"Izskatīties labāk — tā nav veiksme, tas ir lēmums!" / Dr. Evija Rodke

Rāmītim (facebook Post) (1000 × 1000 Px) (600 × 600 Px)

Dr. Nellija Lietuviete

Ginekoloģe

Pieredzējusi ārste – ginekoloģe un dzemdību speciāliste

Ilgstoši strādā neatliekamajā un plānveida ginekoloģijā, diagnosticē un ārstē ginekoloģiskās saslimšanas, veic visa veida ginekoloģiskās operācijas.

Dr. Lietuviete aktīvi piedalās starptautiskajos klīniskajos pētījumos, publikāciju gatavošanā gan zinātniski medicīniskajiem izdevumiem (pētījumi, klīniskie gadījumi), gan populārzinātniskiem izdevumiem – sniedz intervijas, eksperta konsultācijas žurnālos u.c. Pilnveidojusi zināšanas Lietuvā, Igaunijā, Krievijā, Francijā, Vācijā, Itālijā un citās valstīs. Regulāri apmeklē un organizē konferences un kongresus specialitātē, kā arī apmāca visu specialitāšu rezidentus. Divreiz ievēlēta par Latvijas Ginekologu un dzemdību speciālistu asociācijas prezidenti.

Dr. Lietuviete ar Zelta medaļu beigusi Bebrenes vidusskolu un ar izcilību Absolvējusi Rīgas medicīnas institūtu. 15 gadus strādājusi Rīgas 1. Neatliekamās palīdzības slimnīcā, vienlaicīgi esot docētāja Rīgas Medicīnas institūta Dzemdniecības un ginekoloģijas katedrā. No 1996. gada  Ginekoloģijas nodaļas  darbojas kā vadītāja slimnīcā „Biķernieki”, bet kopš 2010. gada vada Rīgas Austrumu Klīniskās universitātes slimnīcas (RAKUS) Ginekoloģijas klīniku.

Specializācija:

– Mazā iegurņa pamatnes korekcijas operācijas dzimumorgānu noslīdējumu gadījumā, izmantojot jaunākās tehnoloģijas

– Urīna nesaturēšanas operatīva ārstēšana

– Ginekoloģiskā endokrinoloģija

-Sertificēta speciāliste ultrasonogrāfiskajā izmeklēšanā ginekoloģijā un dzemdniecībā

-Konsultē un veic intīmo plastiku un ginekoloģisko ultrasonoskopiju

Konsultē un veic:

Pieteikties konsultācijai