fbpx

"Justies labāk — tā nav veiksme, tas ir lēmums!" / Dr. Evija Rodke

Mājas Lapas Thumbmnail Rakstiem 2

Vēdera plastika 5 bērnu māmiņai - Labdarības akcija

11/11/2022

Mīļie draugi!

Vai atceraties Karīnu, jauno un fantastisko 5 bērnu māmiņu, kurai mūsu klīnikas labdarības akcijā devām iespēju atgūt savu pirmsgrūtniecības ķermeni? Šajā video Karīna dalās ar emocijām pirms un pēc operācijas - noskaties un uzzini, kā viņai ir gājis!

Karīnas operācija nebūt nebija viegla, jo mēs bijām izmeklējuši gadījumu, kur sievietei tas patiešām bija vajadzīgs medicīnisku iemeslu dēļ. Pēc pieciem bērniņiem Karīnai bija ļoti izmainīta vēdera priekšējā siena - diastāze vairāk kā 15 cm, iekšējie orgāni nesaturēti, ļoti daudz nekvalitatīvas, izstaipītas ādas. Operācijas laikā mēs atjaunojām stingru iekšējo korseti, kas ļauj vēdera priekšējai sienai noturēt vietā iekšējos orgānus, tika noņemta arī visa nekvalitatīvā āda.

Nu jaunā, 35 gadīgā sieviete ir atguvusi skaistu, jaunas māmiņas cienīgu augumu!

Ir ļoti svarīgi ieklausīties Karīnas stāstā! Mēs, ķirurgi, varam izdarīt daudz, bet vieni paši nevaram iegūt maksimāli labāko rezultātu. Tikai, strādājot VIENĀ KOMANDĀ ar pacientu, ir iespējams paveikt labāko iespējamo - mums ir liels prieks, ka šī jaunā, burvīgā sieviete bija atsaucīga un apzinīgi izdarīja gan savus mājas darbus, gan ļoti rūpīgi ievēroja visus pēcoperācijas perioda ierobežojumus, sadarbojās ar ārstiem un mūsu pēcoperācijas aprūpes personālu. Pēc tik lielas operācijas dzīšana bija viegla un patīkama, atveseļošanās gāja pēc plāna un Karīna nevienā mirklī nezaudēja savu smaidu. Tagad visi kopā varam priecāties par skaisto pēcoperācijas rezultātu!

Mēs esam patiesi laimīgi būt daļai no dzīves kvalitātes mainošām operācijām!