"Justies labāk — tā nav veiksme, tas ir lēmums!" / Dr. Evija Rodke

plastikas ķirurģijas klīnikas Aesthetica galvenā ķirurģe Dr. Evija Rodke

Dr. Evija Rodke

Plastikas ķirurģe

Dr. Evija Rodke – sertificēta un augsti kvalificēta plastikas ķirurģe

“AESTHETICA” izveide ir bijis mērķtiecīgs Dr. Evijas Rodkes  un viņas komandas darbs un personīgo sapņu īstenošana. 1994. gadā ārste ar izcilību absolvēja Ārstniecības fakultāti Latvijas Medicīnas akadēmijā, pēcāk laika periodā no 1994. līdz 2000. gadam sekoja vispārējās ķirurģijas un plastiskās ķirurģijas rezidentūra Latvijā, Somijā un Amerikas Savienotajās Valstīs (Ostinā, Dalasā, Hjūstonā, Sanantonio, Ņujorkā). Kopš 2000. gada Dr. Rodke ir sertificēta plastikas ķirurģe. 2004. tika nodibināta privātprakse plastiskajā ķirurģijā, bet 2009. gadā, apvienojot divas privātprakses, tika uzsākts darbs privātās plastiskās ķirurģijas klīnikā, savukārt 2016. gadā dibināts „AESTHETICA”.

Dr. Rodke ir dažādu asociāciju biedre (Latvijas Plastikas ķirurgu asociācija, Latvijas Estētiskās Medicīnas asociācija, International Confederation for Plastic, Reconstructive and Aesthetic Surgery (IPRAS), The International Society of Aesthetic Plastic Surgery (ISAPS), kā arī regulāri apmeklē dažādus seminārus, izstādes un kongresus, gan Latvijā, gan ārpus tās robežām, paaugstinot kvalifikāciju un ieviešot praksē jaunākās tehnoloģijas un tendences.  Daktere ir  aktīva plastiskās ķirurģijas eksperte un konsultante portāliem www.managimene.lv, www.mammamuntetiem.lv un www.epadomi.lv.

Logos

Pieteikties konsultācijai

Informācijas, kas jāsniedz datu subjekta datu ievākšanas brīdī

Pārzinis – Aesthetica SIA, reģistrācijas Nr. 40203026926, Rīga, Tālivalža iela 15, LV-1006
Datu apstrādes nolūks – pieteikuma pieraksta pie ārsta apstrāde
Apstrādājamās personas datu kategorijas – vārds, uzvārds, epasts, kontakta tālrunis
Datu apstrādes tiesiskais pamats – šis Jūsu pieteikums un GDPR 6 panta b un f app.
Personas datu saņēmēju kategorijas – attiecīgi pilnvaroti Aesthetica SIA darbinieki
Aesthetica SIA ir nozīmēts datu aizsardzības speciālists, ar kuru var sazināties datuspecialists@aesthetica.lv

Sīkāk par to, kā mēs apstrādājam Jūsu personas datus Jūs variet uzzināt mūsu privātuma politikā, kas ir publicēta te Privātuma politika vai arī rakstot mums uz epastu datuspecialists@aesthetica.lv