam un drošam iznākumam - paspētu konsultēties, izoperēties un atveseļoties tik tālu, lai droši varētu doties uz savu mītnes valsti.

Plakstiņu korekcijām ir nepieciešamas vismaz 8 dienas – lai varētu lidot prom pēc diegu izņemšanas, ko veicam 8. dienā pēc operācijas. Ja uz savu mītnes valsti dosies prom ar automašīnu un plāno diegus izņemt pie sevis, tad prom vari doties kaut nākamajā dienā, ja tas ļoti nepieciešams. Tomēr mūsu klīnikas taktika ir uzņemties atbildību par savu veikto operāciju un novadīt pirmo, grūtāko pēcoperācijas periodu līdz galam, uzmanīgi un rūpīgi kontrolējot un vadot šo periodu.

Ko darīt, ja es nevaru/nevēlos atsevišķi lidot uz konsultāciju?

Šādā gadījumā vari aprakstīt savas vēlmes un nosūtīt attēlus ar problemātisko/koriģējamo ķermeņa zonu uz mūsu klīnikas e-pastu: info@aesthetica.lv .

Attēlu uzņemšana krūšu/vēdera korekcijai:

  • No priekšas ar rokām gar sāniem;
  • No priekšas ar horizontāli paceltām rokām
  • 45 grādu leņķī ar rokām sakrustotām aiz muguras

Attēlu uzņemšana plakstiņu korekcijai:

  • Seja no priekšas, acis vaļā, skatiens taisni uz priekšu bez mīmikas 
  • Pārējām operācijām nav tik būtiski, kā tiek uzņemtas fotogrāfijas. Galvenais, lūgums tās uzņemt kādai citai personai, nevis pašam, un darīt to tā, lai labi, asi un tuvplānā redzama problēma, ko vēlies koriģēt.

Foto tiks apskatīti un tiks apzināts nepieciešamais operācijas veids un darba apjoms.

Ja pavisam noteikti zini, ka operāciju tiešām vēlies, piedāvājam rezervēt operācijas laiku - tad Tev nebūs jāgaida rindā uz konsultāciju un pēc tam vēl rindā uz operāciju. Ja ir veikta operācijas rezervācija, ar Dr. Rodki-Sproģi personīgi tiksies pēc darba laika - vēlākais 1 dienu līdz operācijai (ja ir krūšu vai vēdera operācija; plakstiņu korekcijas pacienti ar dakteri tiekas operācijas dienā pirms operācijas). Šajā tikšanās reizē izrunāsiet, samērīsiet un izplānosiet visas precīzās detaļas individuāli tieši Tev.

Ja es izvēlos atbraukt atsevišķi uz konsultāciju un tikai tad nolemju par labu operācijai, cik ilgs laiks aptuveni paiet no konsultācijas līdz operācijai?

Tas ir atkarīgs no konkrētā brīža rindām. Vidēji tie varētu būt apmēram 3 mēneši, taču, lai to noskaidrotu precīzi, jāsazinās ar dakteres asistenti, zvanot (+371) 20385822 vai rakstot uz info@aesthetica.lv

Vairāk par svarīgākajiem punktiem, kas jāzina un jāņem vērā, plānojot operāciju pie mums, ja pastāvīgi nedzīvojat Latvijā, lasi šeit: Pacientiem no ārzemēm

Speciālisti, kas sniedz pakalpojumu

Plastikas ķirurgs, mikroķirurgs

Pieteikties konsultācijai