fbpx

"Justies labāk — tā nav veiksme, tas ir lēmums!" / Dr. Evija Rodke

Lūpu palielināšana

Pilnīgas, sulīgas lūpas vien pārdesmit minūšu laikā: lūpu palielināšana

26/06/2019

Pilnīgas lūpas jau izsenis tiek uzskatītas par juteklisma un seksualitātes pazīmi, tāpēc par tādām sapņo vairums sieviešu. Lai arī ne katrai ir laimējies piedzimt ar apjomīgām lūpām, katrai ir iespēja pie tādām tikt.

Populārākais un drošākais lūpu palielināšanas veids ir hialuronskābi saturošo filleru injekcijas. Hialuronskābe ir cilvēka ādas dabīga sastāvdaļa, kuras koncentrācija, gadiem ejot, pakāpeniski samazinās. Līdz ar to, tāpat kā āda kopumā, arī lūpas ar laiku zaudē savu tvirtumu un apjomu.

Labā ziņa ir tāda, ka laboratorijās ražo šo dabīgo cilvēka materiālu, ko pēc tam ārsts injicē atpakaļ ādā, atjaunojot zudušo jauneklīgo izskatu vai palielinot lūpu apjomu atbilstoši klientes vēlmēm.

Uzmanību: attēlos redzamie rezultāti ir iemūžināti uzreiz pēc injekcijām, kad vēl iespējama tūska vai zilumiņi – tas pāriet dažu dienu laikā, un tad ir redzams gala rezultāts!

Visbiežākā mūsu pacientu vēlme ir PILNĪGĀKAS, taču DABISKA izskata lūpas:

Pacientes vēlme: sulīgākas lūpas, kas neizskatītās samākslotas; izmantots 1ml fillera

Lūpas

Pacientes vēlme: dabiska izskata lūpas, vairāk akcentētas lūpu ārmalas, nevis vidusdaļa; izmantots 1ml

Lūpas

Arī ļoti plānas lūpas ir iespējams padarīt sulīgas un pilnīgas. Šauras lūpas ir sarežģīti uzreiz izveidot izteiksmīgas un efektīgas. Parasti tas ir pakāpenisks darbs, kam nepieciešamas vairākas vizītes. Lūk piemērs: ļoti plānas lūpas, jau pēc pirmās vizītes izskatās fantastiski, un tas ir tikai sākums!

alt=

Ir gadījumi, kad ar hialuronskābes injekciju palīdzību var ne tikai uzlabot lūpu formu un apjomu, bet arī izlīdzināt disbalansu, padarot sejas kopējo izskatu maigāku un sievišķīgāku! Visbiežāk šaurāka ir augšlūpa, taču gadās arī citādi.

Lūpas

Pacientes vēlme: izlīdzināts disbalanss, maigāks lūpu izskats; izmantots 1ml

Lūpas

Pacientes vēlme: proporcionālākas, dabiska izskata lūpas, skaists lūpu balanss; izmantots 1ml

Lūpas

Pacientes vēlme: simetriskāks izskats - palielināta augšlūpa; izmantots 1ml

Lūpas
Lūpas

Bieži vien injekcijas tiek veiktas ar mērķi izlīdzināt sīkās krunciņas uz un ap lūpām. Šīs mīmikas krunciņas mēdz likt izskatīties vecākam, taču, par laimi, tās var gluži ātri izlīdzināt pat pusdienu pārtraukuma laikā!

Pacientes vēlme: likvidētas smalkās krunciņas uz un ap lūpām; izmantots 1ml

Lūpas

Pacientes vēlme: jauneklīgāka izskata lūpas, izlīdzinātas sīkās krunciņas un palielināts apjoms; izmantoti 2ml – viens plastisks materiāls lūpām, otrs ļoti viegls, smalks – sīkajām krunciņām ap tām.

Lūpas

Svarīgi: haluronskābes filleri nodrošina ilgstošu rezultātu(12 – 18 mēneši), taču tie nav nemainīgi paliekoši uz visiem laikiem un neatstāj nekādas rētas.

Jo vairāk sievietei pašai ir savu audu, jo ilgāk un labāk darbosies filleri. Ja audi ir ļoti sausi un tukši, būs nepieciešama atkārtota pildīšana, līdz varēsim priecāties par to rezultātu, par kādu tiek sapņots.

Atkārtotās injekcijas ieteicams veikt ne ātrāk, kā 1,5 – 2 mēnešus pēc iepriekšējām. Labā ziņa ir tā, ka, lai panāktu labāku efektu un vēl izteiktāku, noturīgāku rezultātu, katrā nākamajā reizē materiāla vajag stipri mazāk.

Nekad nav tā, ka filleri pazūd, kā tīrs ūdens! Vienmēr audos paliek neliela, bet tomēr maiga fibroze, kas notur audus labāk piepildītus. Ja audi ir ļoti tukši un plāni, citreiz nepieciešams tos kā tortes kārtiņām pamazām aizpildīt. Kad tie ir patiešām pilni, iespējams, pat 4-5 gadus neko šajā vietā darīt vairs nevajag – efekts ir skaists un pietiekams!

Filleri vienmēr būs labākā izvēle, ja ir vēlme kaut tikai izmēģināt kādu sen lolotu sapni, nesatraucoties par mūžīgi permanentu rezultātu!