"Justies labāk — tā nav veiksme, tas ir lēmums!" / Dr. Evija Rodke

Noderīgi

Kaut arī strādājam katru dienu garas stundas, lielā pieprasījuma dēļ klientiem ne vienmēr sanāk tikt uz vizīti vai operāciju tagad un tūlīt. Paldies mūsu uzticīgajiem draugiem par pacietību, bet jaunajiem tikmēr pastāstīsim sīkāk par dažādiem organizatoriskiem jautājumiem! Kā pierakstīties uz konsultāciju? Ko darīt, ja pēc konsultācijas rodas vēl kādi jautājumi? Vai ir iespējams veikt operāciju

Pirmais solis – konsultācija Kā sagatavoties operācijai? Cik ilgs ir atveseļošanās process? Kāds ir piemērotākais risinājums manai problēmai? Kādas analīzes nepieciešams veikt pirms operācijas? Kādas būs operācijas izmaksas? Šie ir tikai daži visbiežāk uzdotie jautājumi, uz kuriem konsultācijas laikā gūsiet atbildes no mūsu profesionālajiem speciālistiem. Ikvienam, kurš vēlas veikt plastisko operāciju vai izmantot skaistuma injekcijas

Ultrasonogrāfija, izmeklējumi, analīzes

Ultrasonogrāfija ir ātri veicama un nesāpīga diagnostiskas procedūra, kur attēlu iegūšanai izmanto augstas frekvences viļņus – ultraskaņu. Ar ultrasonogrāfijas palīdzību tiek vērtēta dažādu orgānu un mīksto audu struktūra. USG ir organismam nekaitīgs izmeklējums, ko var veikt bez riska, arī grūtniecēm. Mūsu klīnikā ir pieejama krūšu ultrasonogrāfija, vēdera dobuma orgānu un vairogdziedzera sonogrāfija, kā arī ginekoloģiskā sonogrāfija.

Krūšu ultrasonogrāfija

Krūšu ultrasonogrāfija jeb krūšu USG ir attēlveidošanas (vizuālās diagnostikas) izmeklējums, kas izmanto augstas frekvences skaņas viļņus, lai izvērtētu krūts audu struktūru. Krūšu USG procedūra ir ātra un nesāpīga. Ar izmeklējuma palīdzību tiek apskatīts krūts dziedzeris un mīkstie audi. Šo testu veic profilaktiski, kā arī gadījumos, kad mammogrammā ir redzamas pārmaiņas vai ir jūtamas izmaiņas, kas mammogrammā neuzrādās.

Krūšu USG galvenās priekšrocības:

  • Krūšu sonogrāfija ir nesāpīga procedūra, kas pacientam nerada diskomfortu vai nepatīkamas sajūtas;
  • Viegli veicams izmeklējums, kas nodrošina krūšu izmeklēšanu visā to apjomā;
  • Ar krūšu USG var atklāt aizdomīgus veidojumus to sākuma stadijā;
  • Procedūru ir viegli atkārtot vairākas reizes un tai nav jonizējošā starojuma, tāpēc izmeklējums ir nekaitīgs un drošs.

Ultrasonogrāfija krūtīm ir ieteicama gan jaunām un nedzemdējušām sievietēm, gan grūtniecēm, gan arī sievietēm ar krūšu implantiem, kā arī pirms vai pēc krūšu palielināšanas operācijas. USG krūšu dziedzeriem bieži tiek veikta, lai papildinātu mamogrāfiju, taču neaizvietojot to.

Krūšu ultrasonogrāfija Rīgā klīnikā Aesthetica

Mēs vienmēr cenšamies izprast ikvienu mūsu pacienti – pie mums  nebūs jāuztraucas par neērtām situācijām, kādas mēdz radīt negaidīta izmeklējuma mērķa izskaidrošana procedūras veicējam. Mūsu komanda strādā kopā – veselības, skaistuma un pašpārliecinātības radīšanas vārdā.

Svarīgi! Sievietēm vecumā pēc 40 gadiem krūšu dziedzera izmeklējumus ir ieteicams veikt šādā kārtībā: mamogrāfiju – reizi 2 gados, ultrasonogrāfiju – reizi gadā! Pacientēm, kam iepriekš veikta mamogrāfija, uz izmeklējumu jānāk ar mamogrāfijas izmeklējuma attēliem (CD vai ar pieeju internetā – DATAMED).

Sievietēm ar krūšu implantiem – krūšu sonogrāfija īpaši svarīga

Pēc krūšu palielināšanas krūšu sonogrāfija ir jāveic obligāti – reizi gadā. Tāpat krūšu USG izmeklējums ir nepieciešams pirms krūšu korekcijas operācijām. Mūsu komandā ir ļoti augstas klases profesionāļi, kuri atšķirs mūsdienu dažādo implantu nianses un varēs laicīgi noteikt iespējamās implantu izmaiņas un apkārtējo audu reakciju uz implantiem, kā arī profesionāli parūpēsies par dziedzera stāvokli.

Krūšu ultrasonogrāfija ir sevišķi svarīga pēc operācijas periodā, kā arī implantu bojājumu gadījumos. Rūpējieties par savu veselību, piesakiet konsultāciju USG izmeklējumiem!

