fbpx

"Justies labāk — tā nav veiksme, tas ir lēmums!" / Dr. Evija Rodke

Plastiskā ķirurģija

Plastiskā ķirurģija - operācijas diena Aesthetica klīnikā

09/07/2020

Ilgi gaidītā OPERĀCIJAS DIENA ir klāt! Nepieciešams iedrošinājums? Šodien parādīsim Tev, kā tā norisināsies!😇 Ierodoties klīnikā LĪDZI JĀBŪT:
- personu apliecinošam dokumentam, kas jāuzrāda administratorei
- maiņas apģērbam - halātam un čībām (pēc operācijas vēlams izvēlēties pēc iespējas ērtāk uzvelkamu apģērbu, piemēram, jaku ar rāvēj slēdzi)

Esam lepni, ka varam nodrošināt augstākās klases aprūpi - katrs klients tiek iekārtots atbilstošā palātā! Piemēram, vēdera plastikas pacientiem ir īpašas gultas, kas paredzētas tieši kustību ierobežojumu neērtību maksimālai mazināšanai.

Tālāk klients gatavojas operācijai - nomaina apģērbu, konsultējas ar anesteziologu un operējošo ķirurgu. Šis ir arī brīdis, kad satraukuma mazināšanai sniedzam premedikāciju. Tad ir laiks doties uz kādu no mūsu modernajām operāciju zālēm - Okeānu vai Savannu!

Ja pēc operācijas vēlies atpūsties no ikdienas steigas, piedāvājam iespēju apmesties mūsu modernajā un komfortablajā viesu apartamentā medicīnas personāla uzraudzībā!

Atceries, uz operāciju ar savu auto braukt nedrīksti, jo pēc tam nevarēsi sēsties pie stūres!

Saistīti raksti

Pagājušajos Ziemassvētkos mūsu veidotās labdarības akcijas ietvaros iepriecinājām septiņas fantastiskas dāmas. Trīs no viņām vērsās pie Dr. Arguta Keirāna, lai uzlabotu savu veselību un izskatu ar plakstiņu plastikas palīdzību. Šis gads mums visiem ir bijis patiešām raibs, bet mēs turpinām darīt labus darbus un iepriecināt. Dalāmies ar mūsu jauko pacientu stāstiem un gala rezultātiem, kas,

Pagājušajos Ziemassvētkos vēlējāmies dot iespēju vienai sievietei uzlabot dzīves kvalitāti, veicot bezmaksas krūšu samazināšanu. Tā kā pieteikumu bija tik daudz un palīdzēt gribējās visiem, nolēmu dot iespēju DIVĀM sievietēm. Šodien pastāstīšu par mūsu pirmo pacienti, kurai veicām labdarības operāciju medicīnisku indikāciju dēļ. Viņas krūtis bija tik mokoši smagas, ka izsauca veselu virkni veselības problēmu –