"Justies labāk — tā nav veiksme, tas ir lēmums!" / Dr. Evija Rodke

Veseligu Matu Noslepums Lv

VESELĪGU MATU NOSLĒPUMS

01/11/2023

Īpašais piedāvājums matu veselības un apjoma uzlabošanai, kā arī augšanas stimulēšanai “Veselīgu matu noslēpums” ietver:

-     PRP injekcijas (4 reizes);

-     Speciālista konsultācija procedūras ietvaros. 

Kas ir PRP injekcijas?

PRP (platelet rich plasma) ir materiāls, ko iegūst no paša pacienta asinīm. Procedūras laikā no vēnas tiek paņemtas asinis, ievietotas speciālā aparātā jeb centrifūgā un no tām tiek atdalīta plazma kopā ar trombocītiem. Aktivētie trombocīti sāk izdalīt augšanas faktorus, kas veicina ātru audu atjaunošanos. Invazīvi - ar dūrienu palīdzību - plazma ar trombocītiem tiek ievadīta ādā, kur sāk notikt aktīvi atjaunošanās procesi. Šādi tiek stimulēts matiņa folikuls, kas pāriet atjaunošanās un augšanas stadijā. Pēc procedūras uzlabojas matu augšana un struktūra, kā rezultātā mati kļūst spēcīgāki un biezāki. Ar injekciju palīdzību var ne tikai uzlabot vispārējo matu stāvokli, bet arī apturēt vai palēnināt matu izkrišanu.

Vairāk par procedūru vari izlasīt šeit: PRP injekcijas matiem

Tā kā labam efektam ir nepieciešams procedūru kurss, izdevīgāk būs iegādāties uzreiz pakalpojumu komplektu. Izmantojot īpašo piedāvājumu “Veselīgu matu noslēpums”, Tavs ietaupījums būs 220 eur!

Kopmplekta cena 900 eur (pērkot atsevišķi 1120 eur).

Īstais brīdis, lai sevi palutinātu, ir TIEŠI TAGAD, mēs gaidām Tevi! Šī varētu būt arī lieliska dāvana svētkos kādam Tavam tuviniekam.

Izmantošanas termiņš 9 mēneši no iegādes datuma.