Fibroadenomas

Fibroadenomas ir cieti, labdabīgi veidojumi krūtīs, kas visbiežāk rodas sievietēm vecumā no 15 līdz 35 gadiem. Fibroadenomas ir labi norobežotas un gludas, tām ir precīzi noteikta forma. Parasti tās ir nesāpīgas un viegli pārvietojas zem ādas, kad tiek veikta to pārbaude. Fibroadenomas atšķiras pēc lieluma, un laika gaitā tās var mainīt arī izmēru.

Fibroadenomas ir vienas no visbiežāk sastopamajiem labdabīgajiem krūšu veidojumiem. Ārstēšana var ietvert regulāras kontroles vizītes pie mamologa un krūšu USG pārbaudes, lai noteiktu lieluma vai sajūtu izmaiņas, biopsiju vai operāciju tās likvidēšanai.

Klīnikā iespējams veikt arī dažāda veida analīzes.

Ultrasonogrāfija krūtīm jeb saukta arī par krūšu USG ir vizuālās diagnostikas izmeklējums, kas palīdz ārstiem izvērtēt krūšu audu struktūru. Attēla iegūšanā procedūru veic ar augstas frekvences skaņas viļņiem ,– tas ir ātrs un organismam nekaitīgs izmeklējums.

Krūšu ultrasonogrāfija ir ieteicama jaunām sievietēm, grūtniecēm, sievietēm bērna barošanas (laktācijas) periodā, arī vīriešiem. Tāpat krūšu USG procedūra ir rekomendējama arī sievietēm ar krūšu implantiem, pirms operācijas un arī pēc operācijas posmā, un it sevišķi, ja rodas implanta bojājums. Ultrasonogrāfija krūtīm tiek veikta profilaktiski, kā arī gadījumos, kad mammogrammā ir redzamas pārmaiņas vai ir jūtamas izmaiņas, kas mammogrammā neuzrādās.

Sievietēm vecumā pēc 40 gadiem krūšu USG izmeklējumi ir ieteicami šādā kārtībā: mamogrāfija – reizi 2 gados, ultrasonogrāfija – reizi gadā. Ja tika veiktas krūšu korekcijas, sonogrāfija krūtīm obligāti jāveic vismaz vienu reizi gadā.

Fibroadenoma ir blīvs, labdabīgs veidojums krūtīs, kas visbiežāk rodas sievietēm vecumā no 15 līdz 35 gadiem. Tas ir labdabīgs veidojums, taču fibroadenomas nepieciešams regulāri pārbaudīt, noteikt, vai tās mainījušas izmēru, vai nepieciešama biopsija un operācijas veidojuma likvidēšanai. Šādiem izmeklējumiem ir jāveic krūšu sonogrāfija.

Jā, sievietēm, kuras ir veikušas krūšu palielināšanas operāciju, ir nepieciešamas regulāras pārbaudes ne tikai pēc operācijas periodā, bet arī tam beidzoties. Pēc krūšu palielināšanas krūšu sonogrāfija ir obligāti jāveic reizi gadā.

Jā, ja vēlaties veikt krūšu korekcijas, obligāti pirms operācijas ir jāveic krūšu ultrasonogrāfija, ko varat ātri un bez lieka stresa veikt mūsu plastiskās ķirurģijas klīnikā Aesthetica.

Piedāvājam drošu un ātru krūšu USG gan sievietēm pirms un pēc krūšu palielināšanas, gan profilaktiskās USG pārbaudes, kā arī pacientēm, kurām iepriekš veikta mamogrāfija. Ir pieejama arī vēdera dobuma orgānu un vairogdziedzera ultrasonogrāfija, ginekologs veic arī ginekoloģisko sonogrāfiju.

Pierakstīties varat, zvanot (+371) 20385822, rakstot uz info@aesthetica.lv vai aizpildot zemāk atrodamo kontaktformu.

Lai nāktu klientiem pretī, esam izveidojuši iespēju slēgt juridisku nomaksas līgumu, kas paredz, ka 60% no operācijas kopējām izmaksām tiek apmaksāti pirms operācijas, pārējie 40% bez procentiem jāatmaksā tuvāko trīs mēnešu laikā. Tādā gadījumā ir nepieciešama izziņa no darba devēja vai VID (par oficiālu darba vietu Latvijā).

Speciālisti, kas sniedz pakalpojumu

Radioloģe

Ķirurgs, mamologs, onkologs

Ķirurgs, mamologs, onkologs

Pieteikties konsultācijai

Informācijas, kas jāsniedz datu subjekta datu ievākšanas brīdī

Pārzinis – Aesthetica SIA, reģistrācijas Nr. 40203026926, Rīga, Tālivalža iela 15, LV-1006
Datu apstrādes nolūks – pieteikuma pieraksta pie ārsta apstrāde
Apstrādājamās personas datu kategorijas – vārds, uzvārds, epasts, kontakta tālrunis
Datu apstrādes tiesiskais pamats – šis Jūsu pieteikums un GDPR 6 panta b un f app.
Personas datu saņēmēju kategorijas – attiecīgi pilnvaroti Aesthetica SIA darbinieki
Aesthetica SIA ir nozīmēts datu aizsardzības speciālists, ar kuru var sazināties datuspecialists@aesthetica.lv

Sīkāk par to, kā mēs apstrādājam Jūsu personas datus Jūs variet uzzināt mūsu privātuma politikā, kas ir publicēta te Privātuma politika vai arī rakstot mums uz epastu datuspecialists@aesthetica.lv