fbpx

"Justies labāk — tā nav veiksme, tas ir lēmums!" / Dr. Evija Rodke

sievietes fotogrāfija pirms un pēc uzacu liftinga procedūras

Ekskluzīva iespēja Aesthetica klīnikā - pieres un uzacu liftings ar endoskopiskās pacelšanas metodi

19/10/2022

Uzacu liftings ir efektīva procedūra situācijās, kad pacientam ir aizvērti augšējie plakstiņi, jo ne vienmēr visu var atrisināt tikai ar plakstiņa korekciju.

Kad actiņas ģenētiski “sēž dziļi”, ir ļoti zema uzacu pozīcija un tās ir noslīdējušas, pat uzsēdušās uz orbītas augšējā loka, nekad atsevišķi augšējā plakstiņa korekcija nedos vēlamo efektu, jo uzacu smaguma dēļ audu pārkārums actiņai būs vienmēr. Te var palīdzēt tikai pieres un uzacu liftings jeb korekcija, ko visdelikātāk var izdarīt tieši endoskopiski. Tam ir nepieciešama patiešām liela pieredze, lai tas sanāktu dabiski, skaisti, efektīvi un patiesi ilgnoturīgi!

Efektīvs pieres un uzacu liftings noslīdējušu plakstiņu korekcijai

Tā kā mēs paši klīnikā neesam specializējušies uz pieres un uzacu endoskopiskās pacelšanas procedūru, ar lielu prieku un gandarījumu esam parūpējušies par unikālu iespēju jums - jau šajā NOVEMBRĪ pie mums viesojas pieredzējušais plastikas ķirurgs no Odesas, kurš ir arī Dr. Evijas Rodkes sens draugs, kolēģis - Dr. Gennadiy Patlazhan - Ukrainas plastikas ķirurgu asociācijas prezidents, kas savā privātklīnikā pirms kara ne tikai ikdienā veica daudz un dažas šāda tipa operācijas, bet arī apmācīja kolēģus gan savā valstī, gan no ārzemēm.

Kā darbojas pieres un uzacu endoskopiskā pacelšana?

Kā galveno šīs operācijas priekšrocību var minēt smalkās, diskrētās rētiņas, kas ir burtiski nemanāmas, jo korekcija tiek veikta no iekšpuses - bez lielām ārējām rētām (iegriezumi tiek veikti galvas matainajā daļā). Procedūra ilgst aptuveni 1-2 stundas, un ir minimāli invazīva, līdz ar to arī atveseļošanās process ir salīdzinoši ātrs un viegls.

Ja vēlies atrisināt noslīdējušu acu plakstiņu problēmu, piesakies uz online konsultāciju jau OKTOBRĪ Aesthetica klīnikā un veic operāciju jau novembrī! Zvani +371 20385822 vai raksti uz info@aesthetica.lv!

*Foto no Dr. Patlazhan rezultātu arhīva