fbpx

"Justies labāk — tā nav veiksme, tas ir lēmums!" / Dr. Evija Rodke

Noderīgi

Kaut arī strādājam katru dienu garas stundas, lielā pieprasījuma dēļ klientiem ne vienmēr sanāk tikt uz vizīti vai operāciju tagad un tūlīt. Paldies mūsu uzticīgajiem draugiem par pacietību, bet jaunajiem tikmēr pastāstīsim sīkāk par dažādiem organizatoriskiem jautājumiem! Kā pierakstīties uz konsultāciju? Ko darīt, ja pēc konsultācijas rodas vēl kādi jautājumi? Vai ir iespējams veikt operāciju

Pirmais solis – konsultācija Kā sagatavoties operācijai? Cik ilgs ir atveseļošanās process? Kāds ir piemērotākais risinājums manai problēmai? Kādas analīzes nepieciešams veikt pirms operācijas? Kādas būs operācijas izmaksas? Šie ir tikai daži visbiežāk uzdotie jautājumi, uz kuriem konsultācijas laikā gūsiet atbildes no mūsu profesionālajiem speciālistiem. Ikvienam, kurš vēlas veikt plastisko operāciju vai izmantot skaistuma injekcijas

Uztura speciālists

Ja cilvēku skar metaboliskie traucējumi, tiek kavēta enerģijas veidošanās no uzturvielām un palielinās tauku uzkrāšanās audos. Ir gadījumi, kad vielmaiņas “spēles noteikumi”: mazāk ēst, vairāk kustēties vairs nesniedz gaidīto efektu. Zaudēt liekos kilogramus kļūst arvien grūtāk, bet tos iegūt kļūst vieglāk.

Cilvēki ar metaboliskām izmaiņām:
-nespēj samazināt svaru;
-izjūt pastiprinātu nogurumu;
-pastāvīgu izsalkuma sajūtu;
-vēlēšanos pēc salda;
-nogurumu pēc maltītes.

Lai šādos gadījumos veiksmīgi panāktu ķermeņa masas samazināšanos, jāsāk ar metabolisko procesu korekciju.

Vairums bioloģisko procesu, tai skaitā metabolisma ātrums, savu gaitu lejup uzsāk pēc 30 gadu vecuma. Tāpēc lietderīgi, kamēr esat savā veselības zenītā, fiksēt esošo vielmaiņas stāvokli, citiem vārdiem sakot, iegūt individuālus, objektīvus datus par savu vielmaiņu, lai turpmāk varētu monitorēt novecošanas procesus un attālināt individuālo ”kritisko punktu”.

Skaudrāk sievietei tas sāk izpausties tuvojoties menopauzei. Šo pārmaiņu laiku ievada perimenopauze, pēc 40-45 gadu vecuma, kad apmēram 3–4 gadus ir svārstīgs hormonu līmenis. Līdz šim saskaņotā hormonu “orķestra” darbība ir izjaukta. Pakāpeniski samazinās muskuļu masa, palielinās taukaudu masa, sevišķi tauki uz vēdera. Samazinās vielmaiņas ātrums.Šis periods var būt ļoti individuāls.

Tas ir pietiekams laiks, lai sagatavotu savu ķermeni (sirds-asinsvadu un muskuļu skeleta sistēmu) dabiskajām menopauzes pārmaiņām. Menopauzē pieaug risks attīstīties dislipidēmijai, insulīnrezistencei, paaugstinātam asinspiedienam, osteoporozei.

Ja mums trūkst enerģijas, mēs jūtamies slikti, ja mūsu šunām trūkst enerģijas, mēs zaudējam veselību. Ja saviem spēkiem neizdodas atgūt slaidas ķermena līnijas, jāmeklē cēloņi un risinājumi pie speciālista!

Speciālisti, kas sniedz pakalpojumu

Ārste uztura speciāliste, ķermeņa estētikas speciāliste

Pieteikties konsultācijai

Informācijas, kas jāsniedz datu subjekta datu ievākšanas brīdī

Pārzinis – Aesthetica SIA, reģistrācijas Nr. 40203026926, Rīga, Tālivalža iela 15, LV-1006
Datu apstrādes nolūks – pieteikuma pieraksta pie ārsta apstrāde
Apstrādājamās personas datu kategorijas – vārds, uzvārds, epasts, kontakta tālrunis
Datu apstrādes tiesiskais pamats – šis Jūsu pieteikums un GDPR 6 panta b un f app.
Personas datu saņēmēju kategorijas – attiecīgi pilnvaroti Aesthetica SIA darbinieki
Aesthetica SIA ir nozīmēts datu aizsardzības speciālists, ar kuru var sazināties datuspecialists@aesthetica.lv

Sīkāk par to, kā mēs apstrādājam Jūsu personas datus Jūs variet uzzināt mūsu privātuma politikā, kas ir publicēta te Privātuma politika vai arī rakstot mums uz epastu datuspecialists@aesthetica.lv