"Justies labāk — tā nav veiksme, tas ir lēmums!" / Dr. Evija Rodke

Sagatavošanās

Sagatavošanās

31/05/2019

Pirmais solis - konsultācija

Kā sagatavoties operācijai? Cik ilgs ir atveseļošanās process? Kāds ir piemērotākais risinājums manai problēmai? Kādas analīzes nepieciešams veikt pirms operācijas? Kādas būs operācijas izmaksas? Šie ir tikai daži visbiežāk uzdotie jautājumi, uz kuriem konsultācijas laikā gūsiet atbildes no mūsu profesionālajiem speciālistiem.

Ikvienam, kurš  vēlas veikt  plastisko operāciju vai izmantot skaistuma injekcijas, rodas jautājumi par sagatavošanos procedūrai. Klīnika piedāvā plašu ķermeņa estētiskās ķirurģijas pakalpojumu klāstu (krūšu palielināšana un samazināšana, vēdera un intīmo zonu plastika, acu plakstiņu un deguna korekcijas, intīmā plastika u.c.). Pirms jebkuras iepriekš minētās medicīniskās manipulācijas tieši konsultācija ir nozīmīgs faktors, lai klients spētu pieņemt sev vispiemērotāko lēmumu. Arī ķirurgam ir būtiski izzināt katra klienta vēlmes, lai atrastu piemērotāko risinājumu lieliska rezultāta sasniegšanai.

Kā norisinās sagatavošanās procedūrai, kad saņemta nepieciešamā informācija un pieņemts lēmumu par operāciju?

 • -Klients tiek informēts par nepieciešamajiem dokumentiem, lai veiktu operāciju (līguma slēgšanu, vienošanas par operāciju, anestēzijas aptaujas lapu u.tml.)
 • -Tiek veikta operācijas laika rezervēšanas iemaksa (tās apmērs svārstās no operācijas apjoma – lielākām operācijām 600 EUR, mazākām - 400 EUR), maksājums tiek iekļauts kopējās procedūras izmaksā
 • -Pacients saņem informāciju par analīzēm un pārbaudēm, kuras nepieciešams veikt pirms operācijas un tiek nozīmētas individuā
 • -Klīnika nodrošina visu informāciju par sagatavošanos operācijai (ēšanas režīms, apmaksas kārtība, atlabšanas periods).

Kādas analīzes nepieciešams veikt pirms operācijas?

 • -Nelielu operāciju gadījumā (plakstiņu korekcija, intīmā plastika) visbiežāk nepieciešamas pilnas asins ainas, B un C hepatīta analīzes.
 • -Pirms apjomīgāku operāciju veikšanas (ķermeņa un sejas plastika, krūšu korekcijas) papildus nepieciešamas urīna analīzes un asins bioķīmiskās analīzes (ASAT, ALAT, kreatinīns), asins recēšanas rādītāji, asins grupa un rēzuss faktors, plaušu izmeklējumi u.c.
 • -Individuālos gadījumos var tikt piemērotas citas papildu analīzes un izmeklējumi.

Cik ātri norisinās atlabšanas process?

 • -Plānojot operāciju, jāņem vērā, ka pēc jebkuras procedūras būs nepieciešams atlabšanas periods.
 • -Klīnika piedāvā izsniegt A lapu 9 dienu periodam, kuru nepieciešamības gadījumā var pagarināt, dodoties pie ģimenes ārsta.
 • -Pēc apjomīgākām operācijām (krūšu korekcija, ķermeņa plastika) nepieciešama vismaz nedēļa atpūtas un miera (nedrīkst doties uz darbu, vadīt auto, veikt ikdienas darbus), kā arī mēnesi nepieciešams lietot speciālo veļu.
 • -Otrajā nedēļā visbiežāk var atsākt ikdienas gaitas, bet ierobežojumi attiecas uz smagumu celšanu, straujām kustībām un lielu fizisko slodzi, savukārt pēc mēneša -varēsi doties gan uz baseinu, pirti, gan sauļoties un sportot.
 • -Sievietēm komfortablākam atlabšanas procesam iesakām neplānot operāciju menstruāciju laikā.

Atgādinām, ka ikviens gadījums ir individuāls un katram pacientam nodrošinām vēlmēm, labsajūtai un veselībai piemērotākos risinājumus!

Saistīti raksti

Deguna starpsienas operācija jeb septoplastika – kas ir starpsienas deviācija un kādos gadījumos nepieciešama operācija? Deguna starpsienas operācija ir ķirurģiska manipulācija, kas ne tikai sniedz iespēju novērst diskomfortu, hroniskas saslimšanas vai apgrūtinātu elpošanu, bet dažkārt arī kosmētiskus defektus. Tieši deguna starpsienu deviācija jeb izliekums bieži ir visdažādāko sūdzību un hronisku saslimšanu pamatā. Taču, tā kā