fbpx

"Justies labāk — tā nav veiksme, tas ir lēmums!" / Dr. Evija Rodke

flebologs

JAUNS PAKALPOJUMS AESTHETICA KLĪNIKĀ

15/09/2023

Īpaša iepazīšanās cena flebologa konsultācijai un duplekss ultrasonoskopijai līdz 31.12.2023. pie flebologa un asinsvadu ķirurga Dr. Jura Rīta – EUR 45 (parasti EUR 70). Dr. Rīts fleboloģijas nozarē strādā jau vairāk kā 15 gadus, katru gadu veicot ap 500 vēnu operāciju. Gūtā pieredze ļauj precīzi orientēties un savlaicīgi atpazīt neveselu vēnu radītos simptomus.

Piesakies vizītei:

(+371) 20 385 822

(+371) 67 808 800

(+371) 67 411 144

https://aesthetica.lv/kontakti

info@aesthetica.lv

Saistīti raksti

Ieskaties! Īpaši Jums esam sagatavojuši ievērojamas atlaides plastiskajām operācijām! Uzzini vairāk šajā rakstā.

Dr. Ieva Rancāne no 3.janvāra atrodas Vīnē un pirmo 2020. gada ceturksni pavadīs apmācību programmā plastiskajā ķirurģijā, padziļināti pilnveidojot praktiskās un teorētiskās zināšanas estētiskajā ķirurģijā un mazinvazīvajās procedūrās. Šobrīd Dr. Rancānes ikdiena aizrit privātajās plastiskās ķirurģijas klīnikās un valsts slimnīcā kopā ar 4 plastikas ķirurgiem. Priecājamies, ka mūsu komandā ir speciālisti, kuri regulāri tiecas uzlabot savas

Iepazīsties – Aesthetica kosmetoloģe Katrīna Barinova. Katrīnai ir augstākā medicīniskā izglītība, ilggadēja un plaša pieredze kosmetoloģijā, kā arī maģistra grāds uzturzinātnē. Viņa parūpēsies par jūsu ādas veselību, izskatu un labsajūtu ikdienā, kā arī palīdzēs sagatavoties operācijām un ātrāk atkopties pēc tām. Noskaties video un uzzini vairāk par mūsu speciālisti un piedāvātiem pakalpojumiem! Video: latviski; subtitri: