"Izskatīties labāk — tā nav veiksme, tas ir lēmums!" / Dr. Evija Rodke

Katrīna Barinova

Katrīna Barinova

Kosmētiķe, uztura speciāliste

Sertificēta kosmētiķe ar augstāko medicīnisko izglītību

K. Barinova no 2008. līdz 2019. gadam strādā privātpraksē kosmetoloģijā, kopš 2012. gada ir sertificēta kosmētiķe, Latvijas Kosmētiķu un Kosmetologu asociācijas (LKKA) un Latvijas  Diētas un Uztura speciālistu asociācijas (LDUSA) biedre. Absolvējusi Rīgas Tehnisko Universitāti, iegūstot bakalaura grādu uzņēmējdarbībā un vadīšanā, absolvējusi Rīgas Stradiņa universitāti (RSU), iegūstot bakalaura grādu arī māszinībās, RSU iegūts maģistra grāds uzturzinātnē.

Ieguvusi prestižo starptautisko CIDESCO Kosmētikas skolas diplomu, RSU diplomu “Ortomolekulārā kosmetoloģija”  un MasterClass diplomu sejas kopšanas estētikā. Speciāliste regulāri apmeklē dažādus seminārus, izstādes un zinātniskās konferences gan Latvijā, gan ārvalstīs teorētisko zināšanu un praktisko iemaņu papildināšanai kosmetoloģijā un uzturzunātnē. Kopš 2016. gada pasniedz lekcijas kosmetoloģijā un uzturzinātnē vidusskolā Beauty School. 

Specializācija: 

-Konsultācijas  un  individuālu programmu izveide ādas kopšanai klīnikā un mājas apstākļos

-Ārstnieciskā sejas tīrīšana, dažāda veida pīlingi (AHA, BHA, retinola, aroma, krio), anti-age procedūras, balinošas, mitrinošas un SPA procedūras

-Injekciju procedūras sejas atjaunošanai – mezoterapija, biorevitalizācija

-Sejas masāžas: klasiskā, limfodrenāžas, medus

-Piedāvā ķermeņa un sejas vaksāciju

Konsultē un veic:

Pieteikties konsultācijai