fbpx

"Justies labāk — tā nav veiksme, tas ir lēmums!" / Dr. Evija Rodke

Flebologs Juris Rits

Dr. Juris Rīts

Flebologs

Dr. Juris Rīts ir absolvējis Rīgas Stradiņa Universitātes Medicīnas fakultāti. Specializējies venozās un limfātiskās sistēmas slimību diagnostikā un ārstēšanā - konvencionālajās operācijās, endoluminālās ārstēšanas metodēs: lāzerprocedūras un skleroterapija.

Fleboloģijas nozarē strādā jau vairāk kā 15 gadus, katru gadu veicot ap 500 vēnu operāciju. Gūtā pieredze ļauj precīzi orientēties un savlaicīgi atpazīt neveselu vēnu radītos simptomus. Ikdienas praksē saviem pacientiem sniedz pilna spektra fleboloģisko problēmu risināšanu, īpašu uzmanību pievēršot neveselu vēnu radītiem kosmētiskiem defektiem.

Flebologs Dr. Juris Rīts ir Latvijas Asinsvadu ķirurgu asociācijas, Starptautiskās Asinsvadu ķirurģijas biedrības, Eiropas Asinsvadu ķirurģijas asociācijas, Latvijas Fleboloģijas biedrības un Baltijas Fleboloģijas biedrības biedrs. 

Stažējies pie Eiropas asinsvadu ķirurģijas biedrības prezidenta, pasaules slavenā asinsvadu ķirurga, profesora F. Molla Utrehtas universitātes medicīnas centrā Nīderlandē, kā arī papildinājis pieredzi dažādās asinsvadu ķirurģijas un fleboloģijas klīnikās Vācijā, Nīderlandē un Ēģiptē. Ultrasonogrāfijas izmeklējumu iemaņas papildinājis Dānijā.

Konsultē un veic

Pieteikties konsultācijai

Informācijas, kas jāsniedz datu subjekta datu ievākšanas brīdī

Pārzinis – Aesthetica SIA, reģistrācijas Nr. 40203026926, Rīga, Tālivalža iela 15, LV-1006
Datu apstrādes nolūks – pieteikuma pieraksta pie ārsta apstrāde
Apstrādājamās personas datu kategorijas – vārds, uzvārds, epasts, kontakta tālrunis
Datu apstrādes tiesiskais pamats – šis Jūsu pieteikums un GDPR 6 panta b un f app.
Personas datu saņēmēju kategorijas – attiecīgi pilnvaroti Aesthetica SIA darbinieki
Aesthetica SIA ir nozīmēts datu aizsardzības speciālists, ar kuru var sazināties datuspecialists@aesthetica.lv

Sīkāk par to, kā mēs apstrādājam Jūsu personas datus Jūs variet uzzināt mūsu privātuma politikā, kas ir publicēta te Privātuma politika vai arī rakstot mums uz epastu datuspecialists@aesthetica.lv