"Justies labāk — tā nav veiksme, tas ir lēmums!" / Dr. Evija Rodke

Belova

Kristīne Belova

Zobu higiēniste

Sertificēta zibu higiēniste, veic zobu higiēnu pieugušajiem un bērniem, zobu balināšnu, sniedz konsultācijas piemērotu mutes higiēnas līdzekļu izvēlē, ikdienas kopšanas jautājumos, zobu balināšanas, balto plankumu likvidācijas un sniedz individuālas rekomendācijas zobu veselības saglabāšanā un uzturēšanā.

2011. gadā absolvēja Rīgas 1. medicīnas koledžu iegūstot Zobārstniecības asistenta specialitāti, zobu higiēnista diplomu ieguva 2013. gadā Rīgas Stradiņa Universitātē (RSU), 2017. gadā apguva tālmācības kursu RSU, Turku University of applied sciences, Degree program of Dental Hygiene.

Nemitīgi turpina papildināt savas zināšnas Latvijas un Eiropas konferencēs  un kongresos. Savas praktiskās darba iemaņas ir smēlusies pie Latvijas vadošiem periodontologiem, ortodontiem un ķirurgiem.

K. Belova, kā apmācīttiesīga persona, organizē un vada prakstiskās nodarbības un lasa lekcijas zobu higiēnistiem un zobārstiem Latvijā un eiropā.

Organizējusi un vadijusi neskaitāmas bērnu un pieaugušu cilvēku izglitojošus pasākumus, piedalījusies kā konsultansts televīzijas raidijumos un intervijās, lai veicinātu sabiedrības izpratni par mutes veselības nozīmi.

Kopš 2015. gada ir valdes locekle "LATVIJAS ZOBU HIGIĒNISTU ASOCIĀCIJA" (LZHA), un kopš 2018. gada ir LZHA valdes priekšsēdētāja.

K. Belova ir European Dental Hygienists Federation (EDHF) Latvijas pārstāve.

Pieteikties konsultācijai

Informācijas, kas jāsniedz datu subjekta datu ievākšanas brīdī

Pārzinis – Aesthetica SIA, reģistrācijas Nr. 40203026926, Rīga, Tālivalža iela 15, LV-1006
Datu apstrādes nolūks – pieteikuma pieraksta pie ārsta apstrāde
Apstrādājamās personas datu kategorijas – vārds, uzvārds, epasts, kontakta tālrunis
Datu apstrādes tiesiskais pamats – šis Jūsu pieteikums un GDPR 6 panta b un f app.
Personas datu saņēmēju kategorijas – attiecīgi pilnvaroti Aesthetica SIA darbinieki
Aesthetica SIA ir nozīmēts datu aizsardzības speciālists, ar kuru var sazināties datuspecialists@aesthetica.lv

Sīkāk par to, kā mēs apstrādājam Jūsu personas datus Jūs variet uzzināt mūsu privātuma politikā, kas ir publicēta te Privātuma politika vai arī rakstot mums uz epastu datuspecialists@aesthetica.lv