fbpx

"Justies labāk — tā nav veiksme, tas ir lēmums!" / Dr. Evija Rodke

Slaidinosi dzerieni receptes

SLAIDINOŠI dzērieni – 6 gardas receptes

23/08/2019

Šie slaidinošie kokteiļi satur daudz vitamīnu un minerālvielu, sevišķi kālija un C vitamīna. Tie palīdzēs gan attīrīt savu ķermeni no sārņiem, gan arī atbrīvoties no kāda lieka kilograma! Gardi, viegli, veselīgi - ideāli piemēroti vieglām brokastīm, pusdienām vai vakariņām! 

ĀBOLU UN SELERIJU KOKTEILIS. No 200 ml dabiskās ābolu biezsulas, 50 ml seleriju sulas un 50 ml piena mikserī sakuļ kokteili. Pievieno nedaudz rīvētas citrona mizas. 

Enerģētiskā vērtība – 140 kcal

PERSIKU DZĒRIENS. Vienu persiku noplaucē, novelk ādiņu, sagriež kubiņos, pievieno tējkaroti medus, ēdamkaroti ātri vārāmo kviešu pārslu, 200 ml piena sūkalu un visu sakuļ blenderī. Ja vēlas, var pievienot nedaudz kanēļa un piparmētru lapiņas. 

Enerģētiskā vērtība – 150 kcal

BURKĀNU UN KEFĪRA DZĒRIENS. 250 ml burkānu sulas, 100 ml kefīra, 20 g ātri vārāmo kviešu pārslu, ēdamkaroti citronu sulas, nedaudz «Tabasco» mērces, sāli un piparus sakuļ blenderī. 

Enerģētiskā vērtība – 140 kcal

DĀRZEŅU KOKTEILIS. Ņem vienu stiebru bumbuļveida selerijas lakstu, 150 ml piena sūkalu, 200 ml tomātu sulas, 40 g ātri vārāmo kviešu pārslu, nedaudz sāls un piparu. Visu sakuļ blenderī. 

Enerģētiskā vērtība – 140 kcal

FITNESA DZĒRIENS. Pagatavo tasi liepziedu tējas un ļauj tai atdzist. Ceturtdaļu fenheļa saknes sasmalcina un sakuļ blenderī kopā ar 150 ml tomātu sulas, 60 g ātri vārāmo kviešu pārslu un liepziedu tēju. 

Enerģētiskā vērtība – 150 kcal

TĒJAS KOKTEILIS. Pagatavo tasi zaļās tējas un ļauj tai atdzist. Pievieno 150 ml piena sūkalu, 100 ml ananasu sulas un vienu tējkaroti medus. Visu sakuļ mikserī. 

Enerģētiskā vērtība – 140 kcal

Lai labi garšo